4383  9101

مشاوره رایگان

بازار آهن یکی از کسب و کار هایی است که تنوع بالایی در محصولات داشته و قیمت آن ها همواره در حال تغییر است. برای آنکه بتوان فروش بیشتری داشت با راه اندازی یک سایت می توان در این راستا موفقیت های زیادی کسب کرد. یک وبسایت خوب که طبق اصول درست شده باشد، باعث بیشتر دیده شدن کسب و کار شما می شود. قبل از طراحی سایت خرید آهن حتماً اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

طراحی سایت آهن
طراحی سایت آهن

چرا نیاز به طراحی سایت خرید آهن داریم؟

در گذشته اگر کسی قصد خرید تیرآهن یا میلگرد را داشت، باید به مغازه یا سوله های مربوطه سر میزد. در این صورت مشتری باید با کاسب های زیادی سر و کله میزد تا بتواند یک محصول مناسب با توجه به بودجه ای که دارد و کیفیت خوب پیدا کرد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی مردم به جای راه افتادن در بازار از طریق اینترنت به جستجوی محصول خود هستند. با طراحی سایت خرید آهن اگر مشتری به طور مثال در اینترنت میلگرد را سرچ کند، سایت شما و تمامی اطلاعات درج شده در آن برای مخاطب بالا می آید؛ بنابراین در زمانی کوتاه مشتری محصولی که می خواهد را پیدا کرده و سفارش خود را ثبت می کند.

با انجام طراحی سایت خرید آهن حرفه ای مشتریان می توانند با خدمات و محصولات شما دسترسی داشته باشند. رقابت بهتر با رقبا، بروز رسانی قیمت آهن آلات، معرفی تخصصی محصولات دلیل دیگر طراحی سایت خرید آهن است؛ همچنین ارتباط با مشتری بهبود یافته و حتی اگر مشتری در شهر شما نباشد، هم می توانید آن را جذب کرده و به آن آهن آلات بفروشید. دیگر دلیلی که نیاز به طراحی سایت خرید آهن است، پیدا کردن مشتریان جدید است. ضمن آنکه با این کار می توان تعداد مشتریان را افزایش داده و با فروش بیشتر درآمد بیشتری کسب کرد. می توانید نمونه طراحی سایت خرید آهن را در شرکت لول آپ ببینید. می توان طراحی سایت خرید آهن با وردپرس یا اختصاصی را انتخاب کرد.

هزینه طراحی سایت طراحی آهن

برای طراحی سایت اولین فاکتوری که فرد به آن توجه می کند، هزینه ای است که برای این کار پرداخت می کند. یکی از عوامل مؤثر در این زمینه امکاناتی است که در سایت ارائه می شود و هر چه امکانات بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش می یابد . هاست فضایی است که همه اطلاعات و محتوا های سایت در آن بارگذاری و ذخیره می شود و هزینه خرید هاست یا تمدید آن نیز در این امر تأثیر گذار است. اگر طراحی سایت خرید آهن با وردپرس انجام شود، نسبت به طراحی اختصاصی از هزینه کمتری برخوردار است.

سایت های طراحی شده در دو دسته استاتیک و داینامیک هستند و این با هم تفاوت هایی دارند که یکی از آن ها تفاوت در قیمت است. طراحی به صورت داینامیک جای روش استاتیک را گرفته و برای کاربر جذابتر است. نمونه طراحی سایت خرید آهن در شرکت لول آپ را مشاهده کرده و از هزینه احتمالی آن مطلع شوید. گرافیک دیگر فاکتور مهم است که اهمیت زیادی دارد و هر چه پیچیده تر باشد، باید انرژی و زحمت بیشتری برای آن خرج کرد. تمامی موارد فوق همگی در قیمت طراحی سایت خرید آهن تأثیرگذار هستند.

چرا لول آپ بهترین انتخاب برای سفارش طراحی سایت خرید آهن است؟

شاید برای افرادی که به دنبال طراحی سایت هستند، این سؤال مطرح شود که چرا بایستی سفارش خود را به برند لول آپ بسپارند؟ برای این کار دلایل مختلفی وجود دارد که با کمی تحقیق به آن پی خواهید برد. سرعت بالا بوده و صفحات در کوتاه ترین زمان بارگذاری خواهند شد. این مجموعه با برخورداری از اصول سئو صفحات وبسایت را بهینه سازی کرده و سبب می شود در کمتر از چند ثانیه بارگذاری انجام شود. امنیت و حفظ حریم کاربران برای این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است. سایت های طراحی شده جذاب بوده و به خوبی مخاطب را به خود جذی می کند که در کسب درآمد بالا مؤثر است. اگر یک سایت جذاب نباشد، نه تنها مخاطب را جذب نکرده بلکه در رقابت با دیگر هم صنف های خود عقب خواهد ماند. لول آپ یک تیم حرفه ای و قوی دارد که پشتیبانی فوق العاده ای دارد.

طراحی سایت خرید و فروش آهن
طراحی سایت خرید و فروش آهن

یک وب سایت خرید آهن خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مراحل طراحی سایت در مجموعه لول آپ

طراحی سایت در لول آپ به شرح زیر انجام می شود:

بررسی اهداف کسب و کار: در اولین مرحله طراحی سایت باید هدف گذاری تعیین شده تا با توجه به آن سایت و امکانات آن طراحی شده و بهینه سازی لازم انجام شود.

ایجاد طرح اولیه: در گام بعدی باید یک طرح اولیه ایجاد شود تا علاوه بر رفع نیاز های کارفرما مشکلاتی که در طرح قبلی وجود داشت برطرف شود.

طراحی و پیاده سازی نهایی: پس از آن باید مشخص شود کارفرما از طراحی سایت چه انتظاراتی دارد. با توجه به اطلاعات به دست آمده و طرح اولیه باید وب سایت اصلی طراحی شده و بر روی یک دامنه اجرا گردد.

تأیید نهایی: در آخر کارفرما سایت را بررسی کرده و بعد از تأیید نهایی اقدامات لازم انجام می شود تا وب سایت به کارفرما تحویل داده شود.

اصول مهم در رابطه با صفحه اول سایت

در هنگام طراحی سایت باید در صفحه اول آن نکاتی را رعایت کرد. اولین نکته قرار دادن لوگو در قسمت هدر است که از این طریق می توانید خودتان را بهتر به مخاطب معرفی نمایید. لوگو در بالای صفحه و در سمت راست قرار گرفته و نظر مخاطب را جلب می کند. در صفحه اول سایت از اسلایدر های جذاب استفاده کنید که در داخل آن دو یا تصویر قرار گیرد؛ همچنین باید یک منوی شفاف و جذاب داشت تا همه محصولات و خدمات در آنجا مطرح شده و به کاربران معرفی شود. از دیگر نکات مهم در رابطه با صفحه اول سایت قرار دادن اطلاعات تماس در آن است. در قسمت پایین شماره تماس، آدرس صفحات مجازی و ایمیل خود را قرار دهید تا کاربر برای دسترسی به شما روش های مختلفی داشته باشد. از فونت مناسب که سایز آن مناسب بوده و خوانایی داشته باشد، استفاده کنید. در صفحه اول نباید از محتوای کامل استفاده کرد، بلکه باید گزیده گویی کرد. محتوای متن را خیلی خلاصه در صفحه اول قرار دهید. بلوک های مختلفی ایجاد کرده و در هر بلوک خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

خدمات طراحی سایت آهن
خدمات طراحی سایت آهن

لول آپ ارائه دهنده خدمات طراحی سایت خرید آهن

مجموعه لول آپ شرکت معتبری است که با بهره مندی از نیرو های متخصص و کاربلد اقدام به طراحی سایت می کند. این مجموعه طراحی سایت خرید آهن با وردپرس را به صورت با کیفیت انجام می دهد. ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته و اگر سایت دچار مشکل شود، کارشناسان همواره آماده پاسخگویی و مشاوره با شما هستند.