4383  9101

مشاوره رایگان

امروزه کسب و کار های آنلاین زیاد شده و خیلی از افراد به دنبال آشنایی با سئو و اصول آن هستند. اگر یک سایت فروشگاهی دارید، برخورداری از سئو به صورت مداوم در رشد بیشتر و افزایش فروش خیلی کمک می کند. لول آپ به بهترین شکل، خدمات سئو سایت فروشگاهی را به شما عزیزان ارائه می کند.

سئو چیست؟

سئو بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو، استراتژی ها، برنامه ریزی ها و فرآیند های فنی و محتوایی است که سبب رتبه بالای وبسایت در صفحات اول موتور های جستجو می شود. این فرآیند ادامه دار است و برای رسیدن و حفظ نتایج عالی بایستی به طور دائمی این کار را انجام داد. وقتی به دنبال هر خدمات و یا محصولی هستید، در اینترنت به دنبال آن هستند. در این موقع برخی سایت ها در بالای صفحه قرار داشته و برخی در پایین قرار دارند. در اینجا متوجه تأثیر سئو در سایت خواهید شد. در دنیای امروز یکی از موارد ضروری برای کسب و کار ها سئو است که پیاده سازی اصولی آن مهم ترین ابزار در جذب مشتری بیشتر و فروش بیشتر است. اولین هدف سئو بالا بردن ترافیک ارگانیک است که برای دست یافتن به آن از تکنیک ها و برنامه ریزی های ترکیبی استفاده می شود. هزینه سئو سایت فروشگاهی سؤالی است که خیلی از کسب و کار ها آن را می پرسند. در این زمینه عوامل مختلفی مؤثر است.

سئو سایت فروشگاهی
سئو سایت فروشگاهی

مزیت های شگفت انگیز سئو برای سایت های فروشگاهی

سئو از مهم ترین اقدامات برای سایت های فروشگاهی محسوب می شود. سئو دارای دو نوع سئو سفید و سئو سیاه است که سئو سفید ماندگار خواهد بود. مزیت های سئو برای سایت های فروشگاهی به شرح ذیل هستند:

 بهبود کاربری

یکی از مزایای سئو سایت فروشگاهی بهبود کاربری است. به طور مثال اگر ساختار وبسایت مناسب باشد، دسترسی به محتوا راحت بوده و کاربران اطلاعات لازم را به آسانی پیدا می کند. وقتی مخاطب تجربه کاربری بهتری داشته باشد، احتمال خرید بالاتر رفته و فروش شما نیز بیشتر می شود.

افزایش ترافیک طبیعی و ارگانیک

 با بهینه سازی محتوا، استفاده از کلمات کلیدی و استراتژی در ساختار وب سایت شاهد خواهید بود که سایت شما در جستجو های مداوم ارتقا خواهد یافت. این ارتقاء، مخاطبان بیشتری را جذب کرده و افراد زیادی از خدمات یا محصولات سایت شما بازدید خواهند کرد. حتماً درباره کلمات کلیدی تحقیق کرده، زیرا در این زمینه خیلی اهمیت دارد. اگر کلمات کلیدی مناسبی استفاده شود، کاربران را دقیق تر راهنمایی کرده و به اهداف خود نزدیکتر می شوید.

مقرون به صرفه بودن

 سئو سایت نسبت به دیگر تبلیغات گوگل به صرفه تر است. سئو با بهبود جایگاه سایت در نتایج موتر های جستجو بدون پرداخت هزینه ای از ترافیک ایجاد شده بهره مند می شود. معمولاً افرادی که از طریق سئو به وب سایت راهنمایی می شوند، بیشتر خرید می کنند. سئو محتوا را بروز نگه داشته و می تواند تغییرات الگوریتم های موتور جستجو را پیش بینی کند.

ساخت اعتماد و اعتبار

وقتی در موتور های جستجو سایت شما جزء نتایج اولیه باشد، باعث می شود کاربر بهتر به شما اعتماد کند. این اعتماد منجر به فروش بیشتر شده در نتیجه درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

سبقت گرفتن از رقبا

 با استفاده از خدمات سئو سایت به راحتی می توانید در موتور های جستجو از دیگر رقبا پیشی بگیرید. سئو یک ابزار قدرتمند است که باعث برتری شما در بین سایت های فروشگاهی شده و برای مشتری قابل اعتماد خواهید شد.

خدمات سئو سایت فروشگاهی چیست؟

خدمات سئو سایت فروشگاهی شامل تحقیق کلمات کلیدی پول ساز است. این مورد خیلی اهمیت دارد و قبل از استفاده از کلمات حتماً به طور دقیق تحقیق کرده و کلمه مناسب را استفاده کنید. کیورد تارگتینگ، تدوین استراتژی سایت فروشگاهی و بک لینک و رپورتاژ نیز جزء این خدمات هستند. تولید محتوا و محصولات از دیگر خدمات سئو سایت است. با تولید محتوای عالی جذب مخاطب بیشتری انجام شده و تعداد افرادی که خرید می کنند نیز افزایش خواهد یافت. با استفاده از سئو می توان سرعت سایت را بهینه سازی کرد و وب سایت را جزء نتایج برتر گوگل کرد.  

سئو فروشگاه اینترنتی
سئو فروشگاه اینترنتی

خدمات سئو مجموعه لول آپ

در مجموعه لول آپ خدمات سئو به شرح زیر است:

آنالیز و بررسی سئو سایت

آنالیز سئو سایت به شما در پیدا کردن نقاط قوت، ضعف و دیگر مشکلات سایت کمک می کند. با بررسی دقیق مشکلات می توان آن ها را حل کرده و باعث رونق بخشیدن به کسب و کار و کسب درآمد بیشتر شد. آنالیز سایت یعنی بررسی عملکرد سئو در وبسایت و تحلیل داده هایی که به دست آمده است. این کار کمک می کند تا به پتانسیل های سایت دست پیدا کرده و با توجه به آن رتبه سایت خود را بهبود بخشیده و ترافیک ارگانیک آن را بیشتر کنید. تمامی جوانب را درنظر گرفته و با برطرف کردن موانع باعث رشد سایت شوید . در بیانی ساده تر باید گفت وقتی تجزیه و تحلیل انجام شود ترافیک ارگانیک افزایش یافته و جلب اعتماد کاربران بهتر شده و راحتتر می توان به اهداف بالا در کسب و کار رسید. هزینه سئو سایت فروشگاهی با توجه به خدماتی که استفاده می کنید، متغیر است.

تدوین استراتژی سئو سایت

از دیگر خدمات سئو که توسط مجموعه لول آپ ارائه می شود تدوین استراتژی سئو سایت است. تدوین یعنی براساس عبارات پر تکراری که کاربر در موتور های جستجو سرچ می کند، سایت را سازماندهی کرده و یک برنامه محتوایی هدفمند و اصولی ارائه داده شود. با طراحی استراتژی سئو جذب مخاطب بیشتری انجام شده و نرخ کلیک افزایش یافته و نرخ پرش کم می شود . استراتژی سئو فرآیند برنامه ریزی و اجرای مراحل طراحی شده برای بهبود رتبه بندی سایت در موتور های جستجو است.

تدوین استراتژی فرآیندی است که سبب می شود ترافیک ارگانیک و طبیعی را در موتور های جستجو پیدا کنید. در بازاریابی محتوا تدوین استراتژی خیلی مهم است؛ چون باید بدانید محتوای شما مخصوصاً در صفحات اول موتور های جستجو چگونه دیده می شود. ابتدا کلمات کلیدی را پیدا کرده و یک محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید . سئوی داخلی را بهینه سازی کرده و برای پیروی از سئوی خارجی در صفحه خود پیوند هایی بسازید. در نهایت وبسایت را با موبایل سازگار کنید تا مخاطب در صورت استفاده از موبایل و تبلت نیز بتواند به سایت دسترسی داشته باشد .

مشاوره سئو سایت

از دیگر خدمات مجموعه لول آپ مشاوره برای انجام سئو سایت است که هدف آن بهینه سازی رتبه در نتایج جستجو و بالا بردن بازدهی است. یک مشاوره متخصص و با تجربه با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنیک ها سود کسب و کار شما را بیشتر می کند. با کمک مشاوران این مجموعه در زمانی کوتاه از رقبا پیشی می گیرید. یک کسب و کار آنلاین از زمان خرید دامنه و هاست تا زمانی که تکنیک های سئو را پیاده سازی کند به یک مشاور نیاز دارد. با این اوصاف نیاز به یک مشاور خوب نیازی همیشگی بوده و تأثیر آن را نیز خواهید دید.

اجرای فرآیند سئو

برای اجرای فرآیند سئو سایت بایستی به صورت زیر عمل کرد:

اولین کار تحقیق درباره کلمات کلیدی است که در واقع مهم ترین بخش سئو محسوب می شود. برای این کار ابزار های رایگان و پولی وجود دارد که کمک کننده است. کار را با کلمات کلیدی بلند که شامل سه کلمه یا بیشتر است، شروع کنید؛ زیرا ریسک آن کمتر است. در گام بعدی باید تگ های عنوان متن بهینه سازی شود؛ زیرا اولین چیزی است که در هنگام جست و جو کاربر می بیند. عناوین را مختصر و قابل فهم انتخاب کنید که توضیحات زیادی را به کاربر انتقال دهد. در بهترین حالت عناوین باید ۶۰ کاراکتر داشته باشند و خوانایی آن ها مناسب باشد. سپس در اجرای سئو سایت باید عناوین متای مرتبط ایجاد کرد.

یک متای جذاب کاربر را برای باز کردن وبسایت تشویق می کند. قسمتی دیگر از فرآیند سئو مربوط به آنالیز کردن وبسایت های رقبا است. وبسایت های قدیمی و معتبر را بررسی کرده و مسیر های موفق و ایده های کارآمد آن ها را سر لوحه کار خود قرار دهید. پس از تکمیل تمامی این کار ها نیاز به سئوی داخلی و خارجی است. در سئوی داخلی اولین شرط تولید یک محتوای منحصر به فرد است. برای نگه داشتن کاربر در وبسایت خود در کنار اطلاعات ارزشمند کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید؛ همچنین باید لینک دهی به سایت را نیز انجام داد و لینک دادن به سایت های پر بازدید و معتبر سبب جذب کاربران بیشتر خواهد شد.

تولید محتوا سئو شده

مجموعه لول آپ با ارائه خدمات سئو سایت کمک می کند تا یک محتوای عالی تولید کرده و در وب سایت بارگذاری کرد. برای تولید یک محتوای مناسب باید مراحل زیر طی شود:

انتخاب موضوع

 در سئو سایت باید برای تولید محتوا یک موضوعی را انتخاب کرد که مخاطب به آن نیاز دارد. از تولید محتوای زرد پرهیز کنید؛ زیرا این محتوا خطرناک بوده و مخاطب به دنبال آن نمی رود. با مطالعه کامنت ها در سایت های رقبا و کامنت ها در شبکه های اجتماعی می توانید یک موضوع مناسب با مخاطب هدف خود انتخاب کنید.

آموزش سئو سایت فروشگاهی
آموزش سئو سایت فروشگاهی

فهمیدن هدف کاربر از جستجو

 اگر محتوایی که تولید می کنید، با هدفی که مخاطب به دنبال آن است همخوانی نداشته باشد، در گرفتن رتبه در موتور های جستجو به مشکل می خورید. برای موفق بودن در این زمینه باید نوع محتوا، فرمت محتوا، نحوه بیان مطالب را مورد بررسی قرار داد.

ارائه محتوای متمایز و تک

 برای رتبه گرفتن محتوا باید با کیفیت و منحصر به فرد باشد. محتوای جامع تولید کنید که نیاز مخاطب به طور کامل برطرف شود و نیاز نباشد که دیگر سایت ها را نیز جستجو کند. به محتوای خود تصاویر و ویدیو اضافه کنید و مطلب با ارزشی به اشتراک بگذارید.

بهینه و قابل هضم کردن محتوا

 در سئو سایت باید محتوای تولید شده خوانا و قابل درک باشد. اگر مخاطب نتواند آن را به راحتی درک کند، استقبال خوبی از آن نخواهد کرد. در این رابطه باید مقدمه را کوتاه نوشته و محتوا را به چند قسمت تقسیم کرد. به کمک هدینگ ها و املای درست و رعایت قواعد دستوری محتوا قابل درک خواهد شد. توصیه می شود در ۱۵۰ کلمه اول محتوا کلمه کلیدی اصلی ذکر شود. کلمه کلیدی را در تمام متن توزیع کرده و حجم تصاویر بهینه باشد.

گرفتن لینک و تجزیه و تحلیل

لول آپ کمک می کند تا بتوانید لینک گذاری درست انجام دهید. از سایت های معتبر دیگر لینک بگیرید؛ زیرا در بالا رفتن رتبه در موتور های جستجو خیلی مؤثر است. تمامی این کار ها مدتی طول می کشد و باید صبر داشته باشید.

سئو کوچینگ

سئو کوچینگ برای وبسایت شما حکم یک مربی سئو شخصی است. کوچینگ سئو کمک می کند تا وبسایت خود را در موتور های جستجو بهبود بخشیده و بیشتر دیده شوید. به طور کلی کوچینگ فرآیندی است که به افراد کمک می کند تا به اهدافی که دارند برسند. مراحل کوچینگ عبارتند از:

هزینه خدمات سئو سایت فروشگاهی چقدر است؟

هزینه سئو سایت فروشگاهی به امکاناتی که استفاده می شود، بستگی دارد. مجموعه لول آپ سئو سایت شما را با هزینه ای به صرفه و با بالاترین کیفیت انجام می دهد. نوع سیستم مدیریت محتوا به دو صورت انجام می شود و از دیگر پارامتر های مؤثر است. گرافیک سایت هم مهم است و هر چه پیچیده تر باشد، زمان بیشتری برای آن صرف می شود که منجر به بالا رفتن هزینه می شود.

خدمات سئو سایت فروشگاهی با لول آپ

در انجام خدمات سئو سایت شرکت لول آپ با تلاشی مداوم همواره در تلاش است تا یک سایت با کیفیت برای مخاطب راه اندازی کند. مجموعه ما تمامی اصول سئو را رعایت کرده و به همین دلیل سایتی که طراحی می شود، در زمانی کوتاه نتایجی عالی دریافت می کند؛ همچنین پشتیبانی بعد از انجام کار از خدمات ارائه شده توسط لول آپ است.