4383  9101

مشاوره رایگان

برای آنکه در هر کسب و کاری رشد کرده و به موفقیت دست یابید، بدون شک نیاز به تبلیغات دارید. تبلیغات در انواع مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها به صورت تیزر است که طرفداران زیادی نیز دارد. خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی به پیشرفت شما در کسب و کارتان کمک کرده و می توانید به درآمد بالایی برسید. ماندگاری عکس و ویدیو در ذهن مخاطب بیشتر بوده و زودتر تأثیر خود را می گذارد. به دلیل اینکه فیلم های تبلیغاتی جذاب بوده، ماندگاری بالایی دارند و از سرعت بالایی برخوردارند، یکی از روش های بازاریابی فعال شناخته شده است.

منظور از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی فیلم تبلیغاتی است که در دیجیتال مارکتینگ کاربرد های زیادی دارد. با خلاقیت در تبلیغات و طراحی تیزر ها می توان به رشد و ارتقای بالایی رسید. در این ویدیو محصول یا خدماتی که ارائه می کنید، به صورت مختصر و مفید معرفی می شود. تأثیر این ویدیو ها خیلی فوق العاده بوده و هدف از تولید آن آشنا کردن مخاطب با خدمات و محصولات و تبدیل آن به مشتری است. با ساخت تیزر تبلیغاتی می توانید به طور گسترده ای کار خود را نمایش داده و با دیگران بتوانید رقابت موفقی داشته باشید. خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی برای انواع کسب و کار ها قابل انجام است و تأثیر مؤثری  روی جذب مشتری خواهد داشت.

چرا خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی اینقدر مهم است؟

خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی به دلایل مختلفی مهم است که از جمله آن می توان به ایجاد تعامل اجتماعی اشاره کرد. این تیزر در آن ها هیجان ایجاد می کند و اولویت آن تجربه مصرف کننده است. تیزر تبلیغاتی راهی مؤثر و خلاق برای جذب مشتری بوده و فروش شما را بیشتر می کند. این کار یکی از روش های محبوب بازاریابی محسوب می شود که در کنار هزینه ای که برای آن صرف می شود، بازدهی بالایی خواهد داشت. معمولاً می توان ذهن مخاطب را با ارائه این تیزر ها کنجکاو کرد تا با شما ارتباط برقرار کند؛ همچنین از طریق خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی می توان برند خود را معرفی کرده و اعتبار زیادی به دست آورد. وقتی تیزر تبلیغاتی شما بین مخاطبان دست به دست شود، افراد زیادی شما را شناخته و به صورت غیر مستقیم برای برند شما اعتبار کسب می شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی

شرح خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی

برای ساخت تیزر برای تبلیغات هر کاری باید خدمات بسیاری انجام شود. در صورتی که تمامی این خدمات به درستی انجام شود، می توان انتظار نتیجه ای خوب داشت. برخی از این خدمات به شرح ذیل هستند:

برندینگ

 یکی از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی برندینگ و اثرگذاری در ذهن مخاطب است. با ساخت این نوع تیزر ها می توان مخاطب را تحت ناثیر قرار داده و او را ترغیب کرد تا برند شما را بیشتر بشناسد. از این طریق با برند شما آشنا شده و یکی از مخاطبین محصول و یا خدمات شما خواهد شد.

معرفی محصول

 با انجام این کار می توان خیلی مختصر و مفید خدمات یا محصولی را که دارید، به مخاطب معرفی کنید. معمولاً تصاویر و ویدیو ها بیشتر از محتوا های متنی جذاب بوده و در ذهن مخاطب ماندگار می شود.

نمایش ویژگی های محصول

با استفاده از یک تیزر تبلیغاتی می توان تمامی جوانب و ویژگی های محصول را برای مخاطب به نمایش گذاشت. این ویژگی ها که در غالب ویدیو یا تصویر انجام می شود، تأثیر زیادی بر روی ذهن مخاطب خواهند گذاشت. مخاطب با تماشای این تیزر ها از مزیت ها و معایب محصولی که دارید، مطلع شده و بهتر می تواند تصمیم بگیرد. می توان با نشان دادن نقاط قوت محصول کسب و کار خود را ارتقا داد.

نمایش مراحل تولید

 از دیگر خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی نشان دادن مراحل تولید یک محصول است که سبب می شود مخاطب با فرآیند تولید یک محصول آشنا شود.  

فرهنگ سازی در استفاده از یک محصول یا خدمات

وقتی یک تیزر تبلیغاتی ساخته می شود، می توان با زبان هنری و خیلی عالی استفاده از یک محصول و یا خدمات را بین مردم فرهنگ سازی کرد. شاید یک خدماتی که ارائه می شود خیلی عالی بوده و مزیت های مختلفی داشته باشد اما وقتی مخاطب با آن آشنا نباشد آن کار را انجام نمی دهد. اما این تیزر ها به خوبی و با بیانی ساده خدمات را به مردم معرفی کرده تا بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

انواع تیزر های تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است. باتوجه به نوع کسب و کار خود باید بتوانید نوع مناسب آن را انتخاب کنید تا نتیجه خوبی را کسب کنید. برخی از پرکاربردترین انواع تیزرها به شرح ذیل هستند:

تیزر رئال یا واقعی

این نوع تیزر شامل صحنه هایی است که از دنیای واقعی اطراف خودمان فیلمبرداری شده است. با استفاده از دوربین های فیلمبرداری و براساس سناریو هایی که توسط اتاق فکر طراحی شده این تیزر ها تولید می شوند. تنوع و گستردگی این نوع بالا بوده و از نظر ظاهری خیلی با هم متفاوت هستند. ولی ویژگی مهمی که دارند، استفاده از جلوه های واقعی است و معمولاً در آن ها از جلوه های بصری، کامپیوتری و افکت ها استفاده نمی شود. گاهی ممکن است برخی آن ها را با دیگر روش ها تلفیق کرده تا یک تیزر ساخته شود. بعد از انجام فیلمبرداری این تیزر ها به تدوینگر یا در شرکت های تبلیغاتی به واحد تدوین یا استودیو سپرده می شود تا اقدامات لازم برای آن انجام شود. از جمله اقداماتی که تدویگر انجام می دهد، شامل ادیت، صداگذاری و بهبود رنگ است. قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی متغیر است، اما مجموعه لول آپ با ارائه بیشترین امکانات بهترین تیزر ها را برایتان تهیه می کند.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

 این مدل تیزر ها از طراحی های کامپیوتری بر مبنای خروجی گرافیکی تولید می شوند. این دسته شامل انواع تیزر های دو بعدی، سه بعدی، استاپ موشن، موشن گرافیک و اینفوگرافیک می شود. در این نوع هیچ فیلمبرداری واقعی انجام نشده و داخل نرم افزار و با استفاده از دوربین های مجازی این کار انجام می شود. در ساخت این تیزر ها از تکنیک های مختلفی استفاده شده و طراحی آن توسط نرم افزار های طراحی انیمیشن انجام می شود. موشن گرافیک دنیایی گسترده است که امکانات بی نهایتی دارد.

تیزر های تلفیقی

 در خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی یکی دیگر از انواع اینگونه تیزر ها نوع تلفیقی است که برای ساخت آن تکنیک های انیمیشن و رئال با هم تلفیق می شوند. تکنیکی که در ساخت آن به کار رفته خیلی گسترده بوده و تعریف دقیقی از آن نمی توان ارائه داد. برای ساخت آن معمولاً فیلمبرداری از موقعیت های واقعی انجام شده و پس از آن جلوه های ویژه با استفاده از نرم افزار ها بر روی آن اعمال می شود. در بعضی مواقع به قدری جلوه های ویژه حرفه ای و واقعی هستند که مخاطب نمی تواند تفاوت آن ها را متوجه شود. قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی تلفیقی معمولاً بالا است؛ زیرا از انواع تخصص ها در ساخت آن استفاده می شود. برای سفارش تیزر تبلیغاتی مجموعه لول آپ با داشتن یک تیم قوی در کنار کیفیت بالای کار از نظر هزینه ها نیز مقرون به صرفه است.

تیزر های استاپ موشن

 در این تیزر به جای استفاده از نقاشی از مدل های واقعی استفاده شده و مدل یا عروسک را کمی حرکت داده ک از آن عکس می گیرند. این عمل به طور مکرر تکرار می شود تا بیننده فکر کند که تصویر حرکت می کند. بیشترین کاربرد این نوع تیزر در صنعت ویدیو مارکتینگ است. این تیزر در صنعت تبلیغات گرانترین نوع بوده و قدمت آن مربوط به سال ها قبل است .

تبلیغاتی
خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی 4

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

ههر مرحله ساخت تیزر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ادامه مرحله قبل است. ساخت تیزر تبلیغاتی شامل مراحل زیر می شود:

تعریف پروژه تیزر تبلیغاتی

 در این مرحله باید درباره نوع خدمات و یا محصولی که دارید، اطلاعات بیشتری به دست آورید که برای آن باید از یک فرم نظرسنجی استفاده کنید؛ بنابراین جزئیات بیشتری را به دست آورده و به راحتی می توانید ذهن کارفرما را درک کرده و خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی را به بهترین شکل به او ارائه دهید.

تهیه سناریو تیزر تبلیغاتی

 در این مرحله باید تیزر تبلیغاتی را به صورت کوتاه، جالب و سرگرم کننده به تصویر کشیده بکشید. محتوا و فرم تیزر تبلیغاتی در این مرحله انتخاب می شود. برای سفارش تیزر تبلیغاتی شرکت لول آپ می تواند بهترین گزینه باشد.

پیش تولید

 در گام بعدی ساخت تیزر تبلیغاتی سناریویی که انتخاب شده در اختیار تیم قرار گرفته و با توجه به آن فیلمبردار، بازیگر، لوکیشن و عوامل دیگر انتخاب می شود. به طور کلی تمام کار ها برای تولید تیزر آماده می شود.

تولید تیزر تبلیغاتی

در این مرحله باید روز و مکانی که قرار است تیزر در آن تولید شود، مشخص می شود. این مرحله خیلی حساس است و تمامی کار ها باید مطابق با هر آنچه که نوشته شده است، انجام شود تا مشکلی ایجاد نشود.

پس از تولید

 در گام بعدی نوبت به مونتاژ ویدیو های ضبط شده می رسد که زیر نظر کارگردان این کار انجام می شود. ویراستار پلان ها را تدوین کرده و تمامی کار های مربوط به تصویر، هماهنگی موسیقی، صدا، تصحیح رنگ ها و افکت های گرافیکی در این مرحله انجام می شود. دقت کنید که برای درگیر کردن مخاطب باید از موسیقی و صدا گذاری انجام شود و این مورد خیلی مهم است. در آخر خروجی کار به عنوان یک تیزر تبلیغاتی در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی

چرا خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی لول آپ

برای سفارش تیزر تبلیغاتی مجموعه لول آپ یکی از مجموعه های برتر محسوب می شود. افراد مشغول به کار در این مجموعه از مهارت بالایی برخوردار بوده و آگاهی و دانش لازم در این زمینه را دارند؛ بنابراین خیلی خوب و به نحو احسن می توانند این کار را انجام دهند. قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در این مجموعه خیلی به صرفه بوده و با توجه به بودجه ای که دارید، بهترین تیزر ها برایتان ساخته می شود.