لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

خدمات طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ چرا که سایت های تبلیغاتی پربازدید در سطح اینترنت با درآمد خوبی روبرو می شوند و به هر...
خدمات طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ چرا که سایت های تبلیغاتی پربازدید در سطح اینترنت با درآمد خوبی روبرو می شوند و به هر حال می توانند به معرفی کسب و کار و مشاغل گوناگون بپردازند. امروزه طراحی سایت در زمینه های گوناگون هدفمند اجرا می شود و در این میان، سایت های تبلیغاتی بیشترین بازخورد را دارند. بدین ترتیب، ما در ادامه این مقاله از سری مقاله های لول آپ در مورد طراحی سایت به صورت تبلیغاتی بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

نکات کاربردی برای طراحی سایت تبلیغاتی

برای طراحی سایت تبلیغاتی یک سری اصول و قواعد وجود دارد تا شما بتوانید طراحی ایده آل و قابل قبولی را در پایان کار مشاهده کنید.

 

طراحی سایت تبلیغاتی
طراحی سایت تبلیغاتی

 

1.       سرعت بارگذاری صفحات سایت تبلیغاتی

اولین نکته توجه به سرعت بارگذاری وب سایت تبلیغاتی است. اگر سرعت بارگذاری صفحات پایین باشد، بازدید کننده ای هم سایت نخواهد داشت و این چنین نمی تواند ترافیک خوبی را به دست آورد. معمولاً برای بارگذاری صفحات فشرده سازی تصاویر، اندازه گیری دقیق تصاویر، بهینه سازی درخواست ها و موارد این چنینی دیگر روی سرعت لود صفحات تاثیر می گذارند.

2.      واکنشگرا بودن سایت تبلیغاتی

نکته کلیدی دیگر برای طراحی و ساخت سایت برای تبلیغات واکنشگرا بودن یا ریسپانسیو بودن صفحات است. این چنین سایت تبلیغاتی در تمامی دستگاه ها و نمایشگاه ها به خوبی قابل رویت خواهد بود. به هر حال، زمانی که سایت واکنشگرا باشد از عناصر وب به درستی استفاده خواهد کرد و  تمام قابلیت ها بر اساس اندازه نمایشگر مشاهده می شوند.

3.      داینامیک بودن وب سایت تبلیغاتی

داینامیک بودن وب سایت را هم در نمونه سایت تبلیغاتی احتمالاً دیده اید. وب سایت را می توان به راحتی همگام با نیاز کاربران به این صورت تغییر داد و این چنین تعاملی پویا به وجود خواهد آمد. در سایت های داینامیک تبلیغاتی مدیریت کارهای سرور بسیار موضوع مهمی است؛ همچنین می توان از زبان ها و فریمورک های گوناگون استفاده کرد.

4.      سئو و بهینه سازی سایت تبلیغاتی

سئو و بهینه سازی هم یکی دیگر از نکات کلیدی برای طراحی سایت تبلیغاتی است. در مسئله سئو و بهینه سازی سرعت بارگیری صفحه، سازگاری با دستگاه های مختلف یا به قول معروف ریسپانسیو بودن، بهینه سازی عناوین و توضیحات، استفاده مناسب از ساختار برای url ها، بهبود ساختار و قالب ها، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و موارد این چنینی دیگر را باید در نظر گرفت.

5.      امنیت سایت تبلیغاتی

آخرین نکته هم که سایت برای تبلیغات باید به آن توجه کند، امنیت بالا است. به همین خاطر، استفاده از HTTPS بسیار موضوع مهمی به شمار می آید. بروزرسانی پیوسته، سیستم مدیریت محتوا، استفاده از فیلترهای امنیتی، حفاظت از دسترسی به فایل های حساس، حفاظت از اکانت کاربران، بررسی آسیب پذیری ها و انجام بروزرسانی های امنیتی را در این دسته می توان جای داد.

سایت های تبلیغاتی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

سایت برای انواع تبلیغات زمانی طراحی می شود که یک سری ویژگی ها و استانداردها داشته باشد تا بتواند در رتبه بندی گوگل جایگاه خوبی را به دست آورد. اگر بخواهیم ویژگی های سایت های تبلیغاتی را مورد بررسی قرار دهیم، می توانیم موارد زیر را بررسی کنیم که شامل موارد زیر است:

1)     طبقه بندی آگهی ها

طبقه بندی آگهی ها اولین ویژگی برای سایت های تبلیغاتی عالی و کاربردی است. سایت آگهی های خود را به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای و با ظرافت بالایی طبقه بندی می کند. به گونه ای که کاربر آگهی خود را در هر گروه و حوزه ای به صورت جداگانه می تواند جای دهد.

 

طراحی وبسایت تبلیغاتی
طراحی وبسایت تبلیغاتی

 

2)    دسترسی آسان کاربر به آگهی ها

دومین ویژگی در نمونه سایت تبلیغاتی دسترسی آسان کاربر به آگهی های گوناگون است. اینکه کاربر بتواند به سادگی تبلیغات را مشاهده کند، بسیار موضوع مهم و حائز اهمیتی است. بدین ترتیب تبلیغ دهنده با کمترین هزینه می تواند بیشترین آگهی را به نمایش بگذارد. به همین خاطر، در سایت های پربازدید تبلیغاتی پایداری و دائمی بودن سایت یک ویژگی کاربردی محسوب می شود.

3)    پشتیبانی سایت تبلیغاتی

ویژگی بعدی پشتیبانی و پاسخگویی به موقع در طراحی سایت تبلیغاتی است. به هر حال، در چنین سایت هایی کاربران سوالاتی مطرح می کنند که پاسخگویی و پشتیبانی به موقع باعث اعتمادسازی بیشتر و تعامل بالاتری می شود و برای جذب مخاطبین صد درصد این ویژگی مهم را نباید نادیده گرفت.

4)    مقرون به صرفه بودن هزینه آگهی

به صرفه بودن هزینه هم در سایت برای انواع تبلیغات موضوع مهمی است. برخی از سایت های تبلیغاتی تنها با ثبت نام سایت تبلیغ کاربران را درج می کنند ولی برای درج آگهی ویژه پرداخت هزینه وجود دارد که این هزینه باید مقرون به صرفه باشد تا کاربران را به سمت خود جذب کند.

5 نمونه سایت تبلیغاتی و ویژگی های آن ها

سایت های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که می توان معرفی کرد. این سایت ها به دلیل بازدید بالا در حال حاضر جزء پرطرفدارها هستند که شامل:

1.       دیوار

دیوار یک نمونه دیگر سایت تبلیغاتی است که با دسته بندی اصولی تبلیغات توانسته جزء بهترین ها در بین سایت های تبلیغاتی معرفی شود و حدوداً بیش از ۵۰ میلیون کاربر به این سایت دسترسی دارند. سایت کاربر را به لندینگ پیج اختصاصی هدایت می کند. ویژگی مهم بعدی سایت دیوار هدف گیری کاربر است که متناسب با نیاز و موقعیت مکانی او خدمات خود را ارائه می دهد؛ همچنین گزارش گیری دقیق را هم باید از جمله ویژگی های دیگر این سایت برای تبلیغات معرفی کرد.

2.      شیپور

یک نمونه دیگر سایت تبلیغاتی شیپور است که اولین ویژگی آن سادگی و کارایی سایت است؛ چراکه از جلوه های گرافیکی خاصی استفاده نکرده و به همین خاطر، کاربران برای درج تبلیغ از این سایت استقبال می کنند. سرعت بارگذاری هم از جمله ویژگی های دیگر سایت شیپور است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

3.      نیازمندی  ها

نیازمندی ها هم نمونه دیگر سایت برای تبلیغات است که با مشخص کردن موقعیت مکانی و دسته بندی توانسته تعامل خوبی را با کاربران برقرار کند؛ همچنین در این سایت آگهی های ویژه هم به صورت وی آی پی با هزینه مقرون به صرفه بارگذاری می شوند، پشتیبانی خوبی که این سایت دارد از جمله ویژگی های کلیدی آن به شمار می آید.

4.      رایگان بفروش

سایت رایگان بفروش هم از جمله سایت هایی است که به عنوان نمونه سایت تبلیغاتی از آن یاد می کنند. کاربران می توانند موقعیت مکانی خود را در این سایت مشخص کنند و بر اساس دسته بندی ها، آگهی خود را درج کنند. در قسمت مرتب سازی هم کاربر می تواند با آپشن هایی همچون جدیدترین، ارزان ترین، محبوب ترین و… استفاده کند. می توان گفت این سایت هم از جمله سایت های بسیار کاربردی برای درج آگهی به صورت رایگان و غیر رایگان به شمار می آید.

5.      ایستگاه

ایستگاه هم یک نمونه سایت تبلیغاتی است که کاربران قادر هستند با ثبت آگهی رایگان از خدمات این سایت هدفمند به نحو احسن استفاده کنند. جستجوی آسان و انتخاب دسته مورد نیاز باعث می شود تا کاربران تعامل خوبی با این سایت برقرار کنند.

طراحی وب سایت تبلیغاتی
طراحی وب سایت تبلیغاتی

لول آپ ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی سایت تبلیغاتی

لول آپ با در نظر گرفتن ویژگی های گفته شده برای طراحی سایت تبلیغاتی توانسته جزء برترین شرکت های طراح سایت تبلیغاتی در کشور باشد. سایت تبلیغاتی در حال حاضر با بازدهی بالایی روبرو شده است و به همین دلیل، برای طراحی چنین سایتی می توانید با کارشناسان لول اپ در ارتباط باشید تا در مورد قیمت و خدمات اطلاعات لازم را به دست آورید.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو
نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام
۱۰ ایده طراحی پست اینستاگرام

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

انواع کلمات کلیدی در سئو
انواع کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی محصول یا خدمتی را معرفی می کنند و توسط کاربران بیشتر جستجو می شوند. ای...

نکات مهم سئو سایت فروشگاهی
نکات بسیار مهم سئو سایت فروشگاهی

برای توسعه و افزایش رتبه  سایت فروشگاهی، باید نکات مهم سئو را مورد توجه قرار داد. ...

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی