لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

سئو سایت چقدر زمان میبرد؟

سئو سایت چقدر زمان میبرد سوال بسیاری از مشتریانی است که قصد دارند در دنیای وب یک وبسایت استاندارد را برای کسب درآمد راه اندازی کنند. امروزه با پیشرفته شدن...
سئو چقدر زمان میبرد؟

سئو سایت چقدر زمان میبرد سوال بسیاری از مشتریانی است که قصد دارند در دنیای وب یک وبسایت استاندارد را برای کسب درآمد راه اندازی کنند. امروزه با پیشرفته شدن دنیای وب، مردم به بازاریابی دیجیتال روی آورده اند و از طراحی سایت که یکی از بهترین راهکارها برای کسب درآمد از این حوزه است، بهره مند می شوند. ما در ادامه این مقاله از سری مقاله های لول آپ قصد داریم، در مورد این مسئله که سئو سایت در طی چه زمانی می تواند نتیجه خوبی را ارائه دهد، بیشتر با شما صحبت کنیم.

سئو سایت چقدر زمان میبرد؟
سئو سایت چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان نتیجه گرفتن از سئو سایت

حقیقت امر این است که نمی توان یک پاسخ صریح و واضح را برای این سوال که سئو سایت چقدر زمان میبرد بیان کرد؛ چرا که عوامل مختلفی دخیل هستند تا با سئو سایت بتوانید نتیجه مطلوبی را کسب کنید. در بسیاری از موارد اگر با یک تیم ماهر و کاربلد سئوکار همکاری داشته باشید، نتایج مثبتی را در شش ماه اول مطمئناً خواهید دید.

در صورتی هم که به دنبال هزینه کمتر هستید و قرار است از سئوکاران تازه کار استفاده کنید، طبیعتاً باید بیشتر صبور باشید که این زمان از ۶ ماه بیشتر خواهد بود. البته ناگفته نماند که در برخی از شرایط برخی از سایت ها شاید بین ۳ الی ۴ ماه هم بتوانند نتیجه خوبی را از سئو سایت دریافت کنند.

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که فضای رقابتی اینترنت خود یکی از دلایلی است که می تواند روی زمان نتیجه گرفتن در سئو تاثیر بگذارد. در حالت کلی کسب و کارها بعد از ۶ ماه که به صورت مداوم سئو سایت آن ها ارزیابی می شود، می توانند به نتیجه قابل قبولی برسند، اما تنها رسیدن به نتیجه مهم نیست بلکه این نتیجه باید دراز مدت باشد.

شما اگر فرد صبوری نیستید و تنها به دنبال یک سود کوتاه مدت هستید، می توانید از خدماتی مانند سئو کلاه سیاه یا کلاه خاکستری استفاده کنید که شاید نتیجه زود هنگامی را به دست آورید، اما بعداً باید جریمه های سنگینی را به گوگل پرداخت کنید. سئو کلاه سفید در طولانی مدت با تکنیک ها و روش های کاملاً قانونی سایت شما را با یک رشد ایده آل برای بازاریابی اینترنت و دیجیتال روبرو خواهد کرد.

عوامل مؤثر در مدت زمان نتیجه گرفتن در سئو

حال که در مورد زمان نتیجه گرفتن در سئو با شما صحبت می کنیم، بهتر است به عواملی که می تواند روی مدت زمان انجام آن تاثیر بگذارد هم اطلاعاتی را ارائه دهیم.

1.     اعتبار سایت

اولین و مهم ترین عامل، اعتبار و سن وب سایت شما است. معمولاً دامنه هایی که سن بالاتری دارند نزد گوگل قابل اعتمادتر هستند. به همین خاطر، دامنه هایی که جدیدتر و بروزتر هستند نسبت به دامنه های قدیمی باید زمان بیشتری را برای رسیدن به نتایج سئو در نظر بگیرند؛ چرا که گوگل لینک های سایت های قدیمی تر را مطمئن تر می داند. البته برخی از سایت های جدید ممکن است نسبت به خریداری بک لینک اقدام کنند ولی گوگل فریب این امر را نمی خورد و قطعاً مشکلاتی را برای سایت به وجود خواهد آورد. به همین خاطر دامنه های جدیدتر باید از روش های صحیح و قانونی نسبت به کسب بک لینک اقدام کنند.

2.    برطرف کردن خطاها و مشکلات

یکی دیگر از عواملی که روی پاسخ به این سوال که سئو سایت چقدر زمان میبرد تاثیر می گذارد، رفع خطاها و مشکلات مربوط به هاست است؛ چرا که حل مشکلات داخلی سایت کمی زمان بر هستند. مشکلات هاست روی سئو سایت تاثیر بسیار منفی می گذارند.

طبیعتاً زمانی که این مشکلات رفع می شوند ۲ تا ۳ هفته زمان لازم است تا رتبه سایت بتواند رشد کند. فایل هایی هم نظیر نقشه های سایت پتانسیل این را دارند که بتوانند دردسر به وجود آورند. زمانی که دردسرهای این چنینی را سئوکار رفع می کند، معمولاً نتیجه کار سئوکار هم رو به پیشرفت خواهد بود.

سئو چقدر زمان میبرد؟
سئو چقدر زمان میبرد؟

3.    طراحی باکیفیت سایت

طراحی سایت اگر با استانداردهای اصلی همراه باشد و یک معماری فوق العاده داشته باشد، طبیعتاً زمان نتیجه گرفتن در سئو را کوتاه تر خواهد کرد. طراحی و ساختار url روی رتبه و ترافیک سایت تاثیر مثبتی می گذارند؛ همچنین اگر سایت واکنش گرا باشد بازدید بیشتری را می توان برایسایت در نظر گرفت.

حجم فایل های جاوا اسکریپت هم روی سئو سایت بی  تاثیر نیستند که هر چقدر حجم این فایل ها کمتر باشد، طبیعتاً نتیجه بهتری را برای سئو سایت می توان انتظار داشت. در این شرایط است که شما برای اینکه بدانید زمان نتیجه سئو سایت چقدر است می توانید زمان بسیار کمتری کمی را در نظر بگیرید.

4.    تولید محتوای سئو شده

سئو سایت تا حدودی به تولید محتوای با کیفیت و سئو شده هم بستگی دارد. حدود 80 درصد موفقیت سئو و در برخی از موارد شاید بیش از 80 درصد، تولید محتوا در موفقیت سئو، نقش موثری دارد. به هر حال، بی دلیل نیست که امروزه تولید محتوای با کیفیت این چنین در حوزه سئو مورد استقبال و توجه قرار گرفته است. اگر سایت شما محتوای با کیفیت و مرتبطی نداشته باید زمان نتیجه گرفتن از سئو را بسیار طولانی در نظر بگیرید.

5.    لینک سازی

لینک سازی هم مقوله بسیار مهمی در زمان نتیجه گرفتن در سئو است با اینکه لینک سازی کمی زمان بر است ولی به هر حال برای الگوریتم های گوگل مسئله مهمی به شمار می آید. شما اگر برای لینک سازی بخواهید از قوانین کلاه سیاه استفاده کنید به هیچ عنوان نمی توانید خود را از جریمه گوگل دور نگه دارید. تولید محتوای با کیفیت بهترین و اصولی ترین راه برای لینک سازی است، البته توصیه ما به شما این است که به شبکه های اجتماعی هم رجوع کنید و صفحات سایت خود را در این شبکه ها به اشتراک بگذارید.

6.    سئو داخلی و خارجی

سئو داخلی و سئو خارجی هم روی این مسئله که سئو سایت چقدر زمان میبرد تاثیر می گذارند. ویرایش متاتگ ها، انکر تکست ها، متای توضیحات و موارد این چنینی دیگر تاثیرات فوق العاده روی سایت می گذارند که از طریق سئو داخلی پیروی می کنند. تغییراتی که با رعایت استانداردها در این بخش ها به دست می آید دیدنی هستند.

سئو خارجی را هم نباید دست کم گرفت؛ چرا که این سئو از دیگر سایت ها بک لینک به دست می آورد. پست های مهمان و اشتراک گذاری در شبکه های مجازی هم مربوط به خدمات سئو خارجی هستند. نباید سئوکار در روند سئو خارجی زیاده روی کند؛ چرا که این خود مشکل ساز خواهد بود.

سئو چقدر زمان میبرد؟
سئو چقدر زمان میبرد؟

لول آپ ارائه دهنده بهترین خدمات سئو سایت

سئو کلاه سفید در بین انواع سئو بهترین و قانونی ترین سئو است که می توان برای سایت در نظر گرفت. سئو کلاه سیاه و کلاه خاکستری شاید نتیجه سریع تری داشته باشند اما باعث جریمه شدن سایت توسط گوگل خواهند شد و کاملاً ساختار سایت را مختل می کنند. تیم متخصص و با تجربه سئوکار در لول آپ با در نظر گرفتن تکنیک ها و روش های سئو کلاه سیاه سایت شما را در راس صفحات گوگل قرار خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سؤال که سئو سایت چقدر زمان میبرد، با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو
نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی محصول یا خدمتی را معرفی می کنند و توسط کاربران بیشتر جستجو می شوند. ای...

نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی

برای توسعه و افزایش رتبه  سایت فروشگاهی، باید نکات مهم سئو را مورد توجه قرار داد. ...

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی