لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

آیا طراحی سایت با پایتون بهتر است یا وردپرس؟

طراحی سایت با پایتون یا وردپرس موضوعی است که ذهن بسیاری از صاحبان کسب و کارهای گوناگون را برای راه ا ندازی سایت به خود مشغول کرده است. برای اینکه...
پایتون بهتره یا وردپرس

طراحی سایت با پایتون یا وردپرس موضوعی است که ذهن بسیاری از صاحبان کسب و کارهای گوناگون را برای راه ا ندازی سایت به خود مشغول کرده است. برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید طراحی سایت با پایتون یا وردپرس را انجام دهید و کدام یک مناسب است باید با زبان برنامه نویسی پایتون بیشتر آشنا شوید تا تصمیم گیری درستی داشته باشید. در ادامه این مقاله از سری مقاله های لول آپ در این مورد بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

 

پایتون یا وردپرس
پایتون یا وردپرس

 

ویژگی سایت های کدنویسی شده با پایتون چیست؟

برای اینکه بدانید طراحی سایت با پایتون یا وردپرس بهتر است باید با ویژگی های طراحی سایت های کدنویسی شده با پایتون آشنا باشید. پایتون از جمله زبان های برنامه نویسی است که سطح پایینی هم ندارد. این زبان از سال 1369 وارد کار شده است. این زبان برنامه نویسی همه منظوره متن باز، غیرپولی و و قدرتمند است.

تنها طراحی سایت با پایتون امروزه محبوبیت ندارد؛ بلکه ساخت اپلیکیشن موبایل، ساخت بازی ها، اسکریپت نویسی، تجزیه و تحلیل داده ها و… همگی از کاربردهای پایتون به شمار می آیند. کارایی و خوانایی فوق العاده بالایی که پایتون دارد، 2 ویژگی منحصر به فرد این زبان برنامه نویسی هستند. کار با این زبان بسیار آسان است و به همین دلیل، برنامه نویسان به شدت از آن استقبال می کنند.

برنامه نویس با کم ترین کدهای ساخت سایت با پایتون می تواند بیشترین کار را انجام دهد و این هم خود یک ویژگی می تواند باشد. یکی دیگر از ویژگی های پایتون این است که به شما کمک می کند تا با دیگر زبان های برنامه نویسی هم آشنا شوید و آموزش ببینید. کدهای ساخت سایت با پایتون بسیار کم هستند و سرعت بیشتر باعث شده است که این زبان همه منظوره امروزه رواج بیشتری داشته باشد.

با توجه به نمونه سایت با پایتون متوجه خواهید شد که پایتون چه فریمورک های قدرتمندی دارد.  این زبان بی نظیر بسیار منعطف است. پایتون دارای ال ای دی های قابل قبولی است. این زبان پیشرفته، جامع و کامل است و ابزارهای متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

طراحی سایت با پایتون یا وردپرس؟
طراحی سایت با پایتون یا وردپرس؟

هزینه طراحی سایت با پایتون چقدر است؟

هزینه طراحی سایت با پایتون نسبت به طراحی سایت اختصاصی بسیار کمتر است. قسمتی از کدنویسی پایتون را سرور انجام می دهد. طراحی سایت با پایتون یا وردپرس در هزینه آن تفاوت ایجاد می کند که پایتون از وردپرس هزینه کمتری را می طلبد. به این دلیل که فریم ورک های پایتون گسترده تر از وردپرس هستند.

کدهای ساخت سایت با پایتون با اینکه کمتر هستند ولی سرعت بالاتری دارند.  با این تفاسیر سرعت سایت افزایش پیدا می کند و کاربران را متمایل می کند تا بیشتر در سایت بمانند. هزینه ای که شما برای طراحی سایت با زبان برنامه نویسی پایتون پرداخت می کنید، با در نظر گرفتن سایتی که تحویل می گیرید که بی عیب و نقص است، مقرون به صرفه خواهد بود.

انواع نمونه سایت با پایتون کم نیستند و این چنین شما با خیال آسوده می توانید برای طراحی سایت خود از این زبان استفاده کنید. زبان پایتون به عنوان یک زبان اختصاصی و همه منظوره ساختاری شبیه وردپرس ندارد و باید توسط یک تیم ماهر و حرفه ای انجام شود.

 5 نمونه سایت با پایتون

سایت هایی زیادی با زبان برنامه نویسی پایتون طراحی شده اند که در سراسر جهان پرطرفدار هستند. طراحی سایت با پایتون به دلیل مزایا و ویژگی هایی که دارد محبوبیت خاص خود را دارد. اگر بخواهیم به بررسی محبوب ترین و بزرگ ترین سایت های طراحی شده با این زبان بپردازیم می توانیم موارد زیر را مثال بزنیم که شامل:

1.       YouTube

در دسته بندی انواع نمونه سایت با پایتون می توان بهYouTube در ابتدا اشاره کرد. یوتیوب بعد از گوگل بزرگ ترین وبگاه در سراسر جهان است. نسخه موبایلی این وبگاه به دو صورت  اندروید و IOS مورد استفاده قرار می گیرد. یوتیوب از سال 1383 در ایران فیلتر شد.

2.      Netflix

Netflix هم دومین نمونه طراحی سایت با پایتون است. این سایت برای افرادی که قصد دارند به راحتی به تماشای انواع فیلم و سریال بپردازند طراحی شده و خدمات و امکانات بی نظیری را ارائه می دهد. سایت نتفلیکس جزء پرطرفدارترین سایت هایی است که می توان در سراسر جهان معرفی کرد. به گونه ای که بیشتر از 182 میلیون نفر در جهان از خدمات این سایت استفاده می کنند. متأسفانه از سال 1394 این نوع طراحی سایت با پایتون هم در داخل کشور فیلتر شده است.

طراحی سایت با پایتون یا وردپرس؟
طراحی سایت با پایتون یا وردپرس؟

3.      Reddit

Reddit هم یکی دیگر از سایت هایی است که به خاطر کم بودن کدهای ساخت سایت با پایتون با این زبان طراحی شده است. ردیت وب سایتی است که اخبار اجتماعی کشور آمریکا را جمع آوری می کند؛ همچنین این سایت دارای تالار گفتگو و بحث است. کاربران در این سایت بدون محدودیت دیدگاه خود را بیان می کنند.

4.      Pinterest

هزینه طراحی سایت با پایتون شاید به نظر شما نسبت به وردپرس بالا باشد ولی وقتی سایتی مانند Pinterest هم با این زبان طراحی شده است، پس کیفیت ساخت سایت قطعاً تضمین شده است. Pinterest یک سایت برای اشتراک گذاری تصویر است.

5.      BitTorrent

BitTorrent هم یکی دیگر از انواع نمونه سایت با پایتون است. در این سایت اشتراک گذاری فایل امکان پذیر است. شما برای تبادل فایل های خود می توانید از طریق این سایت اقدام کنید. فایل به صورت P2P یعنی همتا به همتا اشتراک گذاری می شود.

طراحی سایت با پایتون یا وردپرس؟! کدام بهتر است؟

اگر مقوله هزینه طراحی سایت با پایتون برای شما مطرح نباشد، قطعاً پایتون نسبت به وردپرس گزینه ایده آل تری است. به این دلیل که پایتون امنیت سایت شما را تضمین می کند. به این خاطر که کاربران را هنگام توسعه وب سایت مدیریت کرده و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. پایتون سایت را به صورتی استاندارد و جامع طراحی می کند و طبیعتاً نسبت به وردپرس می تواند در اولویت باشد.

با این تفاسیر شما اگر به هزینه طراحی سایت با پایتون فکر می کنید، می توانید از وردپرس استفاده کنید. به هرحال، وردپرس هم می تواند قابلیت های خاص خود را ارائه دهد. سیستم مدیریت محتوایی مانند وردپرس هم امنیت کمی ندارد. به این خاطر که با وجود کوچک ترین ایرادی توسعه دهنده مشکل و ایراد به وجود آمده را برطرف می کند. وردپرس به عنوان یک نرم افزار رایگان و متن باز بیشتر به خاطر قیمت پایین تر در زمینه طراحی سایت مطرح شده است. با این حال برای اینکه تصمیم بگیرید طراحی سایت با پایتون یا وردپرس، کدام یک را باید انتخاب کنید، بهتر است بهتر است بودجه خود را بررسی کنید.

وردپرس بهتره یا پایتون
وردپرس بهتره یا پایتون

لول آپ ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی سایت با پایتون

پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی همه منظوره سعی کرده است که در زمینه طراحی وب، نسبت به وردپرس حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد. طراحی سایت با پایتون نسبت به وردپرس بیشتر به خاطر انعطاف پذیری، امنیت بالا، سرعت بالا، توانایی مدیریت راحت تر و امکان اضافه و کم کردن راحت قابلیت ها مدنظر قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زبان برنامه نویسی پایتون می توانید با کارشناسان شرکت برنامه نویسی لول آپ در ارتباط باشید.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو
نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی محصول یا خدمتی را معرفی می کنند و توسط کاربران بیشتر جستجو می شوند. ای...

نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی

برای توسعه و افزایش رتبه  سایت فروشگاهی، باید نکات مهم سئو را مورد توجه قرار داد. ...

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی