4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

طراحی تجربه و رابط کاربری ✒️

سفــر به دنیــای تجــربه

کاربر از یک رابـط کاربری

بــهــینه با لــول آپ  🚀

ui ux
UI UX

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی لول آپ شبانه روز در خدمت شماست

پشتیبانی 7 روز هفته

پشتیبانی در 7 روز هفته ؛ حتی جمعه ها

رفع ایرادات و مشکلات

بررسی و رفع ایرادات و مشکلات احتمالی

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

ui ux design

خدمات طراحی ui ux

برای هر اپلیکیشن و سایتی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری از اهمیت بالایی برخوردار است. با این طراحی تمامی افراد می توانند به راحتی از سایت و یا اپلیکیشن شما استفاده کرده و هیچگونه مشکلی را نداشته باشند. همانطور که می دانید اولین دیدار و تاثیر آن بسیار مهم است. برداشتی که افراد از اولین در در ذهن آنها باقی می ماند تا سال ها از بین نمی رود. این موضوع درباره سایت و اپلیکیشن ها نیز صدق می کند. در صورتی که سایت یا اپلیکیشن ظاهری زیبا یا طراحی رابط کاربری UI داشته باشد، اولین برداشت درباره برند تو در ذهن ها شکل می گیرد. تجربه کاربری یا UX مشخص می کند که آیا رابطه ماندگار است یا خیر؟

منظور از طراحی ui ux چیست؟

به تمامی آنچه که کاربران در سایت و یا اپلیکیشن شما می بینند و با ظاهر مرتبط باشد، رابط کاربری یا UI می گویند. در زمان طراحی رابط کاربری به تمامی آنچه که توسط کاربر دیده می شود و با آن ارتباط برقرار می کند، توجه می شود. تجربه کاربری یا UX به تجربه و حسی که کاربران در زمان کار با بخش های مختلف سایت دارند، گفته می شود. اینکه هر المانی در کجا قرار بگیرد تا کاربر به راحتی به آن دسترسی داشته باشد، در زمان طراحی UX مشخص می کنند. خدمات طراحی UI UX حرفه ای حضور و ماندگاری کاربران را در سایت به همراه دارد.

رابط کاربری ui واسط تعامل و ارتباط بین انسان و کامپیوتر محسوب می شود که شامل صفحه نمایش، صفحه کلید، موس و ظاهر دسکتاپ است. کاربر از طریق این روش کاربر با یک برنامه کاربردی و یا یک وب سایت در ارتباط است. شرکت طراحی ui ux نیازها و رفتارهای کاربر را شناسایی کرده و به گونه ای طراحی را انجام می دهد، که کاربر متوجه فرایندها نشود. برای اینکه به این مرحله برسید نیاز به دانش و انجام مراحل مختلف دارید و نمونه طراحی ui ux توسط مجموعه لول آپ را می توانید از طریق سایت مشاهده کرده تا متوجه شوید که توسط این تیم این طراحی ها به صورت حرفه ای صفر تا ۱۰۰ طرح محصول برای کاربران و مشتریان انجام می شود.

چرا طراحی ui ux مهم است؟

اگر نمونه طراحی ui ux را در سایت های مختلف مشاهده کنید، به اهمیت آن پی می برید. به طور کلی این نوع طراحی باعث جذب مشتریان بیشتر می شود و افراد بسیاری را جذب وب سایت شما می کند. طراحی تجربه کاربری جهت تقویت سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر می خواهید دلیل اهمیت این طراحی را بدانید، لازم است مزایای آن را بدانید. برخی از مهم ترین مزایای این نوع طراحی به شرح ذیل هستند:

طراحی UX باعث افزایش نرخ تبدیل در سایت می شود

سایت های بسیاری وجود دارند که دارای خدمات و محصولات مشابهی هستند و مشتریان سایتی را که دارای تجربه کاربری آسان و جذاب باشد، انتخاب خواهند کرد. طراحی کاربری خوب می تواند نرخ تبدیل را تا ۴ برابر افزایش دهد. قابلیت استفاده بهینه و دسترسی وب سایت  این طراحی در رضایت مشتری تاثیر ویژه ای دارد. یک تجربه کاربری کامل برنامه ریزی شده امکان دارد تمایل بازدید کنندگان را افزایش داده و باعث کاهش بی میلی آنها جهت خرید محصولات و یا خدمات شود.

بهبود رتبه بندی سئو سایت

تمامی افرادی که برای کسب و کار خود سایت دارند، تمایل دارند تا سایت آن ها در راس نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد. طراحی ui ux خوب و اصولی به شما کمک خواهد کرد تا حضور آنلاین کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن بیشتر کرده و در موتورهای جستجوگر به بالاترین نتیجه برسید.

توسط بهینه سازی UX و سئو به راحتی می توانید میزان بازدید سایت را افزایش داده و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید که محصولات و خدمات شما برای آن ها مفید باشد. شرکت طراحی ui ux به صورت موثر طراحی را انجام داده و از سئو سایت پشتیبانی می کند که باعث می شود تا رتبه سایت شما در موتورهای جستجو افزایش پیدا کند؛ به همین خاطر داشتن یک تجربه کاربری خوب برنامه سئو سایت را بهبود می دهد.

ایجاد اعتماد و اعتبار با طراحی تجربه رابط کاربری

بسیاری از افراد قبل از اینکه به یک شرکت اعتماد کنند، مدتی به دنبال محصول یا خدمات می گردند. مشاغل تازه وارد برای افزایش مشارکت مشتری و ایجاد ارتباط کار آسانی ندارند. کسب اعتبار در تولید بیشتر و فروش بیشتر بسیار تاثیرگذار است؛ بنابراین اعتبار شما را قادر می کند که تا با وفادارسازی و حفظ مشتری اهداف نهایی خود را دنبال کنید. اعتمادسازی پروسه ای است که نیاز به گذشت زمان طولانی دارد. باید استراتژی بهتر در طولانی مدت سازگار باشد که نتایج بهتری را در وفاداری مشتری نسبت به برند خود داشته باشید.

صرفه جویی در هزینه و زمان با طراحی ui ux

استفاده از خدمات شرکت طراحی ui ux در وب سایت ها کاری مهم و حیاتی است؛ چرا که باعث می شود تا کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان را به همراه داشته باشد. در مرحله اولیه توسعه محصول باید با طراحی مناسب برنامه ریزی شود؛ چرا که بازسازی محصول و سایت پس از راه اندازی نیاز به هزینه بیشتری دارد. در صورتی که محصول خود را با تجربه موثر برای کاربران روانه بازار کنید، در وقت و هزینه به صورت قابل توجهی صرفه جویی خواهد شد.

طراحی ui ux شامل چه مواردی است؟

شرکت طراحی ui ux برای این نوع طراحی موارد را به خوبی بررسی کرده و طرحی مناسب و اصولی را با توجه به نوع کسب و کار ارائه می دهند. در این صورت می توانید شاهد رشد کسب و کار و بیشتر شدن مشتریان خود شوید. تعرفه طراحی ui ux توسط شرکت لول آپ با توجه به نوع طراحی دیگر خدمات ارائه دهنده مشخص می کند که نسبت به رقبا بسیار به صرفه و مناسب است. مراحل این مدل طراحی به شرح زیر می باشد:

نیاز سنجی

در مرحله اول مسائل مختلف پروژه به صورت کامل بررسی شده و اهداف اصلی و ویژگی های مخاطبی مشخص می شود که دسته بندی آنها انجام خواهد شد. در این صورت طراحان این مجموعه می توانند کاربران یک محصول را بهتر بشناسند و طرح بهتری را ارائه دهند.

اتود اولیه

پس از اینکه داده ها تحلیل و بررسی شوند، سرنخ های اصلی به دست آمده و طراح می تواند کار خود را در قالب طرح های اولیه شروع نماید. در این مرحله نیازی نیست که جزئیات وارد کار شده و تنها طراح ابزار طراحی مشخص خواهد شد.

ارائه اولیه

در این مرحله طرح اولیه توسط طراحان مجموعه به کارفرما اطلاع داده می شود. در این بخش درباره اجزای هر صفحه و دکمه ها و … توضیحات کلی به فرما داده می شود که با همفکری کارفرما تغییرات لازم در اتود اولیه وارد خواهد شد.

وایر فریم

پس از اینکه تغییرات لازم ایجاد شد، طرح اولیه باید به مرحله اجرا برود. در این مرحله دکمه ها و اجزای هر بخش با جزئیات و ارتباط بین صفحات تعیین می شود؛ همچنین می توان مشخص کرد که کاربر با کلید بر روی هر دکمه چه اتفاقی را مشاهده کند. پس از اینکه وایرفریم توسط کارفرما تهیه شود، باید به مرحله پایانی برسید.

طراحی ui

پس از انجام تغییرات لازم باید رنگ بندی ها و کارهای گرافیکی انتخاب شود. طراح با بهره گیری از اصول گرافیک این مرحله را به خوبی انجام داده و طراحی با جزئیات کامل انجام می شود که به کارفرما تحویل داده خواهد شد.

قیمت طراحی ui ux

تعرفه طراحی ui ux به صورت ثابت نیست و به پارامترها و فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. طراح پارامترهای بسیاری را در طراحی خود لحاظ می کند که بتواند یک طراحی ایده آل و مناسبی را پیاده سازی کند. برخی از عوامل موثر در تعرفه طراحی ui ux به شرح زیر هستند:

تعداد صفحات

 سایت ها دارای صفحات متعددی هستند که طراح باید همانند طراحی مجله اینترنتی تمامی این صفحات را به صورت مجزا طراحی نماید؛ به همین خاطر یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت طراحی رابط کاربری تعداد صفحات موجود در هر صفحه است.

حجم کاری و پیچیدگی

 تعداد عناصری که در هر صفحه موجود هستند، در هزینه طراحی رابط کاربری موثر می باشند. رنگ بندی و چینش عناصر در صفحات طبق استاندارد طراحی نیاز به در نظر گرفتن و اجرای اصول بسیاری است؛ به همین خاطر باعث می شود تا حجم کاری و پیچیدگی افزایش پیدا کند.

کیفیت طراحی

 مهم ترین عامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی ui ux کیفیت طراحی است. طراحانی که خدمات طراحی را با کیفیت بالا ارائه می دهند، نسبت به طراحان معمولی هزینه بیشتری دریافت می کنند.

زمان لازم برای طراحی ui

طرح رابط کاربری با توجه به حجم کاری و روند پیاده سازی آن نسبت به دیگر طرح های گرافیکی نیاز به مدت زمان طولانی تری دارد؛ به همین خاطر طراحان با توجه به زمان صرف شده جهت انجام طراحی هزینه ها را در نظر می گیرند.

دانش و تجربه طراح

افرادی که جهت طراحی اقدام می کنند، باید علاوه بر مهارت لازم در زمینه طراحی ui ux در زمینه کدنویسی و پیاده سازی سایت نیز اطلاعات کافی داشته باشند. این طراحان ظاهر سایت را طبق استانداردهای کد نویسی طراحی می کنند، به گونه ای که با ظاهر برند منطبق باشد.

لول آپ ارائه دهنده طراحی ui ux

مجموعه لول آپ با تیم حرفه ای که دارد، طراحی ui ux  را با کیفیت عالی ارائه می دهد. شما کاربران عزیز برای طراحی تجربه کاربر و رابط کاربر برای هر وب سایتی که دارید، می توانید با اطمینان خاطر این خدمات را به لول آپ بسپارید. کارشناسان این مجموعه با ارائه مشاوره شما را در انتخاب بهتر و همچنین افزایش بازدید کنندگان و مشتریان یاری می کنند.