لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

خدمات طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران باید توسط یک تیم ماهر و کاربلد انجام شود؛ زیرا در غیر این صورت کیفیت کار با مشکل مواجه خواهد شد. هرگونه عیب و ایراد و...
خدمات طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران باید توسط یک تیم ماهر و کاربلد انجام شود؛ زیرا در غیر این صورت کیفیت کار با مشکل مواجه خواهد شد. هرگونه عیب و ایراد و باگ می تواند روی عملکرد اپلیکیشن تأثیر منفی بگذارد. به همین خاطر لول آپ در این زمینه یک شرکت برنامه نویسی قابل قبول و مطمئن با هزینه ای مقرون به صرفه است که برای ارائه این خدمات ارزشمند، همراه شماست.

طراحی اپلیکیشن تهران
طراحی اپلیکیشن تهران

نکات مهم برای طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران

نکات مهمی که در طراحی اپلیکیشن وجود دارد شامل مواد زیر است که عبارتند از :

·         ارائه طرح مشخص

اولین و مهم ترین نکته برای طراحی اپلیکیشن اندروید تهران در نظر گرفتن یک طرح مشخص است. زمانی که شما طرح کلی برنامه را ارائه دهید، می توانید رنگ فونت، تیتر، تصاویر، محل منو، فرم و دیگر بخش های اپلیکیشن را مشخص کنید.

·         تعیین قاب مناسب

نکته کلیدی دیگر بررسی اندازه ای است که برای قاب های مختلف موبایل باید در نظر بگیرید. نباید اینگونه تصور کنید که موبایل ها همگی دارای یک سایز، طول و عرض هستند. بلکه شرکت های تولید کننده موبایل قاب های متفاوتی را با استانداردهای مشخصی ارائه می دهند.

·         بررسی فواصل

نکته مهم دیگر در نظر گرفتن فواصل است که باید بر اساس واحد پیکسل در نظر گرفته شود، این نکته در قاب بندی و طراحی وب سایت بسیار موضوع مهمی به شمار می آید. از جمله دیگر نکات کلیدی در طراحی اپلیکیشن تهران داشتن UI مناسب است. بدین ترتیب کاربر در هنگام کار با اپلیکیشن احساس ناراحتی نخواهد داشت. این چنین با یک طراحی ظاهر و ایده آل توجه کامل خود را روی اپلیکیشن معطوف خواهد کرد.

·         چیدمان عناصر

نکته دیگری که وجود دارد چیدمان عناصر است. لینک ها ،تصاویر، منو و دیگر المان ها همگی باید چیدمان مناسبی داشته باشند. تیم برنامه نویس لول آپ در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند و همیشه متنوع ترین رنگ ها را در چیدمان عناصر خود به کار می گیرد.

طراحی اپ در تهران
طراحی اپ در تهران

·         رعایت سادگی

سادگی هم یکی دیگر از نکات مهم است که در طراحی اپلیکیشن در تهران مورد توجه قرار می گیرد. از قدیم گفتند سادگی و برازندگی؛ در عصر حاضر هم سادگی یکی از معیارهای اصلی در طراحی سایت به شمار می آید. در طراحی اپلیکیشن رابط کاربری هر چقدر ساده تر باشد، طبیعتاً کاربر برای استفاده از امکانات اپلیکیشن دچار مشکل نخواهد شد.

·         قابلیت آپدیت

قابلیت بروزرسانی هم از دیگر نکات اصلی در طراحی اپلیکیشن اندروید تهران است. قابلیت آپدیت و بروزرسانی باعث می شود تا در عصر حاضر اپلیکیشن بتواند عمر طولانی داشته باشد. به هر حال در بروزرسانی ها یک سری تغییرات فنی به وجود می آید که برنامه نویس باید ایرادهای نرم افزاری آن را به بهترین شکل ممکن رفع کند. برخی از موارد هم آپدیت مربوط به ظاهر اپلیکیشن می شود.

فرآیند طراحی نرم افزار اندروید

فرایند طراحی اپلیکیشن در تهران را اگر به صورت گام به گام بخواهیم توضیح دهیم به صورت زیر است که شامل موارد زیر است:

1.      ارائه ایده

اولین گام برای طراحی اپلیکیشن تهران ارائه دادن ایده است؛ یعنی اینکه شما باید مطمئن باشید که آیا ایده ای که در سر دارید قابل اجرا است یا بهتر است از آن صرف نظر کنید. البته نباید اینگونه تصور کنید که ایده شما باید صد در صد اورجینال باشد؛ چرا که برخی از اپلیکیشن ها ممکن است حالت توسعه دهنده داشته باشند.

طراحی اپلیکیشن در تهران
طراحی اپلیکیشن در تهران

2.      تعیین هدف

گام دوم مربوط به مشخص کردن هدف است؛ یعنی اینکه شما قرار است به چه چیزی دست پیدا کنید و سعی در حل چه مشکلاتی دارید. البته ما در اینجا در مورد اهداف قابل اندازه گیری با شما صحبت می کنیم. برخی از مردم اهداف را همیشه دربرگیرنده پول و سرمایه می دانند در صورتی که واقعاً این چنین نیست؛ چرا که در برخی از موارد هدف طراحی یک اپلیکیشن به شاخص های کلیدی عملکرد مربوط می شود.

