لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

خدمات طراحی سایت با جوملا

سفارش طراحی سایت با جوملا به خاطر اینکه بسیار مقرون به صرفه است، مورد استقبال قرار گرفته است. بعد از وردپرس، جوملا دومین سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه صاحبان کسب...
طراحی سایت با جوملا

سفارش طراحی سایت با جوملا به خاطر اینکه بسیار مقرون به صرفه است، مورد استقبال قرار گرفته است. بعد از وردپرس، جوملا دومین سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه صاحبان کسب و کارها و وب سایت هاست. این نوع سیستم مدیریت محتوای متن باز، به این صورت نیست که کاملاً رایگان باشد. متن باز بودن به این صورت است که به طول عمر نرم افزارهای مورد کاربرد کمک می کند. لول آپ یکی از مجموعه های باسابقه و متخصص در زمینه طراحی سایت با جوملا است که می تواند به راحتی در این زمینه به شما کمک کند.

طراحی سایت با جوملا
طراحی سایت با جوملا

نکات مهم قبل از سفارش طراحی سایت با جوملا

سفارش طراحی سایت با جوملا در برخی از شرایط به خاطر هزینه مقرون به صرفه ای که دارد، بسیار هوشمندانه است. در این بین، نکاتی قبل از سفارش طراحی سایت با این نوع سیستم مدیریت محتوا وجود دارد که این نکات شامل:

1.      استفاده از آخرین باگ های اینترنتی

یکی از مهم ترین نکات برای طراحی سایت جوملا این است که باید از آخرین نسخه جوملا استفاده کنید. به این خاطر که در آخرین نسخه باگ های امنیتی کمتری را می توان یافت. به هرحال، باگ های امنیتی همیشه باعث می شوند که صاحبان کسب و کارهایی که طراحی سایت خود را با این سیستم مدیریت محتوا سفارش می دهند، بابت هکرها کمی استرس و نگرانی داشته باشند.

2.      عدم استفاده از قالب های نامعتبر و رایگان

در هنگام سفارش طراحی سایت با جوملا باید مطمئن باشید که طراح از کامپوننت و قالب های استاندارد و قابل اطمینانی استفاده کند. در غیر این صورت طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا راه به جایی نخواهد برد و هزینه شما نیز هدر خواهد رفت. به هیچ عنوان نباید از قالب های رایگان استفاده کرد.

طراحی وبسایت با جوملا
طراحی وبسایت با جوملا

3.      خرید هاست اختصاصی

برای طراحی سایت با جوملا باید خرید هاست اختصاصی را جدی بگیرید. در غیر این صورت سرعت سایت شما به شدت افت پیدا خواهد کرد. برخی از شرکت های برنامه نویسی نامعتبر به هیچ عنوان این موضوع را قبل از استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا به مالک سایت نمی گویند و اینگونه است که بعد از مدتی، مالک از طراحی سایت با جوملا به خاطر سرعت پایین رضایتی ندارد.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت شخصی

عوامل بسیار مهمی روی طراحی سایت جوملا یا طراحی به صورت اختصاصی تأثیر گذارند. از جمله مهم ترین عواملی که می توان نام برد که خارج از حوصله شما نباشد، شامل موارد زیر است:

  • اولین و مهم ترین عامل بدون شک نوع سایت است. اینکه سایت شما با سیستم مدیریت محتوایی همچون جوملا طراحی شود یا به صورت اختصاصی، روی قیمت طراحی سایت قطعاً بی تأثیر نخواهد بود. دلیل کاهش هزینه طراحی سایت با جوملا به خاطر نداشتن تخصص بالایی است که نسبت به طراحی سایت به صورت اختصاصی مورد نیاز است.
  • نوع پسوند دامنه هم یکی دیگر از عوامل مؤثر به شمار می آید. به عنوان مثال دامنه هایی مانند .com، .net و .org شناخته شده تر هستند. با این حساب باید هزینه بالاتری را برای استفاده از چنین دامنه هایی بپردازید. ناگفته نماند که پسوندهای دامنه ای برای یک موقعیت جغرافیایی خاص کاربرد دارند. در این صورت شما باید هزینه بیشتری را برآورد کنید.
  • نوع هاست انتخابی هم روی قیمت طراحی سایت بی تأثیر نیست. اگر هاست با قیمت ارزان را بخواهید خریداری کنید، باید منابع محدودی را در اختیار داشته باشید. در صورتی که اگر باهوش باشید، هاست قیمت مناسب را با پهنای باند بیشتر خریداری می کنید.
  • حجم کار هم جزء عوامل مؤثر روی قیمت طراحی سایت جوملا یا اختصاصی است. طراحی هرچقدر با پیچیدگی بیشتری همراه باشد، شما باید انتظار قیمت بالاتری را هم داشته باشید. وب سایت های استاتیک با قابلیت های ساده طبیعتاً آنچنان قیمتی را برای شما برآورد نمی کنند.
  • واکنش گرا بودن سایت را هم در طراحی نادیده نگیرید. در حال حاضر که اکثر مردم از تلفن همراه هوشمند و تبلت استفاده می کنند، واکنش گرا بودن سایت یک امر حیاتی به شمار می آید. به همین خاطر در دنیای وب با هزینه بیشتری شما را روبرو می کند.
خدمات طراحی وب سایت با جوملا
خدمات طراحی وب سایت با جوملا

تفاوت سایت جوملا و سایت وردپرسی

طراحی سایت جوملا با وردپرس یک سری تفاوت هایی دارد. هر دو کاملاً شناخته شده هستند ولی به هرحال، تفاوت های بین این دو را هم نمی توان نادیده گرفت. این تفاوت ها عبارتند از:

  • اولین تفاوت بین این دو این است که وردپرس شناخته تر است.
  • سادگی کاربردی جوملا همانند وردپرس ساده نیست و طبیعتاً این یکی از مزایای وردپرس به حساب می آید.
  • امنیت جوملا نسبت به وردپرس بسیار بالاتر است؛ زیرا از آپشن هایی همچون SSL،FA2 و قابلیت تایید دو مرحله ای استفاده می کند.
  • در سفارش طراحی سایت با جوملا شما بدون پرداخت هزینه می توانید از قابلیت چند زبانه بودن هم استفاده کنید. در صورتی که وردپرس این چنین اپشنی را بدون هزینه پشتیبانی نمی کند.
  • سیستم مدیریت محتوای جوملا همان طور که گفته شد مانند وردپرس کاربری ساده ای ندارد. به همین دلیل، از نظر کاربر پسند بودن، طبیعتاً وردپرس پیشتاز است.
خدمات طراحی سایت با جوملا
خدمات طراحی سایت با جوملا

لول اپ، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت با جوملا

سفارش طراحی سایت با جوملا به دلیل هزینه مناسب و امنیت تضمین شده ای که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این میان، کارشناسان و متخصصین لول اپ طراحی سایت شما را در کمترین زمان ممکن با یک پشتیبانی ایده آل و مطمئن به صورت 24 ساعته انجام می دهند. این مجموعه با برندهای معتبری همکاری طولانی مدتی داشته و در زمینه طراحی سایت با جوملا در ردیف بهترین ها قرار دارد.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
سئو سایت در کرمان
خدمات سئو سایت در کرمان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت زاهدان با امکانات و قابلیت های متنوع، هزینه  متغیری را هم برای طراحی سا...

خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه

طراحی سایت ارومیه را باید به یک شرکت برنامه نویسی معتبر بسپارید. شرکت هایی زیادی م...

خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به کسب سود بالای...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی