4383  9101

مشاوره رایگان

رستوران یکی از مشاغل است که از گذشته تا به امروز بسیار گسترش داشته است. یکی از موارد ضروری برای هر نوع کسب و کار داشتن یک سایت است که سبب موفقیت بیشتر می شود. با توجه به آنکه مشغل زندگی زیاد شده است، بیشتر افراد غذای خود را به صورت غیر حضوری سفارش می دهند؛ بنابراین با طراحی سایت رستوران می توان مخاطبین را به خود جذب کرده و خدمات مختلفی را به آن ها ارائه داد.

خدمات طراحی سایت رستوران
خدمات طراحی سایت رستوران

چرا نیاز به طراحی سایت رستوران داریم؟

برای طراحی سایت رستوران چند دلیل وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

جذب مشتریان جدید

 اگر یک سایت داشته باشید، مشتریان جدیدی جذب خواهید کرد. به این صورت که وقتی فردی در گوگل به دنبال رستوران می گردد، با سایت شما آشنا می شود. وارد سایت شده و پس از آشنایی با محصولات و خدمات شما از خدماتی که ارائه می دهید، استفاده می کند.

رزرو آنلاین

از دیگر دلایلی که نیاز به طراحی سایت رستوران است، انجام رزرو آنلاین است. در این صورت مشتری می تواند قبل از مراجعه و حضور در رستوران میز خود را رزرو کند. با این کار مشتری مطمئن می شود که وقتی به رستوران برسد، جای خالی برایش موجود است و دیگر نیازی به منتظر ماندن نیست.

اطلاع رسانی به مشتریان

 با انجام یک طراحی سایت حرفه ای می توان اطلاعاتی مثل منوی غذا، نوشیدنی، تخفیف های رستوران، ساعت کاری و آدرس را در اختیار مخاطب قرار داد؛ بنابراین مشتری به راحتی می تواند اطلاعات لازم را به دست آورده و غذای خود را در زمانی کوتاه و بدون مراجعه حضوری سفارش دهد.

ارتباط مستقیم با مشتریان

 مشتریان از طریق سایت می توانند با رستوران در ارتباط بوده و ضمن مطرح کردن سؤالات خود بازخورد های خود را نیز ارسال کنند. با ایجاد این ارتباط خدمات رستوران بهبود یافته و نیاز های مشتری پاسخ داده می شود.

نمایش تصاویر و تجربه ها

 با انتشار تصاویر غذا، محیط رستوران و تجربه مشتریان دیگر در سایت مشتری جدید با اطلاع از کیفیت مشتری شما خواهد شد. در نتیجه از این طریق می توانید جذابیت و کیفیت رستوران خود را به نمایش گذاشته و مشتریان خود را افزایش دهید.

تبلیغات و بازاریابی

 دیگر علت طراحی سایت رستوران تبلیغات و بازاریابی است. از طریق سایت می توان مشتریان را در جریان پیشنهاد های ویژه، تخفیفات، کمپین های تبلیغاتی و رویداد ها قرار داد. با این کار کسب و کار شما ترویج پیدا کرده که در افزایش مشتری بی تأثیر نیست.

اطلاعات تماس و موقعیت

 مشتری با مراجعه به سایت می تواند ساعت کاری رستوران، آدرس و شماره تماس را پیدا کرده و با شما در تماس باشند. در صورت مطالعه این اطلاعات از طریق سایت دیگر مشتریان معطل نخواهند شد.

هزینه طراحی سایت رستوران

قیمت طراحی سایت رستوران به عوامل مختلفی بستگی دارد. طرحی که انتخاب می کنید، مشابه یا اختصاصی باشد، در این امر مؤثر است. همچنین امکاناتی که در سایت می خواهید و ویژگی هایی که دارد، هم مهم است. لول آپ مجموعه ای است که بهترین قیمت طراحی سایت رستوران با توجه به بودجه ای که دارید را برایتان درنظر خواهد گرفت؛ همچنین حرفه ای و یا غیر حرفه ای بودن وبسایت نیز قابل توجه است. طراحی سایت رستوران با ورد پرس نیز هزینه متغیری دارد؛ بنابراین نمی توان یک بودجه ثابت عنوان کرد، بلکه بایستی با بررسی موارد ذکر شده یک هزینه ای را برای آن درنظر گرفت.

طراحی سایت رستوران
طراحی سایت رستوران

چرا لول آپ بهترین انتخاب برای سفارش طراحی سایت رستوران است؟

طراحی سایت رستوران با لول آپ قطعاً باعث جذب مشتریان و مخاطبین بیشتری خواهد شد؛ زیرا این مجموعه کیفیت را در کار خود در نظر گرفته و تمامی کار ها زیر نظر مدیر پروژه انجام می شود. از بهترین قالب ها استفاده شده و همیشه سعی بر این بوده تا بهترین خدمات برای مشتری ارائه شود؛ همچنین مجموعه ما به طور کامل شما را راهنمایی کرده و پس از انجام کار نیز پشتیبانی دارد. امنیت صفحات بالا بوده و سرعت کار نیز بالا است و از سئو در طراحی استفاده شده است. طراحی سایت رستوران با ورد پرس و یا به صورت اختصاصی انجام می شود که از قبل به شما مشاوره های لازم داده می شود.

یک وبسایت رستوران خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وبسایت برای هر کسب و کاری لازم است، اما باید هر وبسایتی دارای ویژگی های باشد. برخی از مهم ترین ویژگی های یک سایت به شرح ذیل هستند:

خلاقیت برای صفحه درباره ما

 هدف از ایجاد طراحی سایت رستوران ایجاد تفاوت با دیگر رقبا است. سایت باید دارای صفحه درباره ما باشد تا مشتری با مراجعه به آن اطلاعات برجسته و مهم را دریافت کند. هر آنچه که فکر می کنید، مهم است، مثل رزومه سرآشپز، وظیفه کارکنان و… را به مخاطب نشان دهید.

فرم تماس با ما

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک سایت خوب باید داشته باشد، فرم تماس با ما است. باید یک فرم که در آن شماره تلفن و آدرس رستوران قرار داده شده در سایت باشد. در این صورت مخاطب می تواند در صورت نیاز با شما در تماس باشد که در نهایت منجر به افزایش مشتری خواهد شد؛ همچنین باید در این صفحه کروکی و نقشه محل رستوران نیز قرار داده شود تا مشتری به راحتی رستوران را پیدا کند.

استفاده از تصاویر مناسب

 با داشتن جذابیت بصری مناسب و استفاده از تصاویر خوب و با کیفیت در پس زمینه بدون شک قدم بزرگی در طراحی سایت رستوران برداشته اید. به منوی رستوران تصاویر حرفه ای و با کیفیت اضافه کرده و چیدمان و نحوه سرو غذا را به مخاطب نشان دهید. اگر تصاویر به خوبی و حرفه ای عکسبرداری شوند، بدون شک مخاطب را مشتاق می کند تا به صورت حضوری به رستوران بیاید. دکوراسیون داخلی و گذاشتن محیط رستوران نیز می تواند  ایده خوبی برای جذب مشتری بیشتر باشد. البته یادآور می شویم که تمامی این ویژگی ها در قیمت طراحی سایت رستوران مؤثرند.

ترکیب رنگ

 یک سایت رستوران خوب باید ترکیب رنگ مناسبی داشته باشد. معمولاً برای طراحی سایت رستوران از چهار رنگ اصلی استفاده می شود که هر کدام مفهومی دارد. قهوه ای نشان دهنده ثبات، پایبندی به سنت و قابلیت اطمینان است، رنگ سفید یعنی آزادی، پاکی و حس تازگی و رنگ مشکی نشانگر قدرت و خلاقیت بوده و حسی مرموز را انتقال می دهد. بیشترین کاربرد مربوط به رنگ قرمز است که شور و اشتیاق مخاطب را بیشتر می کند.

نکات مهم در طراحی سایت رستوران حرفه ای

برای انجام طراحی سایت رستوران حرفه ای نیاز است که یکسری نکات را رعایت کرد که عبارتند از:

طراحی وب سایت رستوران
طراحی وب سایت رستوران

سفارش طراحی سایت رستوران از لول آپ

لول آپ شرکتی است که با برخورداری از یک تیم حرفه ای قوی و با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین نرم افزار ها وبسایت مناسبی را برایتان طراحی خواهد کرد. این مجموعه امکانات و قابلیت های مختلفی را برایتان فراهم کرده و در زمانی کوتاه این کار را برایتان انجام می دهد. قیمت طراحی سایت رستوران به عوامل به گرافیک، سئو پذیر بودن سایت، نوع سیستم مدیریت محتوا، هزینه خرید دامنه و… وابسته است . ضمن آنکه طراحی سایت رستوران با وردپرس نسبت به طراحی اختصاصی هزینه کمتری دارد.