4383  9101

مشاوره رایگان

lvlupico

تبلیغات در گوگل 🚀

جــذب مشــتری و

افزایــش فـــروش

با تبلیغات در گوگل

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی لول آپ شبانه روز در خدمت شماست

پشتیبانی 7 روز هفته

پشتیبانی در 7 روز هفته ؛ حتی جمعه ها

رفع ایرادات و مشکلات

بررسی و رفع ایرادات و مشکلات احتمالی

طراحی سایت

Level up

سئو

Level up

طراحی اپلیکیشن

Level up

دیجیتال مارکتینگ

Level up

تبلیغات گوگل

Level up

تولید محتوا

google advertising

خدمات گوگل ادز

کسب و کار ها برای افزایش درآمد باید تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهند. یکی از ابزار های قدرتمند برای این کار تبلیغات گوکل ادز است که توسط گوگل انجام می شود. برای استفاده از خدمات تبلیغات گوگل ادز اطلاعات خود را بالا برده و به بهترین شکل از این سرویس تبلیغاتی استفاده کنید.

منظور از تبلیغات گوگل ادز چیست؟

تبلیغات گوگل ادز یک ابزار برای تبلیغات آنلاین است که از سوی گوگل انجام می شود. کسب و کار ها از این طریق می توانند در محیط هایی چون صفحات وب سایت های همکار گوگل، صفحات نتایج جستجوی گوگل، نصب اپلیکیشن ها و ویدیو های یوتیوب تبلیغات خود را به نمایش بگذارند. این سیستم کلیکی بوده و هزینه هر کلیک را تبلیغ کننده مشخص می کند. مشتریان از طریق تبلیغات در گوگل می توانند علاوه بر اینکه سایت هایشان برحسب الگوریتمی که گوگل به آن ها اختصاص داده شده نمایش داده می شود، می توانند در صفحه اول نتایج گوگل سایت خود را برای کاربران بالا بیاورند. 

در نتیجه وقتی کاربری چیزی مرتبط با کسب و کار و سایت شما جستجو می کند، صفحه شما در فرمت های مختلف و به صورت تبلیغات کوتاه به نمایش درمی آید. در نتیجه صاحبان وبسایت با بهره گیری از خدمات تبلیغات گوکل ادز می توانند با هزینه ای پایین کسب و کار وب سایت خود را به کاربران نشان دهند. شاید در نتایج جستجو جایگاه خوبی نداشته باشید، اما اگر به کار خود مطمئن هستید با کمی هزینه می توان جزء اولین صفحات نتایج جستجو و یا حتی اولین وب سایت باشید. تعرفه تبلیغات گوگل ادز کم است و نگران پرداخت هزینه بالا نباشید. پس از آن باید اعتماد مشتری را با کیفیت خدماتی که ارائه می دهید، جلب کنید.

چرا تبلیغات گوگل ادز اینقدر مهم است؟

امروزه بسیاری از افرادی که سایت دارند، برای اینکه بیشتر دیده شوند، از تبلیغات گوگل استفاده می کنند. با اندکی هزینه می توانید به مشتریان بسیاری دست پیدا کنید. دلایلی که سبب اهمیت خدمات تبلیغات گوگل ادز شده به شرح زیر است:

دسترسی به کاربران بیشتر

 با گوکل ادز می توانید به بسیاری از افراد فعال در اینترنت دسترسی پیدا کنید. با این تبلیغات مخاطبین هدف تبلیغ را دیده و باعث ترافیک بالا در سایت می شود. گوگل از پلتفروم های آنلاین بزرگ است که کاربران فعال زیادی دارند که هر کدام به دنبال چیزی هستند. با این کار می توان شرایط رشد بیشتر را فراهم کرده و فروش بیشتری داشت.

هدفمندسازی تبلیغات

 گوگل ادز ابزاری قدرتمند است که کسب و کار ها با آن تبلیغات دقیق و هدفمندی را به نمایش می گذارند. در کسب و کار ها باید از کلمات کلیدی مرتبط با خدمات و محصولات استفاده شود. در این صورت می توان تبلیغات خود را به صورت دقیق به مخاطبین نشان داد و زمانی که کاربر هر آنچه را که بخواهد، سرچ کرده و صفحه شما بالا می آید. این مورد نشان از مهم بودن خدمات تبلیغات گوکل ادز در دیده شدن بیشتر صفحه شما دارد.

اندازه گیری و بهینه سازی

 با استفاده از این ابزار گسترده کسب و کار ها می توانند عملکرد تبلیغات را اندازه گیری کرده و بهینه سازی نمایند. تعداد نمایش تبلیغات، نرخ تبدیل، تعداد کلیک ها و درآمد حاصله اندازه گیری شده و با توجه به آن در کمپین های تبلیغاتی تغییرات لازم انحام می شود؛ همچنین از این طریق کمک می شود تا عملکرد هایی را که برای بهبود کار لازم است را اجرا کرد.

کنترل روی بودجه

 با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل ادز کسب و کار ها می توانند روی بودجه تبلیغاتی خود کنترل کامل داشته باشند. می توان هزینه ای را که قصد دارید به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه برای تبلیغ هزینه کنید، را مشخص نمایید؛ بنابراین فقط همان میزان خرج شده و با کمبود بودجه ناگهانی مواجه نخواهید شد. در این شرایط کسب و کار ها هزینه ها را کنترل کرده و از سرمایه گذاری خود بهترین بازدهی را خواهند یافت. تعرفه تبلیغات گوگل ادز را می توان با این کار کنترل کرد.

امکان تبلیغات چند رسانه ای

از دیگر دلایل اهمیت خدمات تبلیغات گوگل امکان تبلیغات چند رسانه ای است. علاوه بر اینکه در صفحات نتایج جستجو تبلیفات متنی انجام می شود، از تبلیغات ویدیویی، تبلیغات تصویری و تبلیغات نمایشی نیز می توان برای کسب و کار ها استفاده کرد؛ بنابراین می توان تبلیغات خود را به روش های مختلف و جذاب انجام داد تا تأثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطب داشته باشد. معمولاً اینگونه تبلیغات اثر بیشتری روی مخاطب گذاشته و بیشتر نظر آن ها را جلب می کند. این شرایط برای معرفی کسب و کار و معرفی برند عالی بوده زیرا پیام های جذاب در خاطر مخاطب خواهند ماند.

چرا خدمات تبلیغات گوگل ادز لول آپ؟

انتخاب شرکت لول آپ برای خدمات تبلیغات گوگل بهترین انتخاب در این زمینه است. برای این انتخاب چند دلیل وجود دارد که اولین آن مهارت تیم لول آپ برای انجام این کار است. این مجموعه تمامی جوانب را بررسی کرده و کسب و کار شما را در پلتفروم های مختلفی نظیر وبسایت ها، شبکه های اجتماعی و… تبلیغ می کند. تمامی کار ها طبق برنامه ریزی درست انجام شده و در بازه زمانی مناسبی تبلیغات انجام می شود که بازدهی بالایی داشته باشد. 

از طرفی وضعیت کسب و کار شما توسط این مجموعه تحلیل و آنالیز می شود تا جایگاه شما بین دیگر رقبا مشخص شود؛ همچنین مشخص می شود که برای رسیدن به هدفی که دارید، باید چقدر هزینه کرده و چقدر تلاش کنید. تمامی اقدامات به صورت اصولی انجام شده و در هر مرحله کار ارزیابی می شود. تعرفه تبلیغات گوگل ادز توسط لول آب به موارد مختلفی بستگی دارد که پس از صحبت با کارشناسان این مجموعه به طور کامل راهنمایی می شوید.

شرح خدمات تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل خدمات بسیاری را به مشتریان ارائه می دهند. به گونه ای که همه مشتریان برای استفاده از این خدمات جهت جذب مشتری بیشتر استقبال می کنند. در زیر به بررسی برخی خدمات تبلیغات گوگل ادز می پردازیم:

·        افزایش فروش

 با انجام خدمات تبلیغات گوگل افراد بیشتری سایت شما را دیده و ترافیک بالا می رود. در نتیجه گوگل وبسایت شما را مورد اعتماد و ارزشمند شناسایی کرده و شما را در صفحات اول جستجو بالا می آورد. این کار منجر به افزایش فروش و درآمد شما می شود.

·        برتری نسبت به رقبا

وقتی تبلیغات در گوگل را انجام دهید. در نتایج بالا نشان داده شده و این یک برتری نسبت به دیگر رقبا است.  

·        جذب مخاطب هدفمند

در این تبلیغات با توجه به جستجویی که کاربران انجام می دهند، آگهی شما نمایش داده می شود. وقتی طبق اصول این کار انجام شود، صفحه شما جزء اولین ها بالا آمده و مخاطب به هر آنچه که به دنبال آن است، می رسد؛ بنابراین وارد صفحه شما شده و در آن ماندگار می شود. احتمال خرید محصول و یا استفاده از خدمات در این موارد بالا است.

·        آگاهی از برند

گاهی ممکن است افراد کمی برند شما را بشناسند، اما وقتی در گوگل تبلیغ کسب و کار خود را انجام دهید افراد بیشتری با کسب و کار و برندتان آشنا می شوند. بهتر است برای نتیجه بهتر این کار را به صورت مستمر انجام دهید تا در ذهن مخاطب بمانید.

·        تبلیغات با هزینه پایین

 یکی دیگر از خدمات تبلیغات گوگل تبلیغات با هزینه کم است. این کار نسبت به روش های دیگر هزینه کمی نیاز داشته و در عین حال بازدهی بالایی دارد.

سفارش خدمات تبلیغات گوگل ادز به لول آپ

مجموعه لول آپ شرکتی با تیم قوی و برخوردار از مهارت بالا است که خدمات تبلیغات گوگل ادز را به بهترین شکل انجام می دهد. مجموعه ما کارشناسان قوی داشته و تمامی کار ها زیر نظر مدیر پروژه انجام شده و به تأیید نهایی او می رسد. از ویژگی های بارز این مجموعه می توان به پشتیبانی آن اشاره کرد که تا حل مشکل همراه شما است.