4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

سفر به دنیای دیجیتال مارکتینگ 🔥

ســــفری از آغــــــاز تا

 شکــــوفایی در دنـیای

دیجیـــــتال با لـول آپ

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی لول آپ شبانه روز در خدمت شماست

پشتیبانی 7 روز هفته

پشتیبانی در 7 روز هفته ؛ حتی جمعه ها

رفع ایرادات و مشکلات

بررسی و رفع ایرادات و مشکلات احتمالی

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

digital marketing

خدمات دیجیتال مارکتینگ

یکی از مهم ترین نیازهای کسب و کارها در دنیای کنونی، حضور پررنگ و فعالیت مداوم در دنیای وب و البته شبکه های اجتماعی است. امروزه لازمه کسب درآمد از پلتفرم های مختلف در دنیای اینترنت، استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ است. امروزه شرکت ها و کسب و کارهای مختلف برای توسعه و پیشرفت در حوزه بازاریابی نوین، می بایست از استراتژی ها و خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره مند شوند.

برندهای برتر وب فارسی مانند دیجی کالا، دیوار و… استراتژی بازاریابی کلی سازمان خود را براساس استراتژی های نوین بازاریابی دیجیتال، طراحی کردند. شما نیز برای رشد و توسعه کسب و کار خود، پیشنهاد می شود که حتما از این خدمات بهره مند شوید.

مجموعه لول آپ مفتخر است به ارائه تمامی خدمات حوزه دیجیتال مارکتینگ. لول آپ تمامی خدمات حوزه دیجیتال مارکتینگ را به وسیله تیم  با تجربه خود، به شما کارفرمایان عزیز ارائه می کند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال همان فرآیند بازاریابی و جذب مشتری است، با این تفاوت که مجموعه اقدامات آن در بستر اینترنت انجام می شود. کسانی که دیجیتال مارکتینگ را برای کسب و کار خود، اجرایی می کنند (به اصطلاح دیجیتال مارکترها) معمولا از بسترهای مختلفی مانند شبکه های اجتماعی، راه های ارتباطی بین افراد در دنیای وب مانند ایمیل، وب سایت ها و… برای بازاریابی استفاده می کنند.

دیجیتال مارکتینگ دارای انواع مختلفی است و هر نوع آن می بایست توسط متخصصش ارائه شود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟

یکی از متداول ترین سوالات در حوزه وب این است که منظور از خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از اقدامات و راهکارها برای بازاریابی در دنیای وب است که همان طور که گفتیم، به بخش های مختلفی، تقسیم بندی می شود.

طراحی سایت، سئو سایت، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، اجرای انواع بازاریابی در پلتفرم های فضای مجازی، تولید و بازاریابی محتوا و… مواردی است که معمولا به عنوان خدمات دیجیتال مارکتینگ، به کارفرمایان، ارائه می شود.

چرا کسب و کارها به خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟

لازمه جذب مخاطب و کسب درآمد بیشتر در دنیای وب، دیجیتال مارکتینگ است. به همین خاطر همه مدیران کسب و کارها مختلف، در تلاشند که تیم قدرتمندی را برای اجرای فرآیند دیجیتال مارکتینگ انتخاب کنند تا از این طریق بتوانند مشتری بیشتری جذب کنند و فروش خود را افزایش دهند.

امروزه بازاریابان سنتی نیز به نتیجه رسیدند که برای جذب مخاطب هدف، از تکنیک ها و خدمات بازاریابی دیجیتال نیز بهره مند شوند.

شرح خدمات دیجیتال مارکتینگ لول آپ

در ادامه خدمات دیجیتال مارکتینگ مجموعه لول آپ را برای شما شرح می دهیم. شما می توانید برای استفاده از تمامی این خدمات یا بهره مندی از هر کدام از این موارد، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

مشاوره بازاریابی دیجیتال

ممکن است در مسیر دیجیتال مارکتینگ اقداماتی را انجام دادید ولی به نتیجه مطلوب نرسیدید و یا قصد داریم فعالیت گسترده تری در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشته باشید. در این شرایط بهترین پیشنهاد برای شما، استفاده از خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال است.

مشاور بازاریابی دیجیتال با بررسی شرایط کنونی شما و همین طور بررسی استراتژی دیجیتال مارکتینگ رقبای اصلیتان، راهکارهای خوبی را به شما ارائه می کند و همین طور پیشنهاداتی را برای رفع مشکلاتتان، شرح می دهد.

طراحی سایت

یکی از مهم ترین پلتفرم ها برای حضور موفق در دنیای وب، داشتن وب سایت است. با وب سایت می تواند گام های قوی تری برای بازاریابی دیجیتال برداشته و سریع‌تر به نتایج مطلوب برسید. به همین خاطر ما به عنوان یکی از مهم ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ، خدمات طراحی سایت را به شما عزیزان ارائه می کنیم.

شما می توانید طرح ها و ایده های خود را با ما درمیان گذاشته و ما نیز با توجه به تجربیات خود، در این حوزه، وب سایتی کاملا اختصاصی و حرفه ای طراحی می کنیم.

تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

یکی از مهم ترین اقدامات برای شروع کار بازاریابی دیجیتال برنامه ریزی و تدوین استراتژی است. قبل از شروع باید مشخص کنید که قصد دارید چه مسیری را برای رسیدن به اهداف خود طی کنید، اصلا اهدافتان از بازاریابی دیجیتال چیست؟

هدفتان درآمد چند 100 میلیون است یا اینکه می خواهید برندسازی کنید؟

ما در لول آپ می توانید در آماده سازی برنامه دیجیتال مارکتینگ، به شما کمک کنیم. خدمات تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال شامل بررسی کامل رقبا، بررسی اهداف و برنامه ریزی گام به گام برای رسیدن به اهداف است.

سئو سایت

سئو سایت یکی از مهم ترین خدماتی است که شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ لول آپ به شما عزیزان ارائه می کند. خدمات سئو سایت شامل مجموعه اقداماتی است که به شما کمک می کند، هرچه سریع‌تر با عبارات کلیدی مدنظرتان، به نتایج اول گوگل برسید.

تولید و بازاریابی محتوا

محتوای اساسی ترین جز برای حضور موفق و کسب نتیجه گیری بهتر، از دیجیتال مارکتینگ است. دیجیتال مارکترها، تا زمانی که نتوانند محتوای مناسب، به کاربران ارائه کنند، نمی توانند از فرآیند دیجیتال مارکتینگ، نتیجه خوبی بگیرند.

تیم تولید محتوا لول آپ براساس خواسته و نیاز وب سایت و شبکه های اجتماعی شما، محتوایی کاربردی و مناسب تولید کرده و به شما در ارائه این محتوا به کاربران، کمک می کند.

طراحی کمپین تبلیغاتی

یکی از مهم ترین مهارت های تیم لول آپ، طراحی کمپین های تبلیغاتی است. ما با بررسی های همه جانبه در بخش های مختلف، برای تبلیغات حوزه کاری شما در پلتفرم های مختلف مانند شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و… برنامه ریزی کرده و سعی می کنیم بهترین کمپین تبلیغاتی را برای شما در بازه های زمانی مختلف، راه اندازی کنیم.

بازاریابی سوشال مدیا

قطعا با واژه هایی مانند اینستاگرام مارکتینگ، یوتیوب مارکتینگ، تلگرام مارکتینگ و… آشنا هستید. مجموعه این واژه ها بیانگر راهکارهایی برای بازاریابی در دنیای شبکه های اجتماعی است. ما به عنوان خدمات بازاریابی سوشال مدیا، به شما کمک می کنیم که هر چه بهتر و سریع‌تر، کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی مختلف، تبلیغ کنید.

گوگل ادز

گوگل ادز یا تبلیغ با پلتفرم گوگل، یکی از مهم ترین مراحل یا خدماتی است که به عنوان زیرمجموعه خدمات دیجیتال مارکتینگ، باید ارائه شود. تیم لول آپ مهارت کامل برای استفاده از پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادز را داشته و می تواند بهترین کمپین های تبلیغاتی را توسط این پلتفرم ها طراحی و اجرا کند.

مراحل اجرای پروسه دیجیتال مارکتینگ

این موضوع قطعا برای شما نیز سوال است که دقیقا مراحل اجرای پروسه دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در ادامه مراحل کلی بازاریابی دیجیتال را به شما شرح می دهیم:

آنالیز و تحلیل وضعیت کسب و کار:

در مرحله اول تیم لول آپ وضعیت کسب و کار شما را به طور کامل از جوانب مختلف، در دنیای وب، بررسی و تحلیل می کند. معمولا در این بررسی مشخص می شود که جایگاه شما در بین رقبا کجاست و برای رسیدن به اهداف خود، چقدر باید تلاش کنید و حدودا چقدر باید هزینه کنید.

هدفگذاری براساس اهداف کلان:

پس از بررسی و آنالیز وضعیت کسب و کار، اهداف را مشخص می کنیم. اهداف هر کدام به هدف های کوچکتر، تبدیل می شود تا بتوانید در پروسه دیجیتال مارکتینگ، نتیجه بهتری کسب کنیم.

تدوین استراتژی و تاکتیک های بازاریابی:

در این مرحله برای اجرای فرآیند بازاریابی دیجیتال، برنامه ریزی کرده و یک استراتژی کاملا اصولی تدوین می کنیم.

اجرای اقدامات برنامه ریزی شده:

این مرحله زمان اجرای فرآیند است. براساس برنامه بازاریابی دیجیتال مشخص شده برای کسب و کار شما، اجرای فرآیند شروع می شود.

کنترل و ارزیابی اقدامات پروژه:

این مرحله پس از یک بازه زمانی مشخص از زمان اجرای مرحله چهارم، اجرایی می شود. ما در تیم لول آپ فرآیند انجام دیجیتال مارکتینگ را با ابزارهای مختلف آنالیز و بررسی می کنیم.