4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

طراحی سایت اختصاصی 💎

طــراحـــی سایــت 

اختصاصی با توجه

به نیـــاز های شما

0 تا 100 کدنویسی شده

طراحی سایت اختصاصی و کدنویسی شده

طراحی اختصاصی ظاهر

طراحی اختصاصی ui ux وب سایت

معماری چند لایه و ماژولار

طراحی ماژولار و اختصاصی با توجه یه نیاز

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

Exclusive
website design

خدمات طراحی سایت اختصاصی

اگر به دنبال یک وب سایت کاملا اختصاصی با سامانه های ویژه و جذاب برای ارائه خدمات و فروش محصولات به کاربران خود هستید، بهترین گزینه برای شما، طراحی سایت اختصاصی است. با سفارش خدمات طراحی سایت اختصاصی مجموعه لول آپ، می توانید هر آنچه که از وب سایت خود انتظار دارید را برآورده کنید.

هر ساختار یا سامانه ای که مدنظر را دارید را می توانید در این سفارش درخواست کنید تا با بهترین کیفیت و بالاترین سطح استاندارد جهانی، برای شما آماده شود.

lvlupico
طراحی سایت اختصاصی 🚀

منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

یکی از سوالات متداول کاربران این است که منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست و دقیقا چه تفاوتی با دیگر سایت ها دارد. معمولا کسانی که به دنبال راه اندازی یک وب سایت با قالب کاملا خاص و بدون مشابه هستند، یا اینکه قصد دارند یک ایده جدیدی را در قالب سامانه، در وب سایت جدید خود، ایجاد کنند، به دنبال تیم های هستند که بتوانند یک وب سایت کاملا اختصاصی برایشان طراحی کنند.

طراحی سایت غیر اختصاصی معمولا بدین صورت است که تیم ها با هماهنگی با کارفرما قالبی را انتخاب کرده و اقداماتی را برای اختصاصی کردن آن، انجام می دهند. اما معمولا در خدمات طراحی سایت اختصاصی، خط به خط کدها توسط برنامه نویس های خبره، کدنویسی شده و تقریبا نمونه مشابه ای از این وب سایت نخواهد بود.

امکانات طراحی سایت اختصاصی

توسعه بی نهایت

ظاهر اختصاصی

سرعت بالا

تیکتینگ و پشتیبانی

سیستم امنیتی

متصل به حسابداری

فاکتور حرفه‌ای

اتصال درگاه پرداخت

پنل پیشرفته فروش

گزارش گیری

سامانه پیامکی

تخفیف پیشرفته

چندکاربری

سینک با اپلیکیشن

ویرایش دسته ای

پروفایل کاربر

فیلتر پیشرفته

نمودار قیمت

گالری تصویر

جستجو حرفه ای

بینهایت دسته‌بندی

بارگذاری اکسل

جدول مشخصات

اطلاع رسانی و نوتیف

+ امکانات اختصاصی

ویژگی های خدمات طراحی سایت اختصاصی لول آپ

تیم لول آپ در طراحی سایت اختصاصی راهکارها و تکنیک های خاصی را در نظر دارد. به همین خاطر ویژگی های سایت های طراحی اختصاصی این مجموعه نیز دارای ویژگی های خاصی هستند:

طراحی سایت اختصاصی ریسپانسیو

یکی از ویژگی های مهمی که وب سایت ها باید داشته باشند، این است که برای مرورگرهای موبایل بهینه باشند یا به اصطلاح ریسپانسیو شده باشند. تیم لول آپ تمامی وب سایت های خود را به صورت ریسپانسیو شده طراحی و توسعه می دهد اما در طراحی سایت اختصاصی، نگاه ویژه‌تری به این موضوع دارد.

طراحی گرافیکی خاص و منحصر به فرد

وب سایتی که با استفاده از خدمات طراحی سایت اختصاصی، آماده سازی می شود، دارای یک طراحی گرافیکی اختصاصی است. ما برای طراحی این نوع سایت ها، جلسات متعددی با کارفرما برگزار می کنیم تا نظرات و ایده های مختلف خود را با کارفرما هماهنگ کنیم و سپس طرح گرافیکی اولیه را ایجاد می کنیم.

توجه داشته باشید که به عنوان مرحله اول، طرح گرافیکی سایت ایجاد شده و برای کارفرما ارسال می شود تا تاییده نهایی آن را دریافت کنیم.

طراحی سایت سئو فرندلی

مهم ترین ویژگی وب سایت طراحی شده اختصاصی مجموعه لول آپ، سئو فرندلی بودن آن هاست. در نظر داشته باشید که اگر سورس سایت سئو فرندلی باشد، بهتر و راحت تر در نتایج گوگل، رتبه بندی شده و روی افزایش ورودی سایت و به دنبال آن افزایش درآمد وب سایت، اثر مستقیم می گذارد.

طراحی سایت کاربرپسند

تمامی آیتم هایی که در طراحی سایت های اختصاصی ایجاد می شود با نگاه ویژه به بهبود تجربه کاربری، ساخته می شود. ما در نگاه اول هدفمان این است که کاربر با ورود به سایت اختصاصی شما، به راحتی بتواند، پاسخ سوال خود را پیدا کند، نیاز خود را برطرف کند و از همه مهم تر، بتواند خدمات یا محصولات شما را خریداری کند.

طراحی یک سایت ایمن

در طراحی وب سایت های اختصاصی معمولا از سیستم ها و پنل هایی استفاده می شود تا وب سایت در درجه امنیتی کاملا بالایی قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که کاربران تنها به وب سایت هایی اعتماد می کنند که اطلاعاتشان در امنیت کامل باشد (مخصوصا برای وب سایت های فروشگاهی).

امکان هماهنگ سازی با سامانه های مختلف

در طراحی وب سایت های اختصاصی نه تنها می توانید سامانه خاصی را برای طراحی سفارش دهید، بلکه می توانید تمامی سامانه های روتین بازار خود را با وب سایت، سینک کنید. به عنوان مثال می توانید نرم افزار حسابداری، سامانه های پست و تیپاکس، سامانه های حمل و نقل شهری، سامانه هایی با API کامل و… را با پنل وب سایت خود، سینک کنید.

امکانات ویژه فروشگاه های اینترنتی اختصاصی

وب سایت فروشگاهی که با استفاده از خدمات طراحی سایت اختصاصی لول آپ طراحی و راه اندازی می شود، دارای ویژگی ها و امکانات زیر است. اگر قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی کاملا اختصاصی راه اندازی کنید، امکانات ویژه زیر، قطعا برای شما کاربردی است:

lvlupico
قیمت طراحی سایت اختصاصی 💰

هزینه طراحی سایت اختصاصی

یکی از سوالات متداول کاربران این است هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است. هزینه طراحی سایت اختصاصی معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد و معمولا پس از بررسی خواسته شما از وب سایت و اهدافتان، قیمت به طور دقیق مشخص می شود.

شروع قیمت طراحی سایت اختصاصی از مبلغ 30.000.000 تومان است و بسته به قابلیت ها و فیچر ها و نیازهای شما، این مبلغ تغییر خواهد کرد.