لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

ترفندها و نکات مهم سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام شامل یک سری تکنیک ها و روش ها می شود که باعث بهبود صفحه شما در این شبکه اجتماعی خواهد شد. شما زمانی در اینستاگرام موفق خواهید بود...
سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام شامل یک سری تکنیک ها و روش ها می شود که باعث بهبود صفحه شما در این شبکه اجتماعی خواهد شد. شما زمانی در اینستاگرام موفق خواهید بود که بتوانید دنبال کنندگان زیادی داشته باشید. افرادی شما را دنبال می کنند که محتوای شما آن ها جذب کند. محتوایی کاربران را جذب می کند که طبق یک اصولی بارگذاری و تولید شده باشند. ما در ادامه از این مقاله از سری مقاله های لول آپ در مورد این موضوع بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

ترفندها و نکات مهم سئو اینستاگرام
ترفندها و نکات مهم سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام چیست ؟

سئو اینستاگرام به مجموعه اصولی اشاره می کند که به بهینه سازی محتوا صفحه برای نمایش در فرآیند جستجو مربوط می شود و باعث افزایش آمار بازدید پست های پیج خواهد شد. بخش های مختلفی از صفحه اینستاگرام باید بهبود پیدا کنند تا سئو به بهترین شکل ممکن بتواند عملکرد خود را به نمایش بگذارد.

در حال حاضر اهمیت بهینه سازی پیج اینستاگرام به این دلیل است که کاربران بتوانند محتوای تخصصی خود را پیدا کنند. با تغییرات الگوریتم های اینستاگرام، قطعاً تکنیک های مربوط به سئو با استقبال چشمگیری روبرو شده اند. همیشه در قسمتی به نام اکسپلور جذاب ترین پست ها به نمایش در می آیند. هرزمان پست شما در این بخش دیده شود، یعنی شانس با شما یار است و می توانید به بازدهی پیج خود بیندیشید. برای رسیدن به این قسمت اینستاگرام هم باید ارتباط  بین اینستاگرام و سئو را به درستی متوجه شوید.

سئو اینستاگرام
سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام بهتر است یا سئو سایت ؟

بسیاری از افراد به دنبال پاسخ این سؤال هستند که آیا بهینه سازی پیج اینستاگرام بهتر است یا سئو سایت؟

دقیقاً نمی توان گفت کدام یک بهتر است؛ چراکه هم سایت هم اینستاگرام امروزه محبوبیت خاص خود را دارند. سئو در اینستاگرام یک سری مزایا دارد که سئو سایت ندارد و برعکس. در موقعیت هایی امکاناتی که یک وب سایت در اختیار شما قرار می دهد را در شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام نمی توانید بیابید. به نظر برخی سایت اعتبار بیشتری دارد ولی برخی دیگر روی اعتبار اینستاگرام هم می توانند حساب کنند.

اگر قرار است که شما در عرضه فروش آنلاین قدرتمند عمل کنید، بهتر است علاوه بر اینکه روی سئو در اینستاگرام حساب کنید به سئو وب سایت هم بی توجه نباشید. معمولاً اکثر افراد از پیج اینستاگرام به راحتی استفاده می کنند، ولی شاید با سایت چندان آشنا نباشند. در مورد بحث فیلترینگ هم معمولاً سایت گزینه ایده آل تری به نظر می رسد. با این حساب ارتباط اینستاگرام و سئو را باید یک مسئله جدی همانند سئو در طراحی وب سایت در نظر بگیرید.

ترفندهای مهم سئو اینستاگرام
ترفندهای مهم سئو اینستاگرام

محدودیت های سئو اینستاگرام

بهینه سازی پیج اینستاگرام دارای یک سری محدودیت ها هم می شود که اولین محدودیت شامل نمایش ندادن محتوا در موتورهای جستجو است. بدین معنی که محتواهای پست پیج شما از موتورهای جستجو مخفی خواهد ماند. به عنوان مثال در گوگل شما نمی توانید محتوای پست را مشاهده کنید. شما در اینستاگرام به صورت کاملاً مستقیم در تنها در همین شبکه اجتماعی می توانید محتوای پیج را مورد بررسی قرار دهید.

در شناسایی محتوا هم یکی سری مشکلات معمولاً وجود دارد. البته رابطه اینستاگرام و سئو بدین شکل است که شاید اینستاگرام در تحلیل محتوا به صورت خودکار عالی عمل کند ولی به هرحال، در بخش هایی مربوطه شاید محتوا نمایش داده نشود یا اینکه در قسمت جستجو وجود نداشته باشد.

تعامل فعال یکی از مهم ترین نیازهای اینستاگرام است. به این صورت که کاربران باید تعامل داشته باشند تا دسترسی به پست و صفحه به راحتی بهبود پیدا کند. فالو کردن، لایک کردن و موارد اینچنینی همگی شامل نیاز تعامل در این شبکه اجتماعی است. یکی دیگر از محدودیت های سئو اینستاگرام محدودیت هایی است که روی کلمه کلیدی اعمال می شود به گونه ای که اینستاگرام مانند موتورهای جستجو قادر به تحلیل کلمه کلیدی نیست.

نکات مهم سئو اینستاگرام
نکات مهم سئو اینستاگرام

نکات مهم سئو اینستاگرام

شما برای اینکه بتوانید از سئو اینستاگرام بازدهی خوبی به دست آورید باید یک سری نکات را رعایت کنید. اولین و مهم ترین نکته آشنایی با کارایی کلمات کلیدی قدرتمند است. در نام کاربری، توضیحات مربوط به پست ها و همچنین هشتگ های مربوطه بهتر است استفاده از کلمات کلیدی را نادیده نگیرید.

محتوای باکیفیت هم در بهینه سازی پیج اینستاگرام بسیار مؤثر است. هرچقدر محتوای شما باکیفیت تر باشد، قطعاً جذابیت پست شما هم بیشتر خواهد بود. به این شکل فالوورهای شما با تعامل بیشتری به محتوای شما توجه نشان خواهند داد. فیلترهای جذاب را نباید نادیده گرفت که در کنار نوشتن توضیحات ایده آل و خلاقانه بسیار روی بازدید بالای پیج تأثیر گذار است.

کاربرد هشتگ ها را هم نباید فراموش کرد. اینستاگرام و سئو رابطه خود را با هشتگ ها به خوبی مدیریت می کنند. استفاده از هشتگ های جذاب و محبوب می تواند باعث جذب فالوورهای هرچه بیشتر شود و پیج شما را بیشتر به دیگران بشناساند.

فعالیت منظم و پیوسته را هم نباید نادیده بگیرید. اینکه بتوانید با دیگران رابطه برقرار کنید به تعامل صفحه شما کمک می کند و باعث رشد هرچه بهتر پیج شما هم خواهد شد. پاسخگویی به نظرات کاربران را هم بسیار موضوع حائز اهمیتی در نظر بگیرید. همانطور که گفته شده، سئو این شبکه اجتماعی نیاز به تعامل دارد.

نکات سئو اینستاگرام
نکات سئو اینستاگرام

لول آپ ارائه دهنده بهترین خدمات سئو اینستاگرام

برای اینکه بتوانید سئو اینستاگرام را به درستی پیاده کنید باید به تیم ماهر و کاربلد مراجعه کنید. متخصصین مجموعه لول اپ به شما در این زمینه با تجربه و دانش بالایی که دارند، به بهترین شکل ممکن کمک خواهند کرد. اینستاگرام اگر بازدهی خوبی داشته باشد، قطعاً می تواند یکی از منابع اصلی و کم هزینه کسب درآمد بالای شما باشد.

لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
سئو سایت در کرمان
خدمات سئو سایت در کرمان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

طراحی سایت در زاهدان
خدمات طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت زاهدان با امکانات و قابلیت های متنوع، هزینه  متغیری را هم برای طراحی سا...

خدمات طراحی سایت ارومیه
خدمات طراحی سایت ارومیه

طراحی سایت ارومیه را باید به یک شرکت برنامه نویسی معتبر بسپارید. شرکت هایی زیادی م...

خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت
خدمات طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به کسب سود بالای...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی