4383  9101

مشاوره رایگان

در دنیای امروز روابط عمومی مخصوصاً روابط عمومی دیجیتال خیلی مهم است که شامل موارد مختلفی می شود. یکی از زیرمجموعه های مهم روابط عمومی خدمات رپورتاژ آگهی است. شاید شما هم شنیده باشید که کسب و کار ها در رسانه های پرطرفدار که مخاطبین زیادی دارند، رپورتاژ آگهی منتشر می کنند. اگر کسب و کاری دارید و یا قصد دارید کسب و کاری راه اندازی کنید، حتماً اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یکی از انواع محتوا های متنی است که تأثیر مثبتی در موفقیت و رشد کسب و کار ها دارد. در بیانی ساده تر می توان گفت خدمات رپورتاژ آگهی نوعی از تبلیغات است که به صورت گزارش تهیه شده و استفاده می شود. سایت entrepreneur می گوید، رپورتاژ آگهی یک اطلاعیه است که از طرف روابط عمومی روابط عمومی در رسانه های مختلف و انتشارات مرتبط نشر می شود و هدف آن اطلاع رسانی درباره کسب و کار ها است. در این نوع رپورتاژ مخاطبان را در مسیری معین همراهی کرده تا به طرفی که می خواهید، هدایت شوند. سایت های رپورتاژ آگهی مختلفی وجود دارند که نمونه رپورتاژ آگهی را در وبسایت خود نشان می دهند. ضمن آنکه قیمت رپورتاژ آگهی آن ها نیز با هم متفاوت است.

آگهی
خدمات رپورتاژ آگهی 4

تأثیر رپورتاژ آگهی بر روی سئو

یکی از بهترین راه ها بر روی سئو سایت رپورتاژ آگهی است. دلیل آن هم این است که وقتی خدمات رپورتاژ آگهی خود را در کانال هایی که محتوا توزیع می کنند و سایت های که مخاطبین زیادی دارند، منتشر کنید، این سایت ها به شما لینک فالو می دهند؛ همچنین در این صورت مطالب شما همیشه در صفحه اول گوگل بالا آمده و کاربران زیادی آن را می بینند. به همین دلیل سئو سایت شما وضعیت بهتری خواهد داشت. تعداد بک لینک ها و کیفیت آن ها در تأثیر رپورتاژ در سئو مؤثرند. وقتی تعداد مخاطبینی که از سایت های معتبر وارد سایت شما می شوند، زیاد باشند؛ یعنی بک لینک ها درست در بهینه سازی سیو اثر گذاشته اند. رپورتاژ در سئو اهمیت زیادی دارد و بزرگترین مزیت آن کشاندن هزاران نفر در سال های آینده به سایت شما است.

چرا خدمات رپورتاژ آگهی مجموعه لول آپ

منتشر کردن رپورتاژ از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب سایت، تایم و نوع رپورتاژ و … از مواردی است که باید با دقت بالایی مورد بررسی قرار گیرند. تیم تخصصی لول آپ با مهارت بالایی که دارند، این خدمات را به نحو احسنت انجام خواهند داد. بررسی سایت، تایم مناسب و .. را با دقت بررسی کرده و سپس جهت منتشر کردن رپورتاژ اقدام می کنند. دقت بالا، انتخاب بهترین نوع رپورتاژ، و … از دلایل مهم برای انتخاب تیم لول آپ است.

خدمات رپورتاژ آگهی شامل چه مواردی است؟

رپورتاژ آگهی برای بازدید بیشتر سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که رپورتاژ به صورت اصولی منتشر شود، امتیاز مثبت برای سئو محسوب می شود. خدمات مرتبط با رپورتاژ به شرح ذیل هستند:

برنامه ریزی کمپین ریورتاژ آگهی

یکی از موضوعات حساس خدمات رپورتاژ زمانبندی و برنامه ریزی آن است. با استفاده از اطلاعات و داده هایی که از تجربه های موفق هر کسب و کار به دست آورده اید، می توانید یک رپورتاژ آگهی موفق داشته و می دانید که افراد زیادی آن را خواهند دید. بهترین روز ها برای این کار روز اول هفته یا آخر هفته یعنی ۴ شنبه و ۵ شنبه است. بهتر است در ساعت انتشار آن نیز حساس باشید. بهترین زمان انتشار بین ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ ظهر است؛ زیرا اغلب مردم در این تایم بیشتر سایت ها و خبرگزاری ها را چک می کنند. در نتیجه ورود ترافیک به طرف سایتتان بالا رفته و مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد.

بهتر است طبق یک تاریخ مشخصی این کار را انجام ندهید. رپورتاژ آگهی های قبلی را بررسی کرده و طبق نتایجی که به دست آورده اید، زمانبندی مناسبی یرای این کار درنظر بگیرید. برای آنکه بتوانید خدمات رپورتاژ را مورد بازبینی قرار دهید، می توانید از دو راهکار انجام تست های A/B و بررسی شرایط رپورتاژ استفاده کنید. با بررسی این موارد می توانید در یک بازه زمانی مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنید.

خدمات ریپورتاژ آگهی
خدمات ریپورتاژ آگهی

تولید محتوا رپورتاژ آگهی

تولید محتوای رپورتاژ آگهی یک محتوای تبلیغاتی است که بیشتر از آنکه به خرید محصول و یا یک خدمت اشاره شود، تلاش می شود تا مخاطب را بیشتر با آن آشنا کرد. در زمان نوشتن این چنین محتوایی باید اصول گزارش نویسی تحلیلی و توصیفی رعایت شود؛ همچنین باید نحوه بیان و معرفی محصول به گونه ای باشد که مخاطب مشتاق شود، محصول را ببیند. این نوع محتوا یکی از تأثیرگذارترین و حساس ترین بخش های تبلیغات است که هدف آن تأثیر گذاشتن بر روی ذهن مخاطب است. یک محتوای موفق به گونه ای است که مخاطب را از طریق یک جاده به طرف محصول و یا خدمت موردنظر می رساند. در نتیجه اگر به خوبی این محتوا نوشته شود، به راحتی می توانید نظر مخاطب را به خود جلب کنید.

انتشار رپورتاژ آگهی

در انتشار رپورتاژ آگهی باید به منبع انتشار پیام توجه شود. وقتی در کسب و کار خود هنوز آنقدر قوی نشده اید که بتوانید مخاطبین را جذب کنید، بهترین کار استفاده از سایت های خبری است. سایت های رپورتاژ آگهی می توانند این کار را برای شما انجام دهند تا توسط مخاطبین بیشتری دیده شوید. لازم به ذکر است که برای دریافت نتیجه مطلوب انتشار رپورتاژ آگهی باید همزمان با طراحی کمپین های تبلیغاتی انجام شود.

ارائه مشاوره برای انتخاب پکیج رپورتاژ

سایت های رپورتاژ آگهی مختلفی در زمینه خدمات رپورتاژ آگهی فعالیت دارند، اما باید بدانید کدام یک برای کسب و کار شما بهتر است. در این زمینه باید به چند نکته توجه شود. از دادن رپورتاژ به سایت هایی که مزرعه لینک بوده و از لینک خارجی استفاده می کنند، خودداری کنید. به سایت هایی که محتوای مشابه با یکدیگر منتشر می کنند، رپورتاژ سفارش ندهید. نباید این کار را به سایت های رپورتاژ آگهی که فقط رپورتاژ منتشر می کنند، بسپارید؛ زیرا بازدید کننده های کمتری دارند. به هیچ عنوان از سایت هایی که بیش از حد کلیدواژه ها را تکرار می کنند، سفارش ندهید؛ زیرا نتیجه خوبی دریافت نمی کنید. نمونه رپورتاژ آگهی در سایت را بررسی کنید تا با نوع کار سایت شوید. مطالب سایت را بررسی کرده و اگر بی کیفیت است، به آن ها سفارش ندهید؛ چون هیچ کمی به شما نخواهد کرد. مطلب شما باید در ستونی منتشر شود که در بین دیگر محتوا ها گم نشده و به چشم آید. برای خرید رپورتاژ آگهی به خوبی سایت را بررسی کرده و سپس این کار را انجام دهید.

قیمت ریپورتاژ آگهی
قیمت ریپورتاژ آگهی

قیمت خدمات رپورتاژ آگهی

قیمت رپورتاژ آگهی در هر سایتی متفاوت است؛ زیرا مرجع مشخصی برای تعرفه وجود ندارد. هر سایت با توجه به قوانینی که دارد، برای خدمات رپورتاژ آگهی تعرفه ای را درنظر می گیرد. لول آپ یکی از مجموعه های برتر در این زمینه است که با مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی و خدمات رپورتاژ که ارائه می دهد، طرفداران زیادی دارد. افراد معمولاً قدرت صفحه و قدرت دامنه سایت ها را با هم مقایسه کرده و در نهایت سایت مناسبی را انتخاب می کنند.

لول آپ ارائه دهنده خدمات رپورتاژ آگهی

برای خرید رپورتاژ آگهی مجموعه لول آپ با خدماتی که ارائه می دهد، به خوبی می تواند شما را به هدفی که دارید، برساند. کیفیت کار این مجموعه بالاست؛ زیرا کار ها بر روی اصول و طبق برنامه ریزی دقیق انجام می شود. قبل از منتشر کردن رپورتاژ با دریافت مشاوره بهترین رپوتاژ را انتخاب و انتشار خواهید کرد.