4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن  📱

برندتو با یک کلیک به

کاربر برسون ؛ طراحی

اپلیکیـشن با لول آپ

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی لول آپ شبانه روز در خدمت شماست

پشتیبانی 7 روز هفته

پشتیبانی در 7 روز هفته ؛ حتی جمعه ها

رفع ایرادات و مشکلات

بررسی و رفع ایرادات و مشکلات احتمالی

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

application development

خدمات طراحی اپلیکیشن

امروزه مردم نسبت به گذشته خیلی از افراد از موبایل استفاده می کنند و بیشترین وقت خود را با موبایل می گذرانند. برای هر کاری اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که سبب شده گردش مالی صنعت اپلیکیشن های موبایلی به صورت قابل توجهی افزایش یابد. کسب و کار های زیادی برای آنکه درآمد بیشتری داشته باشند، به دنبال خدمات طراحی اپلیکیشن هستند. ضمن آنکه افرادی که این اپلیکیشن ها را توسعه می دهند، درآمد بالایی دارند. افرادی زیادی متقاضی این کار هستند تا بتوانند به درآمد خوبی برسند. شرکت طراحی اپلیکیشن لول آپ یکی از مجموعه های فعال در این زمینه است که به شما کمک می کند.

منظور از طراحی اپلیکیشن چیست؟

طراحی اپلیکیشن شامل پروسه ای است که طی آن یک اپلیکیشن موبایل ساخته می شود. در این فرآیند کار های فنی و برنامه نویسی توسط یک توسعه دهنده انجام می شود و طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری توسط یک طراح انجام می شود. البته گاهی امکان دارد هر دوی این بخش ها توسط یک نفر یا یک تیم انجام شود. بیشترین اپلیکیشن های موبایل برای دو پلتفروم اندروید و iso انجام می شود که توسعه آپ های آن با یکدیگر متفاوت است. 

برای شروع کار باید یکی را انتخاب کرد که معمولاً چون توسعه اندروید راحت تر است، طراحان آن را انتخاب می کنند. برای فهم راحت تر می توانید نمونه طراحی اپلیکیشن در لول آپ را دیده و تجربه کسب کنید. یادآور می شویم تعرفه طراحی اپلیکیشن به ویژگی ها و پیچیدگی مختلف آن بستگی دارد. هر چه اپلیکیشن پیچیده تر باشد، هزینه طراحی آن نیز بیشتر خواهد شد. شرکت طراحی لول آپ با هزینه ای به صرفه این کار را انجام می دهد.

چرا طراحی اپلیکیشن مهم است؟

طراحی اپلیکیشن به دلیل مزیت هایی که دارد، از اهمیت بالایی برخوردار شده است. در زیر به بررسی این دلایل می پردازیم:

دسترسی آسان و سریع: دسترسی کاربران به اپلیکیشن نسبت به مرورگر سریع تر و راحت تر است. اگر فرد از طریق مرورگر وارد شود، باید آدرس را پیدا کرده و وارد کند و پس از آن سایت باز شود. اما در صورت استفاده از اپلیکیشن فقط کافی است، چند ثانیه زمان بگذارد تا کمتر از یک ثانیه اطلاعات بروز را مشاهده کند.

خرید آسان: اگر اپلیکیشن به درگاه پرداخت مستقیم بانک وصل شود، مشتری برای خرید مشتاق تر می شود. اینگونه اپلیکیشن ها که اطلاعات کامل دارند، خرید را راحت تر کرده اند.

کاهش هزینه ها: طراحی اپلیکیشن هزینه های مربوط به اطلاع رسانی را کمتر می کند؛ زیرا دیگر نیازی به استفاده از خبرنامه، ایمیل، پیامک و… نیست.

یادآوری ثابت: وقتی اپلیکیشن در گوشی نصب شود، همیشه در برابر دید قرار داشته و مشتری وقتی به دنبال چیزی بگردد، به وبسایت شما سری می زند. این کار وفاداری مشتری را بیشتر کرده و برندتان را تقویت می کند.

مراحل کلی ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن به طور کلی شامل ۸ مرحله است که به شرح زیر است:

شناخت نیاز

 اولین کار این است که از مشکل یا نیازی که دارید، یک تصویر داشته باشید تا به کمک آن ایده ای در قالب نرم افزار داشته باشید. این برنامه باید در کنار رفع نیاز هزینه ها و زمان را کاهش داده و از بازدهی بالایی نیز برخوردار باشد.

جامعه هدف

 برای بالا بردن بازدهی و استفاده از اپلیکیشن بهترین راه مشخص کردن و داشتن جامعه هدف است. باید درباره جامعه هدف خود اطلاعاتی نظیر جنسیت، بازه سنی و اینکه با استفاده از چه پلتفرمی نیاز خود را برآورده می کنند، را بدانید. در این صورت طراحی اپلیکیشن راحت تر انجام می شود.

مدل کسب درآمد

سؤالی که در اینجا مطرح می شود، این است که اپلیکیشنی که دارید، چگونه سودآفرینی می کند؟ از طریق برنامه های کاربردی چند مدل مختلف برای سودآفرینی وجود دارد که عبارتند از:

برای آنکه هر کدام از این مدل ها را انتخاب کنید، توجه به جامعه هدف خیلی مهم است؛ همچنین مسائل مالی نیز در این زمینه اهمیت دارد. تعرفه طراحی اپلیکیشن به موارد مختلفی بستگی دارد .

طراحی اپلیکیشن

در مرحله بعدی طراحی اپلیکیشن باید  ایده خود را از کاغذ خارج کنید. برای این کار دو راه اصلی وجود دارد که یکی یادگیری طراحی اپلیکیشن و دیگری برون سپاری طراحی به شرکت های مختلف طراحی است. البته قبل از این کار می توانید درباره شرکت طراحی اپلیکیشن پرس و جو کرده و تعرفه طراحی اپلیکیشن را ببینید تا انتخاب راحتتری داشته باشید. اگر کار می خواهید یک کار مهم و جدی انجام دهید، بدانید که بهتر است در برنامه خود آموزش برنامه نویسی را قرار دهید. با تیم لول آپ که یک مجموعه با تجربه است، همکاری کرده و هر آنچه که در ذهن دارید، را توسط این تیم پیاده کنید.

توسعه نمونه اولیه اپلیکیشن

 در این مرحله باید یک مرحله از برنامه خود را توسعه دهید؛ زیرا با انجام این کار ایده را به برنامه ای با قابلیت های پایه تبدیل خواهید کرد. با این کار بدون فاش کردن  ایده می توانید خریداران را مجاب کنید که  ایده شما را خریده و به آسانی می توانید جذب سرمایه کنید.

آنالیز و تحلیل اپلیکیشن

 اولین کار برای پیش بینی روند بازار و کارایی برنامه شما این است که اپلیکیشن هایی که در حوزه شما فعالیت می کنند، را آنالیز کنید. برای انجام این کار می توانید از ابزار های آنالیز نظیر localytice و flurry preemptive و یا در صورت داشتن سایت از ابزار google analyice برای آنالیز مخاطبین استفاده نمایید. نمونه طراحی اپلیکیشن دیگران را بررسی کرده و آنالیز را انجام دهید.

تست بتا اپلیکیشن

 برای بازخورد گرفتن از جامعه هدف اولین فرصت تست بتا است. این کار ریسک برنامه را کم کرده و می توانید با آن احتمال دیده شدن در مارکت های اپلیکیشن مثل آپ استور را افزایش دهید. قبل از انجام این تست نیاز است که به چند نکته مهم توجه شود. هدف از انجام این تست گرفتن بازخورد از کاربران هدف است و با تحلیل درست بازخورد ها باید ایرادات جزئی را برطرف کرده و کاربری آپ خود را بهبود بخشید. اپلیکیشن نباید باگ خاصی ایجاد کند و خیلی روان در پلتفروم های مختلف اجرا شود. این تست کمک می کند، باگ ها و ایرادات بیشتر کار حذف شود.

دیباگ و انتشار اپلیکیشن

آخرین مرحله طراحی اپلیکیشن مربوط به دیباگ و انتشار اپلیکیشن است. اول معیار های ورودی خود را سنجیده و فردش و بازاریابی خود را مرحله به مرحله بررسی کرده و رفاتر کاربران را تحلیل نمایید. براساس بازخورد هایی که داشتید نسبت به اصلاح اپلیکیشن اقدام نمایید. بعد از انجام این مراحل می توان آپ را ارتقا داده و منتشر کرد.

قیمت طراحی اپلیکیشن

به صورت متداول هزینه ای که برای طراحی اپلیکیشن باید پرداخت شود بر اساس نوع اپلیکیشن  و طراحی که برای آن مدنظر قرار می گیرد تعیین خواهد شد. علاوه بر این هر چقدر که تجربه شخص طراح در این زمینه بیشتر باشد قطعاً شما باید مبلغ بیشتری را هم بابت طراحی اپلیکیشن بپردازید.

چرا خدمات طراحی اپلیکیشن لول آپ

شرکت لول آپ یکی از برترین شرکت طراحی اپلیکیشن است. نمونه طراحی اپلیکیشن این مجموعه که توسط یک تیم قوی که با مهارت انجام شده در وبسایت قابل مشاهده است. مجموعه ما با تجربه و استراتژی های نوآورانه و خلاق کمک می کند تا شکوفای منحصر به فردی داشته باشید. این مجموعه تبلیغات هوشمندی انجام داده و با بررسی تمامی جوانب کمک می کند تا یک اپلیکیشن کاربردی طراحی کنید.

نکات مهم در طراحی اپلیکیشن

برای طراحی اپلیکیشن باید نکاتی را در نظر بگیرید، تا به صورت استاندارد و اصولی طراحی شود. به این صورت می توانید به راحتی از اپلیکیشن استفاده کنید. برخی از مهم ترین این نکات عبارتند از:

رابط کاربری مناسب: هر اپلیکیشن مخاطبینی دارد که برای یک کاری آن را نصب می کنند؛ بنابراین کار با آن باید ساده باشد تا تمام مخاطبین به راحتی آن را درک کرده و بتوانند با آن کار کنند. ویژگی این چنین اپلیکیشنی داشتن سیستم رجیستری ساده، تناسب ظاهر و مفاهیم و دسترسی به قسمت های مختلف است.

حجم مناسب: هر چه حجم اپلیکیشن بالاتر باشد، برای نصب فضای بیشتری لازم داشته و سرعت آن در اجرا پایین تر می آید؛ بنابراین وقتی حجم اپلیکیشن کمتر باشد، مخاطبین بیشتری آن را دانلود خواهند کرد.

مشخص کردن دقیق مخاطبین: از دیگر نکات مهم این است که مشخص شود، اپلیکیشن برای چه افرادی مناسب بوده و هدف آن ها از نصب چیست.

بروزرسانی: برنامه باید به طور مرتب بروزرسانی شود تا ایرادات قبلی آن برطرف شود.

 

لول آپ ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن

برای طراحی اپلیکیشن شرکت لول آپ بهترین انتخاب است؛ زیرا تمامی مراحل زیر نظر مدیر پروژه انجام شده و اگر خطایی صورت گیر برطرف می شود. این مجموعه پس از انجام کار با برخورداری از پشتیبانی قوی که دارد، همراه کاربران خود است . طراحی اپلیکیشن مناسب را برای گسترش کار و شغل خود به این تیم حرفه ای بسپارید.