لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

خدمات طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری به دلیل مزایایی که دارد، امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اپلیکیشن در مقایسه با وب سایت شاید در اولویت بیشتری قرار بگیرد؛ چراکه اکثر مردم...
خدمات طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن خبری به دلیل مزایایی که دارد، امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اپلیکیشن در مقایسه با وب سایت شاید در اولویت بیشتری قرار بگیرد؛ چراکه اکثر مردم زمان و حوصله دسترسی به وب سایت را ندارند. به همین دلیل، لول اپ با مناسب ترین تعرفه طراحی اپلیکیشن خبری خدمات قابل قبولی را ارائه می دهد که ما در ادامه بیشتر در مورد این موضوع با شما صحبت خواهیم کرد.

درباره خدمات طراحی اپلیکیشن خبری

برای طراحی اپلیکیشن خبری خدمات متنوعی را می توان مدنظر قرار داد. تیم لول آپ همیشه بهترین و کاربردی ترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه می دهند که این خدمات شامل:

·         طراحی گرافیکی جذاب

باید یک طراحی گرافیکی و قالب جذاب را مورد استفاده قرار داد. UI اپلیکیشن خبری باید کاملاً منظم و منسجم باشد تا بتواند اخبار را با یک دسته بندی جامع و کامل به بهترین شکل ممکن نمایش دهد. معمولاً خدمات گرافیکی از جمله خدمات بسیار مهمی هستند که روی تعرفه طراحی اپلیکیشن خبری تاثیربسیاری می گذارند.

·         نحوه نمایش محتوا و تغییر فونت

خدمات دیگری که می تواند روی برآورد هزینه طراحی اپلیکیشن خبری تاثیر بگذارد مربوط به نحوه نمایش محتوا است. معمولاً زمانی که کاربر بتواند تنظیمات سفارشی را خود انجام دهد، تعامل بیشتری با اپلیکیشن خبری شما برقرار خواهد کرد. کاربر با تغییر فونت محتوا در صفحه نمایش همچون بزرگنمایی آن می تواند اخبار را به درستی و بدون مشکل بخواند و این خود باعث ایجاد تعامل هرچه بیشترخواهد شد. به هر حال، کاربرانی هستند که ممکن است ضعف بینایی داشته باشند و اپلیکیشن خبری باید به اینگروه از مخاطبین خود هم توجه بسیار زیادی داشته باشد.

·         ذخیره اخبار و دسترسی آفلاین

دسترسی آفلاین به اخبار را هم می توان از دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن خبری ارزان معرفی کرد. بسیاری از کاربران ممکن است محتوای خبری را در حافظه گوشی موبایل خود ذخیره کنند و بعداً به مطالعه آن بپردازند. به همین دلیل، دسترسی آفلاین هم از جمله خدمات بسیار قابل قبولی است که باعث می شود تا مخاطب بتواند از خدمات مجانی اپلیکیشن استفاده کند و این روی استقبال کاربران از اپلیکیشن تاثیر مثبتی می گذارد.

 

·         اشتراک گذاری اخبار

مقوله بعدی درباره خدمات طراحی اپلیکیشن خبری ارزان که لول آپ ارائه می دهد، به اشتراک گذاشتن مطالب است. این می تواند باعث شود تا کاربران شما بتوانند اپلیکیشن شما را نیز تبلیغ کنند. بسیاری از مردم علاقه دارند تا اخبار مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و شما باید از این موقعیت استفاده کنید و سعی کنید چنین قابلیتی را در طراحی اپلیکیشن خود جای دهید.

·         ورود و عضویت اعضاء

خدمات طراحی اپلیکیشن خبری که وجود دارد مربوط به ورود و عضویت اعضاء است. بسیاری از اپلیکیشن ها دارای چنین ویژگی هستند و اپلیکیشن اخبار هم باید از چنین ویژگی و خدماتی استفاده کند. معمولاً برای عضویت اعضاء شما به شبکه های اجتماعی آن ها، شماره تلفن، حساب کاربری گوگل و پست الکترونیک آن ها نیاز دارید.

·         جستجوی راحت اخبار

خدمات دیگر مانند جستجوی اخبار هم روی هزینه طراحی اپلیکیشن خبری تأثیر می گذارد. این چنین کاربران در کمترین زمان ممکن می توانند اخبار مورد علاقه خود را جستجو کرده و از آن استفاده کنند و بدون اتلاف وقت از اپلیکیشن خبری شما استفاده کنند.

·         تولید محتوای متنوع

در دسته بندی خدمات تولید محتوا اخبار ویدیویی و صوتی را باید همانند اخبار متنی با اهمیت در نظر بگیرید. امروزه اخبار ویدیویی محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده اند و محال است یک اپلیکیشن خبری از ارائه چنین محتوایی خودداری کند. شما به راحتی می توانید اخبار را به فیلم های کوتاه تبدیل کرده و در موضوعات گوناگون دسته بندی کنید. اخبار صوتی هم برای افرادی که فرصت خواندن و نگاه کردن به ویدیویی و متون را ندارند، یک گزینه ایده آل است؛ چرا که برخی از افراد ممکن است در هنگام انجام دادن هر کاری علاقه داشته باشند تا به اخبار صوتی گوش کنند.

چرا داشتن اپلیکیشن برای مجموعه های خبری الزامی است؟

دلایل زیادی وجود دارد تا شما بتوانید از خدمات طراحی اپلیکیشن خبری ارزان که تیم لول آپ ارائه می دهد استفاده کنید. اولین دلیل این است که برنامه های خبری از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و اپلیکیشن های خبری هم با توجه به دسته بندی های مهیجی که ارائه می دهند، می توانند کاربران زیادی را به سوی خود جذب کنند.

دلیل بعدی هم این است که مردم اصولاً از برنامه های موبایل بیشتر از وب سایت استقبال می کنند؛ چرا که موبایل همیشه در دسترس است و مردم اپلیکیشن را گزینه قابل قبول تری نسبت به وب سایت می دانند. برای بررسی وب سایت باید به گوگل مراجعه کنند و جستجو تقریباً وقت گیری را انجام دهند. در صورتی که در اپلیکیشن دسته بندی اخبار به آن ها کمک می کند تا با یک جستجوی ساده بتوانند اخبار مد نظر خود را راحت تر، سریع تر و البته آسان تر پیدا کنند و این روی تجربه کاربری تاثیر می گذارد.

هزینه طراحی اپلیکیشن خبری با در نظر گرفتن این دلایل بسیار مقرون به صرفه است؛ چرا که مردم به راحتی می توانند حتی مطالب خود را برای شما از طریق اپلیکیشن ارسال کنند و همیشه اخبار به روزی را شما برای ارائه در دست خواهید داشت. رتبه بندی اخبار و انتخاب اخبار دلخواه هم باعث می شود تا کاربر تعامل بیشتری با اپلیکیشن برقرار کند.

مزیت های طراحی اپلیکیشن خبری

تعرفه طراحی اپلیکیشن خبری نسبت به مزایایی که دارد، حقیقتاً بسیار پایین است. رونق کسب و کار اولین مزیتی است که باعث می شود شما به سمت طراحی اپلیکیشن قدم بردارید. مزیت بعدی هم قطعاً در دسترس بودن اپلیکیشن است که مردم می توانند به راحتی از خدمات شما استفاده کنند.

طراحی اپلیکیشن خبری ارزان که توسط تیم لول آپ انجام می شود باعث ارتباط هرچه بیشتر شما با مخاطبان خواهد شد؛ چراکه مخاطب حتی اگر سؤالی در زمینه خاصی از شما داشته باشد به راحتی از طریق اپلیکیشن می تواند سوال را مطرح کرده و پاسخ خود را بگیرد و این روی تعامل شما با مخاطب تاثیر می گذارد.

اطلاع رسانی راحت و سریع هم از جمله مزایای دیگری است که باعث می شود هزینه طراحی اپلیکیشن خبری مقرون به صرفه برآورد شود، در دنیای امروز که عصر دیجیتال است و مردم از گوشی موبایل در هر سن و سالی استفاده می کنند، طراحی اپلیکیشن خبری می تواند باعث کسب درآمد بیشتر شود.

لول اپ ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی اپلیکیشن خبری

در مورد خدماتی که در طراحی اپلیکیشن خبری مورد استفاده قرار می گیرد با شما عزیزان صحبت کردیم. معمولاً بسیاری از شما کاربران عزیز در مورد تعرفه طراحی اپلیکیشن خبری سؤالاتی را می پرسید که بهتر است بدانید این شرکت برنامه نویسی، با در نظر گرفتن بهترین خدمات همیشه مقرون به صرفه ترین قیمت را برآورد می کند.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو
نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی محصول یا خدمتی را معرفی می کنند و توسط کاربران بیشتر جستجو می شوند. ای...

نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی

برای توسعه و افزایش رتبه  سایت فروشگاهی، باید نکات مهم سئو را مورد توجه قرار داد. ...

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی