لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

سئو محلی چیست؟

سئو محلی یکی از انواع سئو بوده که با یک سری اقدامات و تکنیک های خاص ارائه می شود که تمرکز اصلی آن روی جستجوی محلی است. سئو محلی سایت...
سئو محلی چیست؟

سئو محلی یکی از انواع سئو بوده که با یک سری اقدامات و تکنیک های خاص ارائه می شود که تمرکز اصلی آن روی جستجوی محلی است. سئو محلی سایت شما را در برابر نگاه کاربرانی قرار می دهد که در محدوده جغرافیایی شما هستند. در ادامه از این مقاله از سری مقاله های لول اپ بیشتر در این مورد با شما صحبت خواهیم کرد.

سئو سایت محلی چیست؟

سئو محلی یکی از انواع سئو است که تمرکز اصلی خود را روی مشتریان محلی می گذارد. تکنیک های سئو لوکال سایت را به گونه ای بهینه می کند که وب سایت شما برای مشتریان محلی بتواند به راحتی به نمایش در بیاید. تکنیک و روش های زیادی برای پیاده سازی این نوع سئو قطعاً لازم است که باید یک تیم ماهر آن را انجام دهند.

موتورهای جستجو از یک سری سرویس های اختصاصی برای ارئه خدمات این سئو استفاده می کنند. می توان اینچنین گفت که مشتریان محلی جزء هدفمنترین مشتریان گوگل هستند. زمانی که به عنوان مثال کاربری سالن های آرایشی منیریه را جستجو می کند، معمولاً نتایج به 2 گروه تقسیم بندی می شوند که گروه اول نتایج مرتبط به سایت است که برحسب موقعیت جغرافیایی نمایش داده می شود و گروه بعدی هم به سایت هایی مرتبط است که با سئو کلاه سفید بالا آمده اند.

سئو محلی چیست؟
سئو محلی چیست؟

در سئو محلی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

تکنیک های سئو لوکال مانند دیگر انواع سئو یک سری نکات مهم را در بر گرفته است. اگر بخواهیم به این نکات نگاهی بیندازیم، موارد زیر را باید بررسی کنیم که شامل:

·         واکنش گرا بودن وب سایت

واکنش گرا بودن وب سایت یکی از مهم ترین نکات در بین نکات مربوط به سئو محلی است. شما اگر بخواهید سئو سایت خود را سئو محلی کنید ولی گوشی موبایل فرندلی نباشد، زحمات شما به هدر خواهد رفت. به این علت که امروزه مردم از گوشی موبایل برای جستجوی صفحات گوگل اکثراً استفاده می کنند. به همین دلیل، در طراحی سایت، واکنش گرا کردن سایت، تعرفه ای اختصاصی را برآورد می کند.

·         بررسی نظرات کاربران

برای سئو محلی بررسی نظرات کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد. اکثرا کاربران زمانی که قصد دارند محصول را خریداری کنند یا از خدمات یک سایت استفاده کنند، به نظرات کاربران دیگر توجه می کنند و براساس آن تصمیم می گیرند. به همین خاطر شما باید روی نظرات کاربران خود سرمایه گذاری کنید تا بتوانید در سئو محلی به نتیجه برسید.

·         تولید محتوای سئو شده

تمام تمرکز شما نباید روی سئو محلی باشد. به این علت که کاربران زمانی که وارد وب سایت شما می شوند، اگر با محتوای قابل قبولی روبرو نشوند، به سرعت وب سایت شما را ترک می کنند. هیچ وقت قدرت تولید محتوای سئو شده را دست کم نگیرید. امروزه تولید محتوا یکی از بخش های اصلی بهینه سازی سایت را در بر گرفته است.

 

تکنیک های سئو محلی
تکنیک های سئو محلی

 

چرا سئو محلی مهم است؟

دلایل بسیاری وجود دارد که شما ترغیب می کند تا از تکنیک های سئو لوکال استفاده کند. طبق تحقیقات به دست آمده چیزی حدود 64% کاربران محلی همیشه در صفحات گوگل به دنبال کسب و کارهای نوپا می گردند. در طی چندین سال گذشته حدود 58% جستجوهای محلی رشد قابل توجهی داشته است.

جستجوهای محلی هدفمند، سریع و برنامه ریزی شده هستند. بسیاری از کسانی که در طراحی وب سایت خود از سئو محلی استفاده می کنند، کاربران را به راحتی مشتریان بالقوه تبدیل کرده اند. اکثر مردم از گوشی هوشمند به جای کامپیوتر و لب تاب برای سرچ در فضای گوگل استفاده می کنند و استفاده از موبایل رو به افزایش است.

به نسبت دیگر روش های بازاریابی و تبلیغات محلی، طبق تحقیقات به دست آمده نرخ برگشت سرمایه در سئو محلی بسیار سریع تر بوده است. چیزی حدود 70% کاربران به کسب و کارهای محلی اعتماد بیشتری دارند و از خدمات آن ها استفاده می کنند. با این تفاسیر نمی توان اهمیت سئو محلی را نادیده گرفت.

از چه روش هایی برای بهبود سئو محلی باید استفاده کنیم؟

تکنیک های سئو لوکال بسیار ساده و هدفمند هستند و شما به راحتی می توانید سئو سایت خود را به صورت محلی افزایش دهید.

  1. اولین کاری که باید انجام دهید این است که از کسب و کار من در گوگل استفاده کنید. اینگونه با مشتریان خود ارتباط پیدا می کنید. باید به صفحه کسب و کار من رفته و اطلاعات مربوط به وب سایت خود را تأیید کنید. بعد از تأیید گوگل باید گروه کاری مربوط به خود را انتخاب کرده و اطلاعات درخواستی را کامل کنید.
  2. روش بعدی استفاده از نقشه گوگل است. برای اینکه توصیه ما به شما استفاده از نقشه گوگل در صفحه ارتباط با ما در وب سایت است.
  3. استفاده از تگ های گوکل برای مشخص کردن موقعیت کسب و کار هم یکی دیگر از روش هایی هستند که به افزایش سئو محلی شما کمک می کنند. شما می توانید از ابزارهای مخصوصی برای این کار استفاده کنید. تگ های گوگل به بهبود وب سایت شما به صورت چشمگیری کمک می کنند.
  4. اگر بتوانید از تولید محتوای سئو شده و یونیک و متاتگ های بهینه استفاده کنید، از کم هزینه‎ترین راه برای سئو محلی استفاده کرده اید.
  5. اگر جزء صاحبان کسب و کارهایی هستید که چندین شعبه را در دست دارید، برای هر شعبه خود نترسید و یک صفحه جدا را طراحی کنید. البته منظور ما از صفحه یعنی استفاده از زیر دامنه است. توصیه ما این است که از روش های بهینه سازی سایت برای هر صفحه به صورت مجزا استفاده کنید. هر صفحه باید محتوای خاص و یونیک خود را قطعاً داشته باشد.
  6. همیشه در تولید محتواهایی که انجام می دهید و در وب سایت بارگذاری می کنید از کاربران خود بخواهید که نظرات خود را ثبت کنند. به این دلیل که اکثر کاربران با در نظر گرفتن نظرات مثبت و منفی در سایت تصمیم می گیرند که آیا خدمات و محصولات شما مطمئن هستند یا خیر.
تکنیک های سئو لوکال
تکنیک های سئو لوکال

لول آپ ارائه دهنده بهترین خدمات سئو محلی

سئو محلی اگر توسط یک تیم ماهر سئوکار انجام نشود، شما را به نتیجه دلخواه به هیچ وجه نزدیک نخواهد کرد. شما اگر روی سئو محلی هم تمرکز کنید، قطعاً با فروش بالایی در حوزه کسب و کار خود روبرو خواهید شد. لول اپ یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی است که در این زمینه خدمات قابل قبولی را با تعرفه مناسب ارائه می دهد.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو
نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی محصول یا خدمتی را معرفی می کنند و توسط کاربران بیشتر جستجو می شوند. ای...

نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی

برای توسعه و افزایش رتبه  سایت فروشگاهی، باید نکات مهم سئو را مورد توجه قرار داد. ...

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی