4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

پشتیبانی و مدیریت وبسایت 🫰🏻

حس داشتن تکیه گاه ؛

یک پشتـیبانی قدرتمند

و حرفـــه ای با لول آپ

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی لول آپ شبانه روز در خدمت شماست

پشتیبانی 7 روز هفته

پشتیبانی در 7 روز هفته ؛ حتی جمعه ها

رفع ایرادات و مشکلات

بررسی و رفع ایرادات و مشکلات احتمالی

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

Site support

خدمات پشتیبانی وب سایت

مدیریت و پشتیبانی سایت یکی از بزرگترین چالش های مدیران کسب و کارهای مختلف است. یک وب سایت پس از راه اندازی برای اینکه صاحبان کسب و کار را به اهدافشان برساند نیازمند مراقبت، نگه داری و در کل پشتیبانی دارد. مشکلات متعددی هستند که در صورت عدم پشتیبانی درست، وب سایت با آن ها درگیر می شود. اینجاست که متوجه می شوید که چرا همه کسب و کارهای دارای وب سایت، به خدمات پشتیبانی وب سایت نیاز دارند.

منظور از خدمات پشتیبانی و مدیریت سایت چیست؟

ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که دقیقا منظور از خدمات مدیریت سایت یا همان خدمات پشتیبانی وب سایت چیست؟

خدمات پشتیبانی سایت شامل تمامی اقداماتی است که یک تیم باتجربه مانند لول آپ انجام می دهند تا سایت به وضعیت بروز و پویا برسد. به طور کلی منظور از پشتیبانی سایت این است که نگذاریم وب سایت دچار مشکلات هاستینگ، بهم ریختگی سورس کد صفحات، عدم هماهنگی آیتم های مختلف یک صفحه، بروز نبودن افزونه ها، قطع و وصل مداوم و… شود.

تیم لول آپ با توجه به تجربه بالایی که در زمینه پشتیبانی و مدیریت سایت دارد، از تمامی مشکلات احتمالی آگاه است و جلو این مشکلات را خواهد گرد.

چرا خدمات پشتیبانی و مدیریت وب سایت تیم لول آپ ؟

lvlupico

چرا پشتیبانی لول آپ 💎

ما به عنوان مجموعه لول آپ با افتخار اعلام می کنیم که تجربه مدیریت و پشتیبانی 10ها وب سایت را داشته و هم اکنون می توانیم بهترین خدمات پشتیبانی وب سایت را به شما ارائه کنیم.

خدمات مدیریت وب سایت یا همان پشتیبانی، شامل بخش ها و تسک های مختلفی است که در بخش بعد، به طور کامل برایتان با جزییات کامل، شرح می دهیم.

به طور کلی تیم لول آپ در زمان ارائه خدمات مدیریت و پشتیبانی وب سایت این اقدامات را انجام می دهد:

لیست خدمات پشتیبانی و مدیریت سایت

در این بخش می توانید با خدمات پشتیبانی و مدیریت وب سایت تیم لول آپ، آشنا شوید:

پیگیری مشکلات احتمالی و رفع آن‌ها

مهم ترین وظیفه تیم پشتیبانی وب سایت پیدا کردن و رفع مشکلات سایت است. وب سایت ها در شرایط مختلف ممکن است دچار مشکلات فنی متعدد شوند. مشکلاتی مانند لینک های شکسته، صفحات 404، کندی سرعت لود صفحات، خطاهایی در افزونه های موجود در سایت، قطع و وصلی سایت در بازه های زمانی مختلف، مشکلات ظاهری در صفحات و… .

تیم لول آپ به طور کامل به این مشکلات آگاه هست و نه تنها در زمان ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت با کمک تیم برنامه نویس، این مشکلات را رفع می کند، بلکه راهکارهایی را در نظر می گیرد تا از بروز چنین مشکلاتی، جلوگیری کند.

بارگذاری و اپلود محتوا و محصولات

همان طور که می دانید صفحات سایت ها با محتوا زنده هستند و به نیازهای کاربران هدف، پاسخ می دهند. صفحات محصول، بدون محتوا کمترین احتمال فروششان، وجود دارد. تیم لول در این رابطه نیز به شما کمک می کند.

شما می توانید بارگزاری تمامی محتواهای وب سایت به‌علاوه محصولات خود را به تیم لول آپ واگذار کند. این بارگزاری به صورت کاملا اصولی و سئو شده، انجام می شود.

طراحی و ایده پردازی برای گرافیک سایت

یکی از وظایف تیم پشتیبانی وب سایت این است راهکارهایی را برای بهبود تجربه کاربری و وضعیت گرافیکی سایت ارائه کنند. ما با توجه به تجربه ای که روی انجام پروژه های مختلف داریم، ایده های جذابی نیز برای زیباسازی و بهبود تجربه کاربری صفحات مختلف شما، ارائه می کنیم.

ما در زمان پشتیبانی وب سایتتان، هماهنگی های لازم را در جهت بهبود تجربه کاربری با تیم برنامه نویس انجام داده و اقدامات لازم برای اجرا کردن این ایده ها نیز انجام می دهیم.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

تیم پشتیبانی وب سایت لول آپ 24 ساعته و 7 روز هفته پاسخگو شماست و هر زمان و در هر شرایط مشکلات ناگهانی وب سایت را برطرف می کند. در نتیجه بدون نگرانی می توانید روی وبسایت خود فعالیت کنید و مسیر درآمدزایی به بهترین شکل ممکن، طی کنید.

اپدیت افزونه ها و cms

افزونه های سایت های وردپرسی نیازمند پیگیری مداوم توسط تیم پشتیبان هستند. گاهی اوقات این افزونه ها دچار مشکل شده یا در بازه زمانی مختلف، باید بروز رسانی شوند. به عنوان یکی از خدمات پشتیبانی وب سایت تیم پشتیبان باید پیگیر وضعیت افزونه های سایت باشد و زمان های مناسب، این افزونه ها را بروز رسانی کند.

همچنین سیستم مدیریت محتوا وردپرس نیز در بازه های زمانی مختلف، نسخه جدیدی برای آن، منتشر می شود. تیم پشتیبان وظیفه دارد که این بروز رسانی را با دقت کامل و بدون از دست رفتن اطلاعات صفحات سایت، انجام دهد.

بک آپ گیری منظم

تهیه نسخه پشتیبان از داده های وب سایت، یکی از مهم ترین وظایف تیم مدیریت وب سایت است. به جرات می توان گفت که هر فردی نمی تواند اقدامات مربوط به بک آپ گیری را به طور دقیق انجام دهد. تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت باید به طور منظم انجام شود و به طور دقیق و کامل.

تیم لول آپ با یک برنامه ریزی درست تسک بک آپ گیری را به طور منظم انجام می دهد.

بهبود امنیت وب سایت

برقراری امنیت یکی از متداول ترین کارهایی است که باید توسط تیم پشتیبان پیگیری و انجام شود. تیم لول آپ زمانی که مدیریت یک سایت را به عهده بگیرد، اولین موضوعی که بررسی می کند، امنیت وب سایت است. تیم امنیت وب سایت لول آپ با توجه به شرایط کنونی سایت ها، اقدامات لازم را در نظر گرفته و از هیچ کاری برای بهبود امنیت وب سایت ها، دریغ نمی کنند.