4383  9101

مشاوره رایگان

یکی از اهدافی که افراد دارند، رسیدن به موفقیت در کسب و کارشان است. برای رسیدن به موفقیت دیده شدن بسیار مهم است که برای این کار باید نسبت به راه اندازی سایت دندانپزشکی اقدام کرد. البته این کار اصولی دارد و بایستی آن را به یک تیم حرفه ای و قوی سپرد. نمونه طراحی سایت دندانپرشکی را اگر ببینید، با مزیت ها و خدماتی که ارائه می دهند تا حدودی آشنا می شوید.

طراحی سایت دندانپزشکی
طراحی سایت دندانپزشکی

چرا نیاز به طراحی سایت دندانپزشکی داریم؟

را ه اندازی سایت دندانپزشکی دلایل و مزایای متعددی دارد که در زیر به آن ها می پردازیم:

سرعت در ارائه خدمات

مهمترین موضوع در راه اندازی سایت دندانپزشکی این است که خدمات با کیفیتی را به مراجعه کنندگان ارائه دهید. از طریق سایت مشتری راحت به شما دسترسی پیدا کرده و می تواند از اطلاعات تماسی که داخل سایت گذاشته اید، با شما در تماس باشد؛ بنابراین با داشتن یک سایت ارتباط با مشتری و پذیرش او به صورت غیر حضوری انجام شده و آمار بیماران بالا می رود.

اعتماد بیشتر بیماران

 در شهر های مختلف تعداد دندانپزشکانی که مشغول به کار هستند، خیلی زیاد است و همین موضوع بیماران را در انتخاب یک دکتر خوب سردرگم کرده است. با طراحی سایت دندانپزشکی حرفه ای می توان حیطه کاری خود را رسمی کرده و اعتماد مشتریان را جلب کرد. وقتی کاربر وارد سایت شما می شود، تمام اطلاعات و تجربه شما را خوانده و از خدماتی که ارائه می دهید، آگاه می شود. در نتیجه راحتتر می تواند به شما اعتماد کرده و کار خود را به شما بسپارد.

ارائه اطلاعات کاربری

 وقتی فردی وارد سایت شما می شود، می تواند اطلاعات زیادی در رابطه با نوع فعالیت شما و خدماتی که ارائه می دهید، آشنا شوید؛ همچنین تجربه و نظرات بیماران را مطالعه کرده و بهتر به شما اعتماد خواهد کرد. دندانپزشکی بخش های مختلفی دارد که با توضیح جداگانه هر کدام بیماران را با نوع خدماتی که نیاز دارند، آشنا می کنید. طراحی سایت دندانپزشکی حرفه ای به افراد کمک می کند تا هر آنچه که نیاز دارند، را دست یابد. برخی افراد فکر می کنند قیمت طراحی سایت دندانپزشکی بالاست و از این کار سر باز می زنند، اما اگر این مزیت ها را بدانند بدون شک برای این کار اقدام می کنند.

گسترش حیطه کاری

 از دیگر دلایلی که نیاز به راه اندازی سایت برای شغل دندانپزشکی است، می توان به گسترش حیطه کاری اشاره کرد. مخصوصاً وقتی که یک کلینیک دارید و پزشکان دیگری را نیز استخدام می کنید، می توانید خدمات بیشتری را به بیماران ارائه دهید. با داشتن یک سایت می توانید خدمات و پزشکانی که دارید را به افراد معرفی کرده و آن ها را به طرف خود جذب کنید. پس از آنکه مشتریان زیادی را جذب کردید، درآمد شما بالاتر رفته و می توانید یک مرکز مجهزتر را آماده کنید. برای دندانپزشکانی که تازه فارغ التحصیل شده اند، این موضوع خیلی اهمیت دارد. پیشنهاد می شود این افراد کار خود را با راه اندازی سایت شروع کنند.

تبلیغات قوی

از دیگر دلایل راه اندازی سایت شغل دندانپزشکی این است که می توانید فرآیند تبلیغاتی  ایده آل و قوی داشته باشید. شما می توانید سایت خود را در دیگر شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر تبلیغ کنید؛ همچنین با رعایت اصول سئو به راحتی از رقبای خود جلو خواهید افتاد. وقتی اصول سئو را رعایت کنید، از کلمات کلیدی که نیاز مخاطب است، استفاده می شود. در این صورت وقتی کاربر عنوان خود را در اینترنت سرچ کند، سایت شما به عنوان صفحات اول بالا می آید. در نهایت باز هم منجر به جذب بیماران بیشتر و افزایش درآمد می شود.

هزینه طراحی سایت دندانپزشکی

قیمت طراحی سایت دندانپزشکی شاید اولین سؤالی باشد که افراد می پرسند. در این راستا پارامتر های مهمی وجود دارند که یکی از آن ها امکانات و قابلیت های سایت است. با توجه به نظر کارفرما در سایت از امکانات مختلفی استفاده می شود. به طور مثال برخی می خواهند راه اندازی سایت دندانپزشکی را دو یا چند زبانه انجام داده و آن را در سطح بین المللی توسعه دهند؛ همچنین دیگر قابلیت امکان عضوگیری است که بیشتر کارفرما ها به ایجاد آن در سایت تمایل دارند. از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت طراحی سایت دندانپزشکی گرافیک به کار رفته در سایت است. هر چقدر گرافیک ساده تر باشد، هزینه آن نیز کمتر می شود. این کار را به افراد متخصص بسپارید تا براساس سئو و الگوریتم های گوگل کار را انجام دهند. نوع سیستم محتوا در هزینه ها تأثیرگذار بوده و نقش مهمی دارد. سیستم مدیریت محتوا به دو صورت کد نویسی یا CMS انجام می شود که به صورت کدنویسی هزینه بیشتری دارد.

چرا لول آپ بهترین انتخاب برای سفارش طراحی سایت دندانپزشکی است؟

افرادی که به دنبال راه اندازی سایت برای شغل دندانپزشکی هستند، همیشه به دنبال بهترین شرکت برای انجام این کار هستند. لول آپ مجموعه ای است که با سال ها تجربه موفق در این زمینه یکی از بهترین ها برای طراحی سایت دندانپزشکی حرفه ای است. این مجموعه طراحی سایت را با کدنویسی انجام می دهد که به نوعی برای گوگل بهینه سازی می شود. تمامی اصول سئو رعایت شده و موتور های جستجو سایت شما را به عنوان یک وبسایت ارزشمند و مورد اعتماد شناسایی می کنند. پشتیبانی قدرتمندی دارد و طراحی سایت ریسپانسیو و واکنشگرا از ویژگی های این مجموعه به شمار می رود. کارشناسان لول آپ همیشه در کنار شما هستند تا به رشد بالایی برسید. طراحی های این مجموعه منحصر به فرد بوده و با حس خاصی انجام می شود که سبب تمایز آن با دیگر سایت های هم ردیف شما می شود. نمونه طراحی سایت دندانپزشکی این مجموعه که براساس نیاز کاربر و با کیفیت طراحی شده را می توانید به عنوان نمونه کار دیده و تصمیم بگیرید. طراحی سایت دندانپزشکی با وردپرس بهترین انتخاب است؛ زیرا بسیار انعطاف پذیر است.

خدمات طراحی سایت دندانپزشکی
خدمات طراحی سایت دندانپزشکی

یک وب سایت دندانپزشکی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

برای راه اندازی سایت باید یک سری ویژگی ها را برای آن در نظر بگیرید. هر سایتی که ویژگی های لازم را داشته باشد، می تواند مشتریان بسیاری را جذب کند. هر وبسایت دندانپزشکی باید ویژگی های ذیل را داشته باشد:

اسم و لوگوی مناسب با دندانپزشکی

 اولین قدم برای راه اندازی سایت برای شغل دندانپزشکی خوب داشتن نام و لوگویی است که در ذهن مخاطب بماند و یادآور حرفه دندانپزشکی باشد. اینگونه مخاطب به راحتی با اندک جستجو به وب سایت و اطلاعات آن دسترسی پیدا می کند.

ارائه بیوگرافی از خود

این که کاربر بداند وب سایت متعلق به چه کسی است و از تجربه های وی آگاه شوند، در داشتن وب سایتی خوب مؤثر است. از خودتان، مدرک تحصیلی، تجربه کاری و… با مخاطبتان بگویید. از این طریق مخاطب راحت تر با شما ارتباط برقرار می کند. می توانید در یک ویدئو یا از طریق متن خود را معرفی کنید.

طراحی متناسب با فضای دندانپزشکی

 قدم بعدی طراحی فضای وب سایت متناسب با دندانپزشکی است تا به مخاطب حس خوب و همچنین حس حضور در یک مطب واقعی القا شود. مطالب و عکس های متناسب با دندان، دندانپزشکی انتخاب شود. نمونه طراحی سایت دندانپزشکی که این ویژگی را داشته باشد، به راحتی جذب مخاطب می کند.

امکان معاینه آنلاین و از راه دور

افراد بسیاری هستند که امکان مراجعه حضوری به پزشک برایشان فراهم نیست یا به دلایلی ترجیح می دهند از مشاوره و معاینه آنلاین استفاده کنند، به همین دلیل معاینه آنلاین بسیار کارآمد است و باعث پیشرفت زیاد وب سایت خواهد شد. از این طریق می توانید بیمارانی را از سر تا سر دنیا معاینه کنید و محدودیت زمانی و مکانی نداشته باشید.

سیستم نوبت دهی

 ماندن در صف های طولانی برای دریافت نوبت و صرف وقت زیاد، حضور با تأخیر دکتر در مطب بسیار مشکل آفرین است؛ به همین دلیل افراد نوبت گیری آنلاین انتخاب می کنند. این سیستم باعث صرفه جویی در زمان، عدم ایجاد شلوغی، حضور به موقع بیمار و… می شود.

آپلود ویدیو های آموزشی حوزه دندانپزشکی

 تهیه ویدیو آموزشی نه تنها بازدید وب سایت را افزایش می دهد، بلکه باعث بالا بردن سطح آگاهی افراد نیز می شود. چنانچه ویدیوی شما از جذابیت کافی و اطلاعات مفید برخوردار باشد، می تواند برای زمان طولانی مخاطب را به وب سایت شما جذب کند.

ایجاد راه ارتباطی

 ضمن آنکه یکی از ویژگی های یک سایت خوب ایجاد راه ارتباطی است، باید بدانید طراحی سایت دندانپزشکی با وردپرس بهترین انتخاب است. این که کاربر بتواند به راحتی با دندان پزشک دلخواه ارتباط برقرار کند یک امتیاز مثبت برای وب سایت است. راه ارتباطی با پزشک می تواند شامل شماره تلفن، آیدی شبکه مجازی، وب سایت شخصی پزشک، آدرس مطلب یا بیمارستان محل کار، ثبت لوکیشن و… باشد. لول آپ در تمامی کار های خود این ویژگی را به کار می برد.

طراحی وب سایت دندانپزشکی
طراحی وب سایت دندانپزشکی

از تمامی خدماتتان بگویید

لیستی از خدماتی که در وب سایتتان ارائه می دهید، شامل بیمه، عمل جرحی، ترمیم و… را برای مخاطب تهیه کنید. در این صورت وب سایت به لحاظ خدمات و کیفیت در سطح بالایی قرار می گیرد.

نظر سنجی از مخاطب

 بعد از ارائه مطلب در وبسایت از کاربر بخواهید نظر خود را در مورد مطلب، ویدیو آپلود شده و وب سایت بگوید و به نوعی با یکدیگر در تعامل باشید.

باید ها و نباید ها ذکر شود

 به بیان ساده تر از مخاطب بخواهید در هنگام مراجعه قوانین مربوط به مطب را انجام دهد، برای مثل در صورت نیاز تلفن همراه خاموش شود، عدم وجود بیش از یک همراه، حضور به موقع در مطب و… را می توانید در وب سایت ذکر کنید تا رسیدگی به بیمار راحت تر شده و زمان نیز هدر نرود.

استفاده از کلید های کاربردی CTA

 از طریق این کلید ها می توانید کاربر را ترغیب به انجام کار کنید. مهم است که این کلید ها در جای مناسب و قابل دسترس سایت قرار گیرند. مشاوره رایگان، سوالی داری بپرس، همین الان نوبتت رو ثبت کن و… از جمله این کلید های میانبر هستند.

طراحی سایت دندانپزشکی با لول آپ

اگر می خواهید خدمات راه اندازی سایت انجام دهید، مجموعه لول آپ بهترین خدمان را به شما ارائه می دهد. این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان متخصص و حرفه ای کمک می کند تا یک سایت خوب داشته باشید. یکی از ویژگی های بارز و قابل توجه تیم لول آپ پشتیبانی ۲۴ ساعته آن ها و حل مشکلات احتمالی است.