3.      تحقیقات بازاری

گام سوم تحقیقات در بازار است. شما بعد از مشخص کردن اهداف خود باید مطمئن شوید که آیا در بازار به اپلیکیشن مورد نظر شما نیازی هست یا خیر. هر زمان که فردی بدون تحقیقات در مارکت به ساخت اپلیکیشن اقدام کرده است در بیشتر مواقع به بن بست خورده است؛ به همین خاطر شما یا باید به دنبال مصاحبه باشید یا یک نظرسنجی به راه بیندازید.

4.      ویژگی های اپلیکیشن

در گام سوم ویژگی های اپلیکیشن خود را باید مشخص کنید. برخی از ویژگی ها ممکن است شما را از هدف اصلی برنامه دور کنند که طبیعتاً هر کدام از ویژگی ها هزینه خاص خود را هم در بر دارند. از جمله محبوب ترین ویژگی های اپلیکیشن ها می توان به User directory، Ecommerce carts، GPS capabilities، Push notifications و… اشاره کرد.

5.      وایرفریم

گام بعدی مربوط به وایرفریم است. وایرفریم به عنوان طرح کلی اپلیکیشن معرفی می شود که البته باید کاملاً رسمی باشد. برای ایجاد وایرفریم می توانید از Digital Wireframing،Tool هم به سادگی استفاده کنید. تمرکز اصلی وایرفریم روی ساختار و جریان است.

خدمات طراحی اپلیکیشن تهران
خدمات طراحی اپلیکیشن تهران

6.      انتخاب متد و روش توسعه

شما از روش های مختلفی برای ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران می توانید استفاده کنید. برای اینکه بتوانید متد مناسبی را انتخاب کنید باید به پارامترهایی مانند بودجه، مهارت تکنیکی و نوع برنامه دقت کنید. شما از طریق  روش های مختلف نظیر BuildFire، توسعه بومی، متد ترکیبی، Rapid App Development، Rapid App Development و برنامه ساز Cookie Cutter می توانید استفاده کنید.

7.      بررسی مشخصات فنی

با استفاده از وایرفریم باید به بررسی مشخصات فنی بپردازید. برای اینکه در تایم و هزینه صرفه جویی به عمل آید، بهتر است لجستیکی را تغییر دهید. توسعه دهنده اپلیکیشن با در نظر گرفتن وایرفریم می تواند چالش های فنی و بصری را مورد ارزیابی قرار دهد. مشخصات فنی چیزی شبیه خدمات پشت صحنه است.

8.      بررسی نقاط عطف

در طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران مشخص کردن مایل استون ها را نباید موضوع کمی در نظر بگیرید. در این صورت است که میزان پیشرفت خود را اندازه گیری خواهید کرد. بهترین کار این است که از سیستم مدیریت پروژه استفاده کنید. Agile development و scrum development جزء بهترین ها در این زمینه به حساب می آیند.

9.      ساخت MVP

MVP به شما کمک می کند تا به ویژگی های اصلی اپلیکیشن خود بیندیشید. اینکه اپلیکیشن برای عملکرد به چه چیزی نیاز دارد بسیار موضوع مهمی است. به همین خاطر باید در مورد ویژگی های ضروری بسیار با دقت عمل کنید. شما بعد از گذشت مدت زمانی اگر قرار باشد که برای بهبود عملکرد به دنبال اضافه کردن ویژگی هایی باشید، قطعاً با تایم و هزینه بالایی روبرو خواهید شد.

خدمات طراحی اپلیکیشن تهران
خدمات طراحی اپلیکیشن تهران

10.  بررسی کیفیت

بعد از MVP نوبت به طراحی اپلیکیشن تهران می رسد. لول اپ در این زمان روی پلتفرم های واقعی تلفن همراه هوشمند برنامه را آزمایش می کند. اپلیکیشن باید به صورت های آنلاین و غیر آنلاین به درستی کارایی خود را نشان دهد. هرگونه عیب و ایراد و باگ را باید در این شرایط مورد بررسی قرار داد.

11.  عرضه به بازار

نوبت به ارسال کردن اپلیکیشن به بازار می شود لول اپ همیشه الزاماتی که باید برای Google Play Store و Apple App Store در نظر گرفته شود را بررسی می کند. فراید استقرار و عرضه در این شرایط معمولاً در این شرایط متفاوت خواهد بود.

طراحی اپلیکیشن اندروید در لول آپ

لول اپ برای طراحی اپلیکیشن در تهران همیشه از خدمات بروز استفاده می کند. تیم متخصص و باتجربه این مجموعه سعی می کند با کمترین قیمت بهترین امکانات و ویژگی ها را ارائه دهد. هزینه به صرفه و تضمین کیفیت مهم ترین معیارهایی هستند که لول آپ مورد توجه قرار می دهد.

لول اپ بهترین ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران با در نظر گرفتن تخصص و تجربه یک تیم ماهر شما را با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا روبرو خواهد کرد. اپلیکیشن یکی از ضروری ترین نیازهای عضر حاضر است که به صورت آنلاین، آفلاین و… کاربرد دارد. به همین خاطر، برای طراحی اپلیکیشن تهران پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات مقرون به صرفه و تضمین کننده تیم مجرب لول اپ است.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
سئو سایت در کرمان
خدمات سئو سایت در کرمان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت زاهدان با امکانات و قابلیت های متنوع، هزینه  متغیری را هم برای طراحی سا...

خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه

طراحی سایت ارومیه را باید به یک شرکت برنامه نویسی معتبر بسپارید. شرکت هایی زیادی م...

خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به کسب سود بالای...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی