4383  9101

مشاوره رایگان

ست اداری لوازمی هستند که در ادارات و سازمان های مختلف از آن ها استفاده می شود. برای آنکه محیط کاری شما مرتب و منظم به نظر برسد و اعتبار بیشتر کسب کنید، نیاز به طراحی ست اداری است. البته این کار مزیت های مختلفی دارد که با کمی تحقیق اطلاهات بیشتری در این زمینه به دست خواهید آورد.

خدمات طراحی ست اداری
خدمات طراحی ست اداری

منظور از طراحی ست اداری چیست؟

طراحی ست اداری شامل ابزار های مختلفی است که در مکاتبات کاری از آن ها استفاده می شود. برای تبلیغات یا به صورت اختصاصی می توان این ست ها را طراحی کرده و اعتبار کار خود را بیشتر کرد. اگر کسب و کارتان به گونه ای است که با وزارت خانه ها، کارخانه ها، شرکت ها در ارتباط بوده و نیاز به مکاتبات اداری دارید، بهتر است از این ست ها استفاده نمایید. اولین هدف استفاده از این ست ها هویت و یکپارچگی با برند و تجارت شما است که در موارد مختلفی انجام می شود. شرکت لول آپ یکی از مجموعه هایی است که طی سال ها تجربه در این زمینه به خوبی می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. ضمن آنکه نمونه طراحی ست اداری این برند در وبسایت قابل مشاهده است. اگر در این زمبنه هارمونی و تنظیمات لازم را رعایت کنید، وجه کاریتان بین اطرافیان بیشتر خواهد شد. در نهایت با توجه با موارد فوق مشخص می شود که طراحی ست اداری کمک می کند تا شما راحت تر به هدفتان برسید.

چرا طراحی ست اداری مهمه؟

امروزه به هر شرکت و دفتری مراجعه کنید، لوازم ست را مشاهده خواهید کرد. این لوازم دارای مشخصات کاری مرتبط بوده و به گونه ای شغل شما  را معرفی می کند. دلایل اهمیت ست اداری به شرح ذیل است:

انتقال اطلاعات در قالب رسمی و اداری به صورت منسجم

 استفاده از برگه های سفید و بدون سربرگ از مکاتبات معمولی و غیر رسمی بوده و از اهمیت آن کم کرده و حتی گاهی اوقات باعث بی توجهی به مطلب می شود. در طراحی ست اداری سربرگ یکی از اقلام مهمی محسوب می شود که تمام مطالب شما یا تصاویر منسجم و منظم در آن به کاربر ارائه داده می شود.

افزایش امنیت

 وقتی اسناد و اوراق خود را در یک چارچوب که فقط به برند شما تعلق دارد ثبت کنید، جلوی هر گونه کپی برداری از آن گرفته می شود. مثلاً اگر بین دو سازمان قراردادی در یک کاغذ سفید ثبت شود، خیلی راحت هر فرد می تواند اطلاعاتی را روی درج کرده و سوء استفاده کند. اما وقتی پاکت و یا برگه ای که قرارداد در آن ثبت می شود، متعلق به شرکت و برند شما باشد مخاطب خیلی راحت به شما اعتماد می کند؛ همچنین هیچ فردی نمی تواند تغییر در آن انجام داده و یا سوء استفاده کند.

بالا بردن هویت و ماهیت کاری سازمان

 از دیگر دلایل مهم بودن طراحی ست اداری بالا بردن هویت کاری سازمان است. همانقدر که مطالب و نحوه درج آن ها مهم است شکل ظاهری آن ها نیز اهمیت زیادی دارد. چون ظاهر آن هویت کاری سازمان را نشان داده و به نوعی پیامرسان شما از برند کاریتان است.

سهولت تماس و دسترسی مجدد دیگر سازمان ها

وقتی یک سند یا مطلبی را برای مخاطبین خود ارسال می کنید، وقتی در یک قالب طراحی شده به صورت سربرگ و پاکت نامه باشد، مخاطب خیلی راحت به شما دسترسی خواهد داشت.

ایجاد اعتماد و اطمینان در مخاطب

 یکی دیگر از دلایل مهم بودن طراحی ست اداری این است که معتبر بوده و باعث ارزشمند شدن شرکت می شود. در این صورت نزد مخاطب ارزش و احترام بالایی خواهید شد و بیشتر به شما اعتماد می کنند.

ثبت تمام مکاتبات در چرخه اداری

 درج کامل اطلاعات در مکاتبات اداری خیلی مهم است؛ زیرا نامه ای که بدون پاکت باشد، غیر حرفه ای بوده و در گروه نامه های بدون اطلاعات کافی قرار می گیرد. اطلاعات لازم را در سربرگ و پاکت های اختصاصی قرار داده تا به ادارات نشان دهید که برند شما حرفه ای است.

نشان دهنده نظم و ترتیب

وقتی در سازمان طراحی ست اداری انجام می شود، از لحاظ محتوا و رنگ ست اداری با هم همخوانی داشته و ترکیب منظمی ایجاد می کند. این مورد بر روی ذهن مخاطب تأثیر مثبت گذاشته و او را به طرف سازمان شما جذب می کند.

طراحی ست اداری
طراحی ست اداری

طراحی ست اداری شامل چه مواری است؟

ست اداری شامل موارد مختلفی مثل سربرگ، کارت ویزیت و … است. هریک از این موارد ذکر شده دارای اطلاعات و مشخصات خاصی است. طراحی ست ادارای شامل موارد ذیل است:

طراحی کارت ویزیت

یکی از اجزای ست اداری کارت ویزیت است که بسیاری از مشاغل و افراد از آن استفاده می کنند. معمولاً کارت ویزیت یک معرف بوده و یکی از اجزای مهم در طراحی ست اداری است؛ چون نقش یک بازاریاب را ایفا می کند. در این کارت اطلاعاتی نظیر شماره تماس، آدرس و معرفی کوتاه درباره شرکت یا… درح می شود.

طراحی سربرگ

سربرگ در همه طراحی ها وجود داشته و در ابعاد مختلفی در نظر گرفته می شود که به سلیقه افراد بستگی دارد. اغلب برای نامه نگاری در بیشتر شرکت ها از سربرگ استفاده می شود و دو سایز A۴ و A۵ خیلی پرکاربرد هستند. همچنین طراحی کاغذ هایی برای یاداشت نیز خیلی پرکاربرد است. نمونه طراحی ست اداری لول آپ خیلی مناسب بوده و این شرکت می تواند سربرگ ها را در همان سایزی که مدنظر است، را با قیمتی به صرفه برایتان فراهم کند.

طراحی لوگو

لوگو یک نماد گرافیکی است که به صورت نوشتاری، تصویری یا ترکیب هر روی این دو است. لوگو همان آرم است که هسته اصلی برند شما بوده و در تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار است. کیفیت و سبک طراحی لوگو خیلی اهمیت دارد و بهتر است این کار را به شرکت های با تجربه چون لول آپ بسپارید. با توجه به شرکت یا سازمانی که دارید، باید یک لوگوی مناسب برایتان طراحی شود. به نوعی می توان گفت لوگو هویت برند شما بوده و مخاطب توسط آن شما را در آینده خواهد شناخت.

طراحی پاکت نامه

از دیگر موارد طراحی ست اداری پاکت نانه است که برای انجام مکاتبات در ادارات و سازمان ها از آن استفاده می شود. در طراحی این پاکت از لوگو، آدرس، شماره تماس و کدپستی استفاده می شود. اجزای آن باید با هم هماهنگ باشند و یکی از نکات مهمی است که در هنگام طراحی بایستی به آن توجه شود. می توان برای جذابیت بیشتر و افزایش جذب مخاطب پاکت را هم رنگ لوگو انتخاب کرد.  

طراحی کارت ویزیت شرکتی

کارت ویزیت شرکتی از جمله مهم ترین ابزارهای بازاریابی محسوب می شود. در بسیاری از موارد از نام شرکت نمی توان خدمات آن را تشخیص داد. توسط کارت ویزیت های شرکتی می توان شرکت و خدمات آن را به خوبی معرفی کرد. این نوع کارت ویزیت ها معمولا بدون تصویر هستند. سایز آن 6 در 9 سانتی متر بوده که 0.5 سانتی متر از هر طرف برش می خورد.

قیمت طراحی ست اداری

قیمت طراحی ست اداری به عوامل مختلفی چون نوع و تعداد عناصر بستگی دارد. وقتی ست شما تمامی موارد چون سربرگ، پاکت، پوشه و… را داشته باشد هزینه آن متفاوت است؛ همچنین جنس موادی که استفاده می شود نیز مهم بوده و در صورت استفاده از مواد مرغوب طبیعتا هزینه بیشتر خواهد شد. تعداد چاپ از دیگر عوامل موثر در قیمت طراحی ست اداری محسوب می شود.

office set
office set

لول آپ ارائه دهنده خدمات طراحی ست اداری

برای سفارش بهترین و زیباترین ست اداری شرکت لول آپ یکی از انتخاب های برتری است که طراحی فوق العاده ای را انجام می دهد. قیمت طراحی ست اداری این مجموعه در کنار با کیفیت بودن به صرفه بوده است و نمونه طراحی ست اداری را می توانید مشاهده کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید. تمامی امور مربوطه زیر نظر افراد متخصص انجام می شود که سال ها در این زمینه تجربه داشته اند.