4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

طراحی لوگو 🪄

مامــوریـــت لول آپ ، خلـــق و ارتقاء هویـت بصـری برند شماست.

طراحی با طعم خلاقیت

طراحی آغشته به خلاقیت و ابتکار

طراحی منحصر به فرد

طراحی لوگو خاص و منحصر فرد برای برند شما

طراحی لوگو اصولی

طراحی لوگو بر اساس رعایت ضوابط طراحی

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

logo design

خدمات طراحی لوگو

دغدغه اصلی بسیاری از مدیران، سفارش طراحی لوگو از یک فرد متخصص یا موسسات حرفه ای معتبر و قابل اطمینان در این زمینه است. از طرفی برای شروع یک کسب و کار یا بیزینس، طراحی لوگو یا ارم معرف برند یا شرکت، اولین قدم مهم برای کسب حداکثر شهرت در بین رقبا و مشتریان است. بنابراین به دلیل مزایای منحصر به فرد و ممتازی که از طریق لوگوی انحصاری برای مدیران و صاحبان مشاغل یا تولیدکنندگان ایجاد می شود، ضرورت طراحی یک لوگوی شیک و مفهومی، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

علاوه بر این، خدمات شرکت لول آپ بهترین گزینه پیشنهادی برای کسب آموزش بازاریابی و دریافت لوگوی اختصاصی است. همچنین در این مقاله به طور تخصصی به خدمات طراحی لوگو و سفارش طراحی لوگو در کنار مزایای مختلف آن پرداخته خواهد شد.

ضرورت طراحی لوگو اختصاصی چیست؟

در واقع لوگوها نمادهایی متشکل از متن و تصویر بوده که معرف برند یک محصول یا خدمت و به عبارتی نشان دهنده وجه تبلیغی شرکت ها هستند. از طرفی در بازاریابی به همان اندازه که نام شرکت یا کسب و کار ویژه شما اهمیت دارد، طراحی لوگوی شایسته، مناسب و ماندگار بسیار مهم بوده و جهت تبیین هویت برند و کیفیت محصولات تولیدی نیز تاثیر زیادی دارد. بنابراین لوگو، زیربنای اصلی برند بوده و مشتریان با دیدن این آرم مخصوص، آن را شناخته و برای آن ارزش قائل خواهند بود. این آرم کوچک همچنین مسئولیت بزرگی برای مدیران دارد و نمای بصری از نوع و کیفیت کسب و کار را به تمامی مشتریان نشان خواهد داد. از این رو ضرورت طراحی و شفارش لوگو غیر قابل چشم پوشی بوده و برند لول آپ با آگاهی از این مسائل جدیدترین و خلاقانه ترین لوگو را برای انواع شرکت ها خلق خواهد نمود.

نمونه کار طراحی لوگو لول آپ

iromax
پروژه طراحی لوگو آیرومکس
آیرومکس | Iromax
آیرومکس ؛ خرید لوله
لوله
شرکت آیرومکس
مونا
پروژه طراحی لوگو مونا
مونا | Mona
لورم ایپسوم متن ساختگی
پت ؛ حیوان خانگی
آکادمی پیمان
میراث جاویدان
پروژه طراحی لوگو میراث
میراث | Miras
میراث ؛ پلتفرم صنایع دستی
صنایع دستی
شرکت میراث جاویدان

مزیت های داشتن لوگو اختصاصی

شرکت طراحی لوگو باید بتواند درک عمیق و همه جانبه ای از فعالیت و محصولات ارائه شده مراکز داشته باشد تا بتواند انعکاس بهتری از لوگوی آن ایجاد کند. همچنین مزایای داشتن لوگوی منحصر به فرد و برتر، انگیزه ایجاد این قابلیت را در مدیران و تولیدکنندگان برای شرکت های خود و سفارش طراحی لوگوی برتر، بیشتر ایجاد خواهد کرد. این مزیت های لوگوی اختصاصی عبارتند از:

جذب بیشتر

اولین مزیت لوگو، جذب مشتریان و شهرت بیشتر بوده

رشد کسب و کار

تاثیرات مثبت و مستقیم بر رشد کسب و کارها

هویت سازمانی

ایجاد هویت سازمانی برای برند و محصولات

اعتماد سازی

ایجاد اعتمادسازی وبرقراری ارتباط با مشتریان خرد و عمده

ارزشمندسازی

ابزاری جهت ارزشمندسازی بالاتر کالا و محصولات

نمایش قدرت

برای نشان دادن قدرت و نفوذ بیشتر در بازار و بین رقبای تجاری

تبلیغات موثر

تاثیر ویژه لوگو بر تبلیغات موثر و کارآمدتر

افزایش فروش

افزایش میزان فروش با کسب اعتبار از طریق آرم یا نماد برند

چرا باید برند لول آپ را برای طراحی لوگو انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک شرکت طراحی لوگو باید به سابقه و اعتبار و محبوبیت آن توجه کرد. از طرفی سفارس طراحی لوگو از این جهت که، اهمیت و تاثیرات گسترده ای در امر بازاریابی و تبیلغات کالا دارد، مورد تمرکز و توجهات برند لول آپ برای طراحی لوگوی سفارشی افراد و مراکز بوده است. با اطمینان و توجه به نمونه کارهای قبلی انجام شده توسط شرکت ساخت لوگوی لول آپ، زیبایی و دقت و نمادهای خلاقانه آرم، بهتر قابل مشاهده بوده و اعتماد به این برند بیشتر خواهد شد. خدمات این شرکت به نحو احسن، با هزینه مناسب و به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. بنابراین جدیدترین، شایسته ترین و همچنین مبتکرانه ترین لوگوی درخواستی در کمترین زمان برای مشتریان برند لول آپ که خدمات آن شامل سراسر نقاط کشور است، قابل دسترسی خواهد بود. برای سفارش لوگو کار با مراجعه به سایت لول آپ در کمترین زمان، تیم مجرب و کاربلد این شرکت لوگوی مورد نظر و انحصاری مشتری را ارائه خواهد کرد.

انواع طراحی لوگو

برای یک برند و یا ارم مخصوص انواع و البته سطح قیمت طراحی لوگو جداگانه ای وجود دارد. با شناخت انواع لوگوی قابل طراحی توسط موسسات و افراد دارای دانش طراحی و بازاریابی در این زمینه، بهترین انتخاب برای محصول و برند انجام خواهد شد. این موارد عبارتند از:

icon color

لوگوی نمادین و سمبولیک یا تصویری

logo color black2

لوگوی نوشتاری و ورک مارک یا لوگوی تایپی

logo color black

لوگوی ترکیبی شامل نماد نوشتاری و تصویری

cnn 3

لوگوی مونوگرام یا لترمارک

twitter 6

لوگوهای انتزاعی با استفاده از اشکال هندسی

starbucks coffee

لوگوهای امبلم و تلفیقی

قیمت طراحی لوگو

با توجه به این مسئله که انواع مختلف و متنوعی برای طراحی لوگو و آرم برندها وجود دارد، قیمت مورد نظر برای این موارد نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین اگر چه قیمت شرکت های طراح و سازنده آرم برندهای محصولات و خدمات با سفارش طراحی لوگو از آن ها رابطه مستقیم دارد، اما با انتخاب لول آپ برای ایجاد لوگوی مورد تقاضا، قیمت مناسب و کیفیت بالای لوگو قابل دستیابی است. همچنین با مقایسه خدمات ارزنده این برند با سایر طراحان برند به قیمت بسیار کم و ناچیز آن برای شرکت خود پی می برید. بنابراین هر چه لوگوی درخواستی پیچیده و خاص تر باشد، هزینه بیشتری برای آن  وجود خواهد داشت. اما با دریافت مشاوره و همکاری برند لول آپ، خدماتی تکرار نشدنی و با شانس موفقیت حداکثری کسب خواهید نمود.

ضوابط طراحی لوگو

یک شرکت طراحی لوگو باید در این فرایند ضوابط و نکات خاصی را مورد نظر قرار دهد. رعایت این موارد علاوه بر زیبایی و خاص شدن لوگو، مطابق قوانین و شرع خواهد بود. این ضوابط عبارتند از:

تمامی لوگوهای طراحی شده توسط تیم لول آپ علاوه بر داشتن کیفیت مطلوب و خاص بودن، از این ضوابط نیز پیروی می کنند.

طراحی لوگو برای چه کسب و کارهایی انجام می شود؟

به طور کلی طراحی لوگو توسط برند لول آپ برای همه مراکز دولتی و خصوصی، مراکز تفریحی و بازاریابی تولید کالاها و خدمات یا دیگر ارگان ها و نهادهای تعاونی و بازرگانی انجام می  شود. بنابراین محدودیتی برای کسب و کارها جهت ارائه لوگوی مورد نظر آن ها وجود ندارد. این برند تولیدکننده انواع لوگو و آرم اختصاصی با رعایت اصول مذهبی و اجتماعی یا عرفی در کمال احترام به سایر لوگوها و برندها، بهترین نوع جدید و مطابق قواعد و قوانین بازاریابی را انجام خواهد داد.

عناصر اصلی طراحی لوگو

در طراحی یک لوگوی منحصر به فرد و عالی، عناصری مانند نویسه گرافی یا تایپوگرافی باید مد نظر طراحان قرار گیرد. علاوه بر این تجسم متناسبی از برند و ایجاد اشکال هندسی یا عناصر و آیکون های تزئینی نیز در این زمینه اهمیت ویژه دارند. در مواردی تحرک یا عدم تحرک و ثبات لوگو نیز مورد توجه بوده و این امر در کنار تشخیص بهترین رنگ برای یک لوگوی ارزنده بااهمیت خواهد بود. زمینه کاربردی و بافت لوگو که نشان دهنده این موضوع بوده که در کجا و چه زمانی از لوگو استفاده خواهد شد که تشکیل این عناصر اصلی در یک آرم و نماد برند، برای همه افراد متقاضی و خواهان لوگوی متفاوت اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

میراث جاویدان

نمونه لوگو طراحی شده توسط تیم لول آپ 

ویژگی های طراحی یک لوگوی خوب

سفارش طراحی لوگو باید مطابق برخی ویژگی ها و خصوصیات دارای اولویت و برتری انجام شود. وجود برخی ویژگی ها در یک لوگو، نشانه ای از خوب بودن و احتمال بیشتر برای موفقیت آن در جذب نگاه و سلایق مشتریان است. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • به یاد ماندنی بودن و یادآوری آسان لوگو
  • جذابیت رنگ، شکل، ابعاد و خصوصیات ظاهری لوگو
  • طراحی هوشمند و متفاوت در کنار دوری از فضای منفی
  • طراحی لوگو باید حول محور نام برند باشد
  • ایجاد تصویری قدرتمند در ذهن افراد
  • در عین سادگی مخاطب را به فکر فرو ببرد
  • بیان هدف اصلی کسب و کار یا تجارت در بطن و قالب لوگو

نتیجه گیری 

برای داشتن یک برند مشهور، مورد اعتماد و محبوب در بین مشتریان، لوگو یا آرم اختصاصی کمک زیادی خواهد کرد. از طرفی باید مدیران توجه زیادی به قیمت، کیفیت و شایستگی مرکز طراحی لوگو داشته باشند، زیرا از اتلاف و هدر رفتن هزینه و وقت خود در شناسایی بهترین خدمات ارائه شده توسط موسسات گوناگون طراحی لوگو و آرم جلوگیری خواهند نمود. لوگو در واقع مانند شناسنامه ای برای برند و کیفیت کالا بوده که از این طریق، قدرت آن نیز در بین رقبای موجود در بازار قابل سنجش و ارزیابی می گردد.

برای طراحی و دسترسی به برند شایسته، نوین و چشمگیر با توجه به خدمات ارائه شده ممتاز و استثنایی شرکت برند لول آپ، خیلی ساده و در کمترین زمان در کنار بهترین قیمت، لوگوی مورد نظر در دسترس خواهد بود. در این مقاله نیز خدمات طراحی لوگو – سفارش طراحی لوگو و خصوصیات یک لوگوی ویژه و تاپ  مطرح گردید.

سوالات متداول از لول آپ

“پاســـــخ‌های جــــــذاب به ســـــوالات رایج شما درباره خدمات طراحی لوگو لول آپ

برای یافتن بهترین لوگو دریافت مشاوره از تیم طراح آن و همچنین دقت در نوع به روزترین و جدیدترین برندها کمک زیادی به تشخیص نوع لوگوی مناسب خدمات یا کالای تولید شده خواهد نمود.

برای این مزیت بسیار ممتاز باید از یک موسسه یا فرد دارای دانش و تخصص در زمینه طراحی لوگو کمک دریافت کرد. و از سوابق و کارهای پیشین آنها و میزان اعتماد به تولیدات آن ها اطلاعات مناسب دریافت کرد.

این شرکت تخصصی و حرفه ای در زمینه آموزش بازاریابی و طراحی لوگوی حرفه ای و متناسب فعالیت کرده و اعتماد به کارهای آن از طریق سایت و مشاهده لوگوهای متناسب و همکاری شایسته با مشتریان قابل درک و مشاهده است.