لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

10 راهکار جذب مشتری برای طراحی سایت

جذب مشتری برای طراحی سایت آن چنان که فکر می کنید، کار آسانی نیست. شرکت های برنامه نویسی برای جذب مشتری از تکنیک های متفاوتی استفاده می کنند. برخی از...
10 راهکار جذب مشتری برای طراحی سایت

جذب مشتری برای طراحی سایت آن چنان که فکر می کنید، کار آسانی نیست. شرکت های برنامه نویسی برای جذب مشتری از تکنیک های متفاوتی استفاده می کنند. برخی از این شرکت ها در این زمینه واقعاً موفق می شوند ولی برخی دیگر به قدم دوم نرسیده اند، ناامید شده اند. یک شرکت معتبر برنامه نویسی اگر خلاقانه بتواند در حوزه طراحی سایت فعالیت کند، قطعاً برنده میدان خواهد بود. تبحر، تجربه، تخصص و قیمت مناسب 4 رکن اصلی برای موفقیت شرکت های برنامه نویسی موفق در زمینه طراحی سایت برای جذب مشتری هستند. در این مقاله از سری مقاله های لول آپ بیشتر در این مورد با شما صحبت خواهیم کرد.

10 راهکار جذب مشتری برای طراحی وب سایت
10 راهکار جذب مشتری برای طراحی وب سایت

راهکارهای جذب مشتری برای طراحی سایت

انواع راهکار جذب مشتری طراحی سایت کم نیست. طراحی سایت خود یک نوع کسب و کار است ولی به نظر شما این کسب و کار پر رونقی است؟

نمی توان پاسخ واضحی به این سؤال داد؛ چراکه عوامل متفاوتی روی رونق این کسب و کار تأثیر می گذارند. آن دسته از طراحانی که به دنبال راهکار و تکنیک های اصولی برای جذب مشتری هستند، طبیعتاً به درآمد خوبی هم دست پیدا می کنند. اگر بخواهیم به 10 راهکار مطمئن برای جذب مشتری در فرآیند طراحی سایت اشاره ای داشته باشیم، شامل:

1.       تعامل و ارتباط با مشتری

اولین و مهم ترین راهکار جهت جذب مشتری برای طراحی سایت ایجاد تعامل و ارتباط با مشتری است. اینکه شما آداب و معاشرت درستی داشته باشید، باعث می شود که در قدم اول مشتری با در نظر گرفتن احترامی که می بیند به شما برای طراحی سایت اعتماد کند. این نکته را به خاطر داشته باشید که احترام رکن اصلی در هر کسب و کاری است حتی مجازی و آنلاین.

2.      استفاده از نمادهای اعتماد الکترونیکی

در بین انواع راهکار جذب مشتری طراحی سایت بدون شک استفاده از نمادهای اعتماد الکترونیکی را نباید نادیده گرفت. اعتماد مشتری را در درجه دوم این نمادها کسب می کنند. با این ترفند است که مشتری می توانید برای راه اندازی سایت سرمایه خود را در اختیار شما بگذارد.

3.      سیستم قوی مدیریت محتوا

هیچ وقت قدرت کلمات را دست کم نگیرید. به این دلیل که اگر شما با در نظر گرفتن نیاز مشتری بتوانید تولید محتوای مناسب و درستی را ارائه دهید، مشتری را برای استفاده از خدمات طراحی سایت بیشتر ترغیب خواهید کرد. تولید محتواهای جذاب همیشه یکی از اصلی ترین راهکارها در فضای اینترنت برای جذب مشتری به حساب می آید.

10 راهکار جذب مشتری برای طراحی سایت
10 راهکار جذب مشتری برای طراحی سایت

4.      شفافیت در ارائه خدمات

شما باید نسبت به خدماتی که ارائه می دهید، بسیار صادق باشید و به صورت شفاف آن ها را بیان کنید. به هیچ عنوان به تبلیغ خدماتی که از عهده آن برنمی آیید، نپردازید. توضیحات شما در ارائه خدمات باید کامل و جامع باشد. شاید باور نکنید ولی شفافیت در ارائه خدمات یکی از کلیدی ترین راه های جذب مشتری برای طراحی سایت است.

5.     ایجاد شبکه سازی

با شبکه سازی حتی افرادی که شما را نمی شناسند را هم وارد میدان می کنید. باید در رویدادهای مربوط به طراحی سایت شرکت کنید تا بتوانید با همکاران و افراد متخصص در این حوزه بیشتر اشنا شوید و طبیعتاً تجربه بیشتری هم کسب خواهید کرد. در برخی از شرایط به واسطه آن ها مشتریان خوبی را هم جذب خواهید کرد. در تلگرام در مورد حوزه کاری خود به ساخت کانال بپردازید. از برگزاری کارگاه و وبینار ترسی نداشته باشید. در برخی از شرایط سعی کنید یک سری آموزش ها را ارائه دهید. این چنین افراد بیشتری با شما و حوزه کاری شما آشنا می شوند.

6.     استفاده از راه های ارتباطی مطمئن

شما در طراحی سایت خود باید بخش تماس با ما را به صورت شفاف برای مشتری طراحی کنید. درج آدرس ایمیل، آیدی شبکه های اجتماعی، شماره تلفن همراه و ثابت همگی از جمله راه های ارتباطی مطمئنی هستند که به اعتبار کسب و کار شما کمک می کنند. این خود راهکار جذب مشتری طراحی سایت است که بازخورد بسیار خوبی هم دارد. سعی کنید از گفتگوی آنلاین هم غافل نشوید که مشتری در صورت ایجاد سؤال بتواند با شما به صورت آنلاین در ارتباط باشد.

7.     تبلیغ در سایت های پربازدید

جذب مشتری برای طراحی سایت را از طریق تبلیغ در سایت های پربازدید هم امتحان کنید. جهت انجام تبلیغات در سایت های پربازدید شما از دو روش محتوای تبلیغاتی و لندینگ پیج می توانید اقدام کنید. تبلیغات بنری معمولاً در محتوای تبلیغاتی از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

8.      نظرات مشتریان

از مشتریان خود بخواهید که نظر خود را بابت خدماتی که از مجموعه شما دریافت کرده اند، بیان کنند. در این حالت است که مشتری جدید با خواندن نظرات مشتریان قدیمی می تواند با دغدغه خاطر کمتری به شما اعتماد کند. این راهکار جذب مشتری طراحی سایت یکی از بهترین راهکارهایی است که نه تنها برای جذب مشتری در زمینه طراحی سایت، بلکه برای فروش محصولات گوناگون و ارائه خدمات متنوع دیگر هم مورد توجه و استقبال قرار می گیرد.

10 راهکار جذب مشتری برای طراحی وبسایت
10 راهکار جذب مشتری برای طراحی وبسایت

9.     معرفی سابقه  میزان تجربه

سعی کنید در وب سایتی که طراحی می کنید، نمونه کارهای خود را قرار دهید. در مورد میزان تخصص، نحوه شکل گیری تیم و موارد این چنینی دیگر به صورت واضح صحبت کنید. شما هرچقدر بیشتر خود را به مشتریان بشناسانید، قطعاً در جذب مشتری هم با مشکلات کمتری روبرو خواهید شد. همیشه مشتریان به افرادی اعتماد می کنند که می دانند چطور باید کار خود را انجام دهند.

10.  سئو سایت

اهمیت سئو سایت را در جذب مشتری برای ارائه خدمات طراحی سایت نادیده نگیرید. شما اگر سایت خود را در رتبه بالای گوگل جای دهید، تعداد بازدید بیشتری را به دست می آورد. بدین ترتیب، طبیعتاً افراد بیشتری که به راه اندازی سایت نیاز دارند، با شما آشنا خواهند شد. زمانی که سایت در صفحات اول گوگل دیده شود، معتبرتر به نظر می رسد.

 لول آپ بهترین شرکت طراحی سایت

در مورد روش و راهکارهای جذب مشتری برای طراحی سایت به 10 مورد کلیدی و مهم اشاره کردیم. لول آپ در سابقه طولانی و تخصصی که در این زمینه دارد، توانسته به فروش بالای بسیاری از سایت های اینترنتی کمک کند. سایتی که توسط تیمی ماهر طراحی شود، قطعاً صاحب خود را به درآمد بالایی می رساند و این خواسته اصلی افرادی است که قصد راه اندازی و طراحی سایت را دارند، است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی سایت با کارشناسان لول آپ تماس حاصل کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

خدمات طراحی سایت در زنجان
خدمات طراحی سایت در زنجان
طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

خدمات طراحی سایت در زنجان
خدمات طراحی سایت در زنجان

طراحی سایت زنجان با خدماتی متنوع و متمایز همراه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شنا...

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت زاهدان با امکانات و قابلیت های متنوع، هزینه  متغیری را هم برای طراحی سا...

خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه

طراحی سایت ارومیه را باید به یک شرکت برنامه نویسی معتبر بسپارید. شرکت هایی زیادی م...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی