لول آپ

4383  9101

مشاوره رایگان

4383  9101

مشاوره رایگان

سفارش طراحی سایت شخصی

سایت شخصی را افراد مختلف با هدف معرفی مهارت و حرفه خاص خود طراحی می کنند. این سایت ها دارای امکاناتی مانند محتواهای متنی و تصویری، شماره تماس، اطلاعات شغلی،...
طراحی سایت شخصی

سایت شخصی را افراد مختلف با هدف معرفی مهارت و حرفه خاص خود طراحی می کنند. این سایت ها دارای امکاناتی مانند محتواهای متنی و تصویری، شماره تماس، اطلاعات شغلی، مقالات و نمونه کار های صاحبان آن ها می باشند. برای سفارش طراحی سایت شخصی نکاتی مانند تعیین هدف، انتخاب طراح مناسب و مشخص کردن امکانات آن لازم هستند تا طراح با توجه به آن سایت شما را طراحی کند.

نحوه طراحی سایت و استفاده از عوامل مهم برای بهبود سایت اهمیت بالایی دارند. انتخاب رنگ های مرتبط با سایت، فونت های خاص و بهینه سازی کامل سایت در بهبود آن مؤثر می باشند. قیمت طراحی سایت با در نظر گرفتن عواملی مانند امکانات و سیستم طراحی متفاوت است. برای طراحی باکیفیت ترین سایت شخصی پیشنهاد ما تماس با پشتیبانی سایت لول آپ است، چون مطمئناً از نحوه طراحی سایت و هزینه های آن رضایت صددرصدی خواهید داشت.

خدمات طراحی سایت شخصی
خدمات طراحی سایت شخصی

منظور از سایت شخصی چیست؟

امروزه بیشتر افرادی که مهارت و حرفه خاصی دارند یا خدماتی انجام می دهند به جای چاپ کارت ویزیت و تهیه بنر جهت معرفی خود سایت شخصی طراحی می کنند. در سایت شخصی مهارت ها و سوابق کاری خود را با محتواهای متنی، تصویری و ویدیویی معرفی می نمایند. شماره تماس، مقاله ها و نمونه کار های خود را در آن قرار می دهند.

وب سایت ها نسبت به شبکه های اجتماعی جهت معرفی شخص و مهارت های او برتری دارند. چون شبکه های اجتماعی ممکن است فیلتر شوند اما سایت ها امنیت بالایی دارند و فیلتر نمی شوند. سایت شخصی برای آموزش افراد مختلف نیز به کار می رود برای مثال استادان با استفاده از این سایت ها به دانشجویان خود آموزش می دهند.

این سایت در صورت بهینه سازی کامل و داشتن ویژگی ها و امکانات بهتر سریع تر رشد می کند و در توسعه حرفه شخص تأثیر می گذارد. برای سفارش طراحی سایت شخصی در صورت نیاز با همکاران ما در سایت لول آپ در تماس باشید چون آن ها سایت مورد نظر شما را در کیفیت ها و امکانات بالایی طراحی می کنند.

نکات مهم قبل از سفارش طراحی سایت شخصی

قبل از سفارش طراحی سایت شخصی لازم است به نکات مهمی توجه داشته باشید تا سایت باکیفیتی را داشته باشید. در ابتدا هدف از ایجاد سایت شخصی را مشخص سازید و نقشه آن را روی کاغذ ترسیم کنید. امکانات مد نظر سایت خود را مشخص سازید تا طراحان با توجه به آن سایت را ایجاد کنند. برای طراحی سایت شرکت معتبری را انتخاب کنید در این رابطه می توانید از خدمات سایت لول آپ بهره ببرید. همچنین بودجه مورد نظر را مشخص کرده و با طراحان قرارداد ببندید.

·        تعیین هدف و ترسیم نقشه سایت

هنگام سفارش طراحی سایت شخصی هدف خود را مشخص سازید چون ممکن است در سایت تنها به معرفی خدمات و حرفه خود بپردازید و یا اینکه مقاله و آموزش در آن قرار دهید. اجزاء سایت شخصی هر کدام در صفحه و قسمت مناسب باید قرار بگیرند و این نیازمند طراحی سایت متناسب با درج محتوا و امکانات آن است. پس از تعیین هدف نقشه احتمالی سایت را روی کاغذ برای خود ترسیم کنید. در نهایت نقشه را جهت سفارش ساخت سایت شخصی می توانید به همکاران ما در سایت لول آپ ارسال کنید.

·        مشخص کردن امکانات سایت

برای سفارش طراحی سایت شخصی مشخص کنید که چه امکاناتی باید داشته باشد؟ سایت های شخصی محلی برای درج شماره تماس، عکس شخص، آدرس و درج محتواهای متنی و تصویری دارند. بخش نظرات و تعامل با مخاطبان در این سایت ها قرار داده می شوند. قسمت هایی برای درج نمونه کار ها و مقالات باید وجود داشته باشند. برخی از امکانات در ارتباط با بخش فنی سایت هستند مانند ریسپانسیو کردن سایت. برای سفارش ساخت سایت شخصی با امکانات بالا از خدمات سایت لول آپ استفاده کنید چون نیرو های آن انواع خدمات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهند.

طراحی وبسایت شخصی
طراحی وبسایت شخصی

·        انتخاب سیستم و طراح برای سایت شخصی

سایت های شخصی با وردپرس یا به طور تخصصی توسط برنامه نویسی طراحی می شوند. همچنین در برخی سایت ها از صفحه سازها و قالب های آماده برای طراحی سایت استفاده می کنند که کیفیت آن ها مانند سایت تخصصی و اصلی نیست. سایت تخصصی و با کیفیت را به طور کامل طراحان سایت ایجاد می کنند. در نهایت جهت سفارش ساخت سایت شخصی طراح معتبر و دارای سوابق کار باکیفیت پیدا کنید. در این راستا پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت لول آپ است چون طراحان آن به علت تجربه کاری بالا بهترین نوع سایت شخصی را با امکانات متنوع طراحی می کنند.

چه عواملی طراحی سایت شخصی را بهبود می بخشد؟

طراحی سایت شخصی را می توانید با انتخاب رنگ های تأثیر گذار، فونت های خوانا، ایجاد ui و ux بهتر، ریسپانسیو کردن سایت، انتخاب دامنه کوتاه و جذاب و عوامل مختلفی بهبود ببخشید. رنگ های سایت شخصی باید ساده، جذاب و کنتراست بهتری داشته باشند. برخی رنگ های لیزری و روشن با اینکه جذاب هستند اما باید کمتر از آن ها استفاده کنید. استفاده رنگ های اصلی و فرعی در کنار یکدیگر تأثیر بالایی در جذب مخاطب دارد. موقعی که مخاطب با تجربه کاربری و واسط کاربری آسان سایت روبرو می شود احتمالاً دوباره به سایت برخواهد گشت.

صفحات زیبا و خوانای سایت و استفاده از محتواها و فیلم های جذاب میزان بازدید سایت را بالا می برند. بهینه سازی همه محتواهای سایت از قبیل تصاویر و متون عامل دیگری است که آن را بهبود می بخشد.  اگر سایت شخصی را به شرکت های معتبر و دارای نیرو های کاردان مانند سایت لول آپ بسپارید با طراحی بهتر و با کیفیت تر سبب بهبود آن می شوند.

عوامل مؤثر بر قیمت طراحی سایت شخصی

در قیمت طراحی سایت شخصی عواملی مانند امکانات سایت، چند زبانه بودن، اعتبار شرکت طراحی سایت و نوع سیستم طراحی تأثیر دارند. سایت هایی که با قالب ها و افزونه های آماده طراحی می شوند ارزان تر از سایت های تمام برنامه نویسی شده می باشند. امکانات اضافه شده به سایت هر کدام قیمت خاصی دارند و زمان طراحی سایت در قیمت آن مؤثر می باشد.

افزایش تورم و شرایط اقتصادی در نرخ طراحی سایت تأثیر دارند و هر سال به علت بروز رسانی قیمت کالا ها نرخ طراحی سایت نیز افزایش می یابد. سایت  لول آپ طراحی سایت را با قیمت مناسب تری برای مشتریان خود انجام می دهد. برای سفارش سایت با هزینه ارزان می توانید با نیرو های مجرب این سایت در تماس باشید.

سفارش طراحی سایت شخصی
سفارش طراحی سایت شخصی

لول آپ بهترین مجموعه طراحی سایت شخصی

افراد مختلف سایت شخصی را با هدف معرفی حرفه و مهارت مختلفی طراحی می کنند. در این سایت ها انواع محتواها، مقالات، آموزش ها و نمونه کار ها بار گذاری می شوند تا خدمت و مهارت شخص را معرفی کنند. اگر بازدید سایت شخصی با رعایت نکات مهمی مانند انتخاب طراح سایت بهتر افزایش یابد به رتبه های بهتر ارتقا می یابد. عواملی مانند انتخاب رنگ ها و فونت های جذاب و بهینه سازی سایت در بهبود سایت شخصی تأثیر دارند.

اگر به دنبال بهترین طراحان سایت شخصی برای خود هستید با خیال مطمئن می توانید از خدمات سایت لول آپ بهره ببرید. چون طراحان آن افرادی مجرب و دارای سوابق کاری بالا هستند که شما را به هدف مورد نظر می رسانند.

Picture of لول آپ

لول آپ

شرکت برنامه نویسی و آژانس دیجیتال مارکتینگ لول آپ با تمرکز بر رشد و لول آپ برندها، با بهره‌گیری از بهترین متخصصان حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، به شرکت‌ها در دستیابی به موفقیت و برتری در بازار کمک می‌کند

درصد نمایش محتوا

آخرین پست ها 

نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدینکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات مهم در ثبت دامنه سایت
نکات مهم در ثبت دامنه سایت
طراحی ست اداری چیست
طراحی ست اداری چیست؟
طراحی سایت در قم
طراحی سایت در قم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آخرین پست ها 

نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدینکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی
نکات کاربردی برای طراحی سایت سه بعدی

سایت سه بعدی ویدیو ها و انیمیشن های سایت را در نمای ۳۶۰ درجه روی سه نقطه محور مختص...

نکات مهم در ثبت دامنه سایت
نکات مهم در ثبت دامنه سایت

دامنه آدرس اینترنتی سایت شما است که کاربران با جستجو در گوگل آن را مشاهده می نماین...

طراحی ست اداری چیست
طراحی ست اداری چیست؟

ست اداری به اوراقی مانند فاکتور، پاکت نامه، سربرگ، سررسید و کارت ویزیت گفته می شود...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی