4383  9101

مشاوره رایگان

فروشگاه ها در گذشته فقط به صورت فیزیکی (حضوری) بودند، اما چند سالی است که با پیشرفت تکنولوژی و استفاده زیاد از فضای مجازی و اینترنت کسب و کار ها به این نوع فروش روی آروده اند. داشتن یک سایت برای فروشگاه کمک می کند تا جذب مخاطب بیشتر شده و درآمد بالاتری به دست آید. تولید محتوا وبسایت فروشگاه اگر مطابق با اصول انجام شود، با رشد بیشتر سایت روبرو خواهید شد.

خدمات تولید محتوا فروشگاه اینترنتی
خدمات تولید محتوا فروشگاه اینترنتی

چرا تولید محتوا برای وب سایت های فروشگاهی اینقدر مهم است؟

تولید محتوا فروشگاه اینترنتی در افزایش فروش و جذب مشتری مؤثر است و از این رو دارای اهمیت است. در زیر به دلایلی که تولید محتوا برای سایت فروشگاهی مهم است، اشاره می کنیم:

جذب مشتریان تازه

 تولید محتوا محصول باید براساس سئو انجام شود؛ زیرا باعث می شود افراد جدیدی را به طرف خود کشیده و از سایت شما بازدید کنند. از این رو خدمات یا محصولاتی را که دارید، می توانید با مشتریان جدید به اشتراک گذاشته و آن ها را جذب کنید.

تقویت رابطه با مشتریان

 اگر به صورت مدام تولید محتوا وبسایت فروشگاهی انجام داده و مطالب جدید منتشر کنید، احتمال آنکه کاربر به سایت شما برگردد، بسیار بالا می رود. این کار باعث اعتماد راحتتر کاربران به سایت شما می شود.

کمک به لینک سازی سایت

تولید محتوا محصول اگر خوب و عالی انجام شود، سایت های دیگر به وبسایت شما لینک خواهند داد؛ همچنین می توانید لینک دهی داخلی و خارجی را با هم داشته باشید.

اعتماد سازی

 با انتشار محتوای تخصصی و با کیفیت در زمینه ای که در آن مشغول هستید، مخاطب متوجه می شود که در آن زمینه کارشناس بوده و به سایت شما اعتماد خواهد کرد. وقتی کاربر به محتوا اعتماد کرده و با آن در ارتباط باشد، شما را یک منبع مرجع و معتبر می شناسد. این کار سبب ارتقاء برند و موفقیت در فروش آنلاین می شود. اعتمادسازی خیلی مهم است؛ چون مخاطب دوباره به سایت شما برگشته و احتمال خرید دوباره وجود دارد.

ویژگی محتوا های تولیدی تیم لول آپ

مجموعه لول آپ در تولید محتوا وبسایت فروشگاهی ویژگی های زیر را درنظر می گیرد:

تولید محتوا فروشگاه اینترنتی
تولید محتوا فروشگاه اینترنتی

معرفی انواع محتوای مناسب برای سایت های فروشگاهی

برای سایت های فروشگاهی می توانید از انواع محتواها استفاده کنید. هر یکی از این محتواها در زمان خاصی باید استفاده شود. انتخاب نوع مناسب محتوا از اهمیت بالایی برخوردار استو برخی از انواع محتوای مناسب برای وبسایت فروشگاهی به شرح ذیل هستند:

محتوای متنی

 یکی از انواع تولید محتوا وبسایت فروشگاه به صورت متنی است که یکی از روش های قدیمی تولید محتوا محسوب می شود. با استفاده از کلمات کلیدی مناسب سایت شما در موتور های جستجو رتبه بالایی به دست می آورد. در این نوع محتوا درباره موضوعی که دارید، مطالب به صورت متنی نوشته می شوند.

محتوا عکسی

 با گذاشتن عکس در سایت می توان مخاطب را به راحتی جذب کرد. وقتی کاربر چیزی را در گوگل سرچ می کند، با توجه به نام و متن هایی که برای عکس ها استفاده کرده اید، عکس های وب سایتتان برای مخاطب بالا می آید. وقتی کاربر بر روی عکس ها کلیک کند، به وبسایت شما هدایت شده و ترافیک سایتتان بالا می رود. این روش جذاب است و مخاطبین زیادی را به سایت شما می کشاند.

محتوا صوتی

 این نوع شامل فایل های صوتی و پادکست ها می شود و امروزه از روش های پر طرفدار برای تولید محتوا است. قیمت تولید محتوا فروشگاهی اینترنتی در این روش به تعداد فایل هایی که قرار است تهیه و بارگذاری شود، متغیر است.

محتوا ویدیویی

 این نوع تولید محتوا خیلی محبوب و موفق است و می تواند جذب مخاطب بیشتری را انجام دهد. محتوای ویدیویی را می توانید در انواع و مدل های مختلف انجام داده و آن را در شبکه ها و سایت های دیگر به اشتراک بگذارید.

محتوا پوستر و کاتالوگی

 این محتوا براساس پوستر ها و کاتالوگ ها انجام شده و می توانید ضمن نشان دادن محصول و خدمات خود به کاربر از جملات انگیزشی برای جذب بیشتر مخاطب استفاده کنید.  

محتوا اینفوگرافیک

 تولید محتوا محصول می تواند به صورت اینفوگرافیک انجام شود. در این نوع بر روی عکس ها توضیحات و نوشته های مختصری درج می شود که کاربر از طریق آن بیشتر با خدمات و محصولات شما آشنا می شود.

محتوا وبینار

 از انواع جذاب تولید محتوا است که در آن یک محتوای آموزشی روی سایت قرار داده و کاربر با خدمات و محصولات شما بیشتر آشنا می شود. این روش امروزه خیلی موفق عمل کرده و مخاطب می تواند پیام ها و سؤالات خود را از طریق صفحه های ارسال پیام مطرح کند.

خدمات تولید محتوا فروشگاه اینترنتی شامل چیست؟

سایت برای فروشگاه اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردار است. برای این وبسایت ها از محتواهای باکیفیت و مناسب استفاده نمائید. خدمات تولید محتوا وبسایت فروشگاه شامل موارد ذیل است:

تولید محتوا متنی برای وب سایت ها

تولید محتوا وبسایت فروشگاه اهمیت زیادی دارد؛ زیرا نقش اصلی در جذب مخاطب را دارد. محتوا شامل یک پیام را به مخاطب منتقل می کند و تولید محتوا براساس یک موضوع منحصر به فرد انجام شده و مخاطب از آن استفاده می کند. با به کار بردن خلاقیت و نوآوری در ایجاد محتوای سایت یک نکته مثبت در ذهن کاربر شکل می گیرد.

تولید محتوا خارجی ( انگلیسی_ آلمانی_ عربی و…)

گاهی نیاز است تولید محتوا وبسایت فروشگاه به زبان های دیگری به غیر از فارسی انجام شود. فردی که این نمونه محتوا فروشگاه اینترنتی را انجام می دهد باید به آن زبان تسلط کافی داشته باشد. به طور مثال در تولید محتوای عربی فرد باید به زبان عربی مسلط بوده و با اصول سئو نیز آشنا باشد. شرکت لول آپ با توجه به آنکه محتوا نویس های مسلط با زبان های خارجی دارد، می تواند بهترین محتوا ها را تولید کند.

تولید محتوا تبلیغاتی

تولید محتوا فروشگاه اینتزنتی اگر به صورت تبلیغ باشد، از ابزار های مهم و تأثیرگذار در کسب مشتری بیشتر است. با انتشار یک محتوای ارزشمند کسب و کارتان به صورت چشمگیری رشد می کند. اگر این محتوا جذاب باشد، به کار شما اعتبار بخشیده و کاربر راحت تر می تواند به وبسایت شما اعتماد کند. قیمت تولید محتوا فروشگاه اینترنتی لول آپ در سایت موجود است و با مطالعه آن متوجه متن تبلیغاتی با کیفیت آن خواهید شد . ضمن آنکه جذابیت متن اهمیت دارد، باید به قابل فهم بودن آن هم توجه شود تا مشتری ترغیب به خرید شود.

خدمات بارگذاری محتوا

بارگذاری محتوا اصولی دارد که حتماً باید آن را رعایت کرد. باید از اصول سئو استفاده کرده و ساختار منظمی برای محتوا درنظر گرفت. وقتی محتوای خود را به صورت تخصصی و با کیفیت منتشر کنید، می توانید کاربران را به سایت خود جذب کرده و باعث افزایش ترافیک وبسایت شوید. باید از تیتر های درست استفاده شود؛ زیرا اولین مورد در محتوا که نظر مخاطب را جلب می کند، عناوین جذاب و درست است. در کار خود خلافیت داشته باشید و از تصاویر جذاب، پایان مناسب و یک مقدمه عالی استفاده کنید. تمامی این موارد در قیمت تولید محتوا فروشگاه اینترنتی مؤثر است.

خدمات سئو محتوا

خدمات سئو محتوا شامل موارد زیر می شود:

سفارش تولید محتوا فروشگاه اینترنتی
سفارش تولید محتوا فروشگاه اینترنتی

چرا لول آپ بهترین انتخاب برای سفارش تولید محتوا فروشگاه اینترنتی است؟

لول آپ انتخاب عالی برای تولید محتوا فروشگاه اینترنتی محسوب می شود؛ زیرا تمامی نکات و اصولی که باید در محتوا نویسی انجام شود، را رعایت می کند. این مجموعه با استفاده از اصول سئو ترافیک سایت را افزایش داده و سبب می شود، در رتبه بندی گوگل در سطح بالایی قرار گیرید.

لول آپ ارائه دهنده تولید محتوا فروشگاه اینترنتی

شرکت لول آپ برای فروشگاه اینترنتی شما محتوای با کیفیتی را تولید می کند که منجر به افزایش درآمد شما در کسب و کارتان خواهد شد. این مجموعه یک تیم قوی و حرفه ای دارد که به صورت تخصصی در مورد موضوعی که دارید تولید محتوا انجام می دهد. قیمت تولید محتوا فروشگاه اینترنتی به پارامتر هایی چون کیفیت، نوع امکانات، گرافیک و… بستگی دارد.