لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین شدن باید دوره های ادمینی را آموزش ببینید، سپس آموخته های خود را تمرین...
چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ برای ادمین شدن باید دوره های ادمینی را آموزش ببینید، سپس آموخته های خود را تمرین کرده و در پیج های مختلف پیاده سازی کنید. ادمین کسی است که پیج های کاری را اداره می کند و فعال، اخلاق مدار، آموزش دیده و دارای روابط عمومی قوی می باشد. همچنین پیج را با سرعت بالایی رشد می دهد.

یک ادمین وظایف مختلفی را در پیج کارفرما بر عهده دارد. طراحی پست، بیو، کپشن و پاسخگویی به مخاطبان از وظایف ادمین به شمار می روند. ادمین فعالیت ها را به ازای دریافت حقوق انجام می دهد. کارفرمایان با توجه به کیفیت و حجم کار و میزان فعالیت حقوق مناسبی را در نظر می گیرند. در این مقاله از سایت لول آپ با شغل ادمینی، ویژگی ها، وظایف و نحوه  ادمین شدن بیشتر آشنا خواهید شد.

ادمین اینستاگرام
ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین یا مدیر به کسی گفته می شود که در فضای اینستاگرام مدیریت یک یا چند پیج را بر عهده دارد. صاحبان کسب و کار ها برای فروش محصولات، ارائه ی خدمات و آموزش هاپیج کاری ایجاد می کنند. در مراحل اولیه که پیج ها کوچکتر و فالوور کمتری دارند شاید نیاز به ادمین نداشته باشند. موقعی که تعداد فالوورهای یک پیج افزایش می یابد صاحبان کسب و کار ها برای اداره  پیج ادمین استخدام می کنند؛ چون به تنهایی نمی توانند تعامل با کاربران را انجام دهند یا به کامنت ها جواب دهند.

شغل ادمین اینستاگرام در انواع ادمین تولید محتوا، دایرکتر، ادمین فروش، ادمین تبلیغات و مدیریت تقسیم بندی می شود. پیچ ها ممکن است یک یا چند ادمین داشته باشند و هر کدام کار خاصی را انجام دهند. یک ادمین باید مهارت های مختلفی را کسب کند و سپس به این شغل وارد شود. برای پاسخ به سؤال چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ باید بدانید که قبل از هر چیز گذراندن دوره های آموزشی ادمینی و اخذ مدرک معتبر آن نیاز می باشد. در این دوره ها فرد مهارت های لازم را برای ادمین شدن فرا می گیرند.

مهم ترین ویژگی ها و وظایف ادمین اینستاگرام کدامند؟

ادمین اینستاگرام از ویژگی های خاصی برخوردار می باشد و وظایف بسیار متعددی را انجام می دهد. در پاسخ به اینکه چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ باید بدانید برای ادمین شدن در ابتدا باید ویژگی های لازم را داشته باشیم و بتوانیم وظایف مختلف آن را به انجام برسانیم. ادمین اینستاگرام هم مانند شاغلین دیگر برای انجام فعالیت های شغلی خود باید توانمند بوده و شایستگی لازم را داشته باشد.

·        ویژگی های ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام دارای روابط عمومی بالایی است و آشنا به تعامل با مخاطبان می باشد. داشتن اخلاق ادمینی یکی از ویژگی های مهم این شغل محسوب می شود. در کامنت ها کاربران نظرات خود را ثبت می کنند و ممکن است برخی از آن ها توهین آمیز باشد. ادمین توانمند از طریق مدارا کردن باید بتواند با مخاطبان به طور اصولی رفتار کند. یک ادمین موفق باید انتقاد پذیر و با حوصله باشد و کامنت ها را بی پاسخ نگذار. ددر صورت نیاز به مشتریان راه حل و مشورت دهد. ادمین لازم است بسیار فعال و وجدان کاری داشته باشد و شغل کارفرما را کار خود بداند.

این شخص بسیار پرتلاش و خستگی ناپذیر است چون ساعات بیشتری از روز را باید آنلاین باشد و زودتر  به مشتریان پاسخ دهد. ادمین اینستاگرام باید خلاق باشد و با در نظر گرفتن الگوریتم های روز اینستاگرام پیج را بروزرسانی کند. واقعیت های مختلف را کشف کرده و در پیج به اجرا دربیاورد. همچنین باید ایده پرداز بوده و روحیه  کار تیمی بالایی داشته باشد. قدرت توافق پذیری با مشتری را افزایش دهد. در حالت کلی ادمین با ویژگی های خاص خود سبب می شود که پیج رشد کند و تعداد فالوور ها افزایش یابد. افراد برای رسیدن به شغل ادمین اینستاگرام باید ویژگی های لازم را داشته باشند یا در خود ایجاد کنند.

ادمین اینستاگرام
ادمین اینستاگرام

·        وظایف ادمین

همان طور که قبلاً اشاره کردیم ادمین در بخش های مختلفی فعالیت دارد و هر بخش وظیفه خاصی را بر عهده او می گذارند. در حالت کلی ادمین ها وظایف بسیار متعددی را در پیج کاری انجام می دهند. تهیه بیو مناسب پیج یکی از وظایف مهم ادمین است. بیو تأثیر گذار مخاطبان را جذب می کند و اهداف پیج را مشخص می سازد.

یک ادمین توانمند باید بیوی تخصصی طراحی کند. ادمین ها کار با نرم افزار های ادیت عکس و فیلم را فرا می گیرند، چون برای تولید محتوا نیاز می باشد. طراحی پست  جذاب و مخاطب پسند از وظایف مهم ادمین است.

علاوه بر این، کپشن نویسی ماهرانه از وظایف ادمین می باشد در کپشن معمولاً به نکات مهم پست اشاره می کنند. انتخاب عکس مناسب برای پروفایل پیج کاری یکی دیگر از وظایف ادمین است که باید متناسب با پیج باشد. آنالیز و تحلیل پیج های رقبا و بزرگ کار ادمین است تا از این طریق پیج را رشد دهد. پاسخگویی به مشتریان و انجام امورات خرید و فروش از وظایف مهم ادمین است که معمولاً ادمین فروش آن ها را انجام می دهد.

ادمین باید از محدود شدن پیج جلوگیری کند و به قوانین اینستاگرام در مورد فالوور، لایک و کامنت آشنا باشد.

چگونه ادمین پیج اینستاگرام شویم؟

برای رسیدن به پاسخ  سؤال چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ موارد متعددی را باید بررسی کنیم و مدرک دوره های ادمینی را دست داشته باشیم. برای شغل ادمین اینستاگرام یادگیری تئوری دوره ها کافی نیست، شخص باید بتواند دانسته های خود را عملی کند. هنگامی که شخص به شایستگی های لازم  برای ادمین شدن می رسد باید از طریق آگهی های کسب و کار کارفرما پیدا کرده و با اثبات توانایی ها شغل بگیرد.

فراگیری دوره های آموزشی

اگر تصمیم دارید ادمین شوید احتمالاً این سؤال زیاد از ذهن شما خطور می کند “چگونه ادمین اینستاگرام شویم” بهتر است گفته شود که در دنیای امروز برای هر شغلی باید ابتدا آموزش ببینید. در فضای اینستاگرام اساتید زیادی هستند که این دوره ها را به دانشجو های خود آموزش می دهند.

در ابتدا این آموزش ها را تهیه کنید. در دوره های ادمینی، الگوریتم و اصول اینستاگرام، قوانین تعامل با کاربران، کار با ابزار های فضای تنظیمات اینستاگرام و نحوه شغل یابی را آموزش می دهند. در پایان دانشجو مدرک فنی حرفه ای اخذ می کند.

تمرین و پیاده سازی

پس از گذراندن دوره های آموزشی و اخذ مدرک، هر روز دانسته های خود را روی پیج های مختلف تمرین و تکرار کنید. پیچ ها را آنالیز و اشکالات آن ها را برطرف سازید. در این مرحله نوبت پیاده سازی آموخته ها است تا به ادمینی قوی تبدیل شوید. برای رسیدن به شغل ادمینی، شخص باید برای خود پیج ادمینی ایجاد کند و خدمات و دانسته های خود را به اشتراک بگذارد. این پیج به پیدا کردن شغل کمک می کند.

پیدا کردن کارفرما

اگر به یک ادمین قوی تبدیل شده اید باید از طریق آگهی ها، کارفرما پیدا کنید. کارفرمایان در ابتدا از شما نمونه کار و سابقه کار می خواهند که باید توجه و رضایت آن ها را جذب کنید. جهت پیدا کردن شغل یک راه این است که برای مدتی به صورت رایگان به کارفرما کار کنید تا سابقه  کار داشته باشید.

شرح شغل ادمین اینستاگرام
شرح شغل ادمین اینستاگرام

حقوق ادمین اینستاگرام

حقوق ادمین اینستاگرام به بزرگ و کوچک بودن پیج، میزان درآمد پیج، حجم کار، کیفیت انجام شغل و توانایی های ادمین بستگی دارد. در حال حاضر حقوق ادمینی بین ۳ الی ۲۰ میلیون است که البته برخی پیج های بزرگ و پردرآمد حقوق بیشتری می دهند. ادمین همه کاره حقوق بالایی دریافت می کند چون حجم کار او بالا می باشد. ادمین ممکن است در یک پیج تنها کار پاسخگویی را انجام دهد که در این صورت حقوق کمتری به او تعلق می گیرد.

برخی ادمین ها کار تولید محتوای ۳ پیج را بر عهده گرفته اند که در این صورت حقوق آن ها بیشتر خواهد بود. کارفرما با توجه به عوامل ذکر شده با توافق ادمین حقوق او را پرداخت می کند. برخی کارفرماها درصدی از درآمد پیج را به عنوان حقوق در نظر می گیرند.

سخن پایانی

ادمین، مدیریت پیج های اینستاگرام را بر عهده می گیرد و کار هایی مانند تولید محتوا، پاسخگویی، تبلیغات و طراحی بیو و پست آن ها را انجام می دهد. ادمین دارای ویژگی های خاصی می باشد و وظایف مختلفی را در پیج بر عهده دارد. این شخص بسیار اخلاق مدار و فعال است و با پیج ها تعامل می کند. برای ادمین شدن فرد باید دوره های آموزشی را فرا بگیرد و در این راه با تمرین و تکرار تلاش کند. در این راستا و برای تبدیل شدن به ادمین قوی می توانید از خدمات نیرو های مجرب سایت لول آپ استفاده کنید. کارشناسان برجسته این سایت با توجه به دانش و تجربیات خود بروز ترین آموزش ها را به متقاضیان ارائه می دهند.

Picture of لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدینکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات مهم در ثبت دامنه سایت
نکات مهم در ثبت دامنه سایت
طراحی ست اداری چیست
طراحی ست اداری چیست؟
طراحی سایت در قم
طراحی سایت در قم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدینکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی

سایت سه بعدی ویدیو ها و انیمیشن های سایت را در نمای ۳۶۰ درجه روی سه نقطه محور مختص...

نکات مهم در ثبت دامنه سایت
نکات مهم در ثبت دامنه سایت

دامنه آدرس اینترنتی سایت شما است که کاربران با جستجو در گوگل آن را مشاهده می نماین...

طراحی ست اداری چیست
طراحی ست اداری چیست؟

ست اداری به اوراقی مانند فاکتور، پاکت نامه، سربرگ، سررسید و کارت ویزیت گفته می شود...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی