لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

آموزش ساخت بک لینک رایگان

ساخت بک لینک رایگان به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. رایگان بودن همیشه یک آپشن است و هزینه یک چالش؛ به همین دلیل،...
آموزش ساخت بک لینک رایگان

ساخت بک لینک رایگان به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. رایگان بودن همیشه یک آپشن است و هزینه یک چالش؛ به همین دلیل، اکثر صاحبان کسب و کارها به دنبال خدمات رایگان هستند تا با کم ترین هزینه بتوانند سایت خود را در صفحات اول گوگل قرار دهند. در ادامه این مقاله از لول آپ بیشتر در مورد خدمات رایگان برای گرفتن بک لینک با شما کاربران عزیز صحبت خواهیم کرد.

 

ساخت بک لینک رایگان
ساخت بک لینک رایگان

10 روش ساخت بک لینک رایگان

برای ساخت لینک در گوگل شما از روش های متنوعی می توانید استفاده کنید. روش های ساختن بک لینک در اینترنت کم نیستند ولی نهایتاً شاید 10 روش آن بتواند برای شما بازدهی داشته باشد. زمانی که لینکی از سایت شما در سایت دیگری قرار بگیرد، به این کار بک لینک می گویند. اینچنین است که کاربران سایت دیگری به سایت شما هدایت شده و با خدمات و محصولات شما آشنا خواهند شد. بک لینک یکی از روش های تضمینی برای افزایش اعتبار و ترافیک سایت است. 10 روش ساخت بک لینک رایگان عبارتنداز:

1-     بک لینک در سایت اشتراک گذاری محتوا

این روش رایگان را اکثر افراد احتمالاً بشناسند. سایت های زیادی هستند که شما قادر هستید، محتوای خود را در آن جا به اشتراک بگذارید. در این شرایط شما می توانید بک لینک بسازید و در آن سایت قرار دهید. نکته ای که وجود دارد این است که نباید زیاده روی کنید. این نصیحت را از ما در ذهن داشته باشید که زیاده روی در فضای اینترنت چیزی جزء ضرر در پی نخواهد داشت. به این دلیل که در سایت دیگری اگر برای ساخت بک لینک بخواهید زیاده روی کنید، احتمال اینکه امتیازی دریافت نکنید یا گوگل شما را جریمه کند، بسیار بالا است.

2-    ساخت وبلاگ

یکی دیگر از روش های ساخت بک لینک رایگان ساخت وبلاگ است. هرچند در گذشته این روش بسیار مورد توجه بوده است ولی حالا هم می توانید از این روش استفاده کنید. در ابتدا وبلاگی رایگان باید بسازید. از کلمات کلیدی استفاده کنید که رقابت سنگینی ندارند و مربوط به حوزه کاری شما می شوند.

سعی کنید مقالاتی را منتشر کنید که 500 الی 700 کلمه هستند و در وبلاگی که ساخته اید، این مقالات را منتشر کنید. در این مواقع شما کاری که باید برای ساختن بک لینک رایگان انجام دهید این است که گاهی اوقات نه همیشه، از مقالاتی که منتشر کرده اید به سایت خود بک لینک بدهید.

3-      تجزیه و تحلیل رقبا

امروزه بسیاری از سئوکاران از این روش برای ساخت لینک در گوگل استفاده می کنند. ابزارهای زیادی برای تجزیه و تحلیل رقبا وجود دارد. زمانی که شما با یک فهرست بلند بالای رقبای خود روبرو شده اید، می توانید به سایت رقیب خود لینک بزنید. نکته هوشمندانه ای که وجود دارد این است که شما در سایت هایی دیگر می توانید به سایت خود لینک بزنید.

4-    عضویت در انجمن

یکی دیگر از روش های ساخت بک لینک رایگان عضویت در انجمن است. در اینترنت فضاهای زیادی برای بحث و تبادل وجود دارد. سایت های پرسش و پاسخ، باعث می شود تا کاربران سؤال خود را مطرح کرده و دیگر کاربران پاسخ دهند. برای ساخت بک لینک این سایت ها هنوز هم گزینه ایده آلی به نظر می رسند.

زمانی که به صورت پیوسته در سایت حاضر شوید و پاسخ سؤالات کاربران را بدهید، در برخی از مواقع می توانید به جای پاسخ کامل سؤال لینک سایت خود را به عنوان قسمتی از جواب منتشر کنید. در شرایطی دیگر می توانید از دوست و آشنای خود بخواهید که یک اکانت بسازد و شما به عنوان جواب بک لینک سایت خود را قرار دهید.

5-    استفاده از شبکه  های اجتماعی محبوب

امروزه شبکه های محبوب اجتماعی کم نیستند که می توان به اینستاگرام، تلگرام، توییتر و… اشاره کرد. شما مطالبی را در این شبکه های اجتماعی منتشر می کنید تا بتوانید سایت خود را معرفی کنید. گذاشتن لینک در محتوای شبکه های اجتماعی شانس شما را برای ورودی ارگانیک سایت بسیار افزایش می دهد.

6-    تعامل با کاربران

برای اینکه از این طریق بتوانید نسبت به ساخت لینک در گوگل اقدام کنید، باید به سایت های همکاران خود مراجعه کنید و در بخش نظرات کاربران با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید. قسمت سؤالات و جواب های متداول یکی از بهترین قسمت هایی است که می توانید برای این کار انتخاب کنید. شما از بازدیدکنندگان سایت در بخش نظرات می توانید بخواهید که از سایت شما هم دیدن کنند.

7-    تولید محتوای یونیک و سئو شده

از جمله دیگر روش هایی که برای ساختن بک لینک رایگان وجود دارد، تولید محتوای یونیک و سئو شده است. زمانی که شما محتوایی یونیک را مطابق با اصول سئو تولید می کنید، دیگر سایت ها هم به سایت شما علاقه مند می شوند و سایت های دیگر لیک سایت شما را در محتوای خود قرار می دهند.

8-    بک لینک در سایت مرتبط

برای ساخت لینک در گوگل نباید به دنبال سایت هایی باشید که با حوزه کاری شما ارتباطی ندارند. این اصلاً بازدهی برای شما در بر نخواهد داشت. سعی کنید به دنبال وب سایتی باشید که در شاخه کاری شما فعالیت می کند. به همین دلیل بک لینک را در سایت و وبلاگی قرار دهید که مربوط به حوزه کاری شما است. این کار در بین تکنیک های سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

9-    تغییر لینک غیرقابل کلیک

برخی از سایت ها ممکن است که نام سایت و برند شما را در محتوای خود به کار برده اند ولی لینکی قرار نداده اند که کاربر با کلیک روی آن به سایت شما هدایت شود و بتواند از سایت شما بازدیدی داشته باشد. شما در این شرایط باید از صاحب سایت بخواهید که نام سایت یا نام برند شما را قابل کلیک کند.

10-استفاده از پست مهمان

حقیقتاً این روش را شاید اکثراً نمی شناسند. زمانی که وب سایتی قبول کند که مطالب شما را در سایت خود قرار دهد، به آن پست مهمان می گویند. در اینجا تنها موضوع بک لینک نمی تواند در میان باشد، بلکه کیفیت محتوای شما باعث می شود تا ترافیک سایت هم افزایش پیدا کند. در این شرایط شما به سادگی از روابط می توانید نهایت استفاده را ببرید.

ساخت بک لینک رایگان
ساخت بک لینک رایگان

لول آپ ارائه دهنده بهترین خدمات ساخت بک لینک

در مورد روش های ساخت بک لینک رایگان به نحوی که خارج از حوصله شما کاربر عزیز باشد و با زبانی ساده صحبت کردیم. همان طور که اشاره کردیم، ساختن بک لینک با روش های زیادی و بیش از 10 روش امکان پذیر است ولی چندان بازدهی ندارند. به همین دلیل ما تنها 10 روش مهم و کاملاً اصولی را برای شما مورد بررسی قرار دادیم. لول آپ هم در این زمینه از جمله شرکت های برنامه نویسی قوی است که می تواند به شما به صورتی هوشمندانه و برنامه ریزی شده کمک کند.

Picture of لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدینکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات مهم در ثبت دامنه سایت
نکات مهم در ثبت دامنه سایت
طراحی ست اداری چیست
طراحی ست اداری چیست؟
طراحی سایت در قم
طراحی سایت در قم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدینکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی

سایت سه بعدی ویدیو ها و انیمیشن های سایت را در نمای ۳۶۰ درجه روی سه نقطه محور مختص...

نکات مهم در ثبت دامنه سایت
نکات مهم در ثبت دامنه سایت

دامنه آدرس اینترنتی سایت شما است که کاربران با جستجو در گوگل آن را مشاهده می نماین...

طراحی ست اداری چیست
طراحی ست اداری چیست؟

ست اداری به اوراقی مانند فاکتور، پاکت نامه، سربرگ، سررسید و کارت ویزیت گفته می شود...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی