4383  9101

مشاوره رایگان

برای شروع هر کسب و کاری نیاز است که تمامی جوانب آن را بررسی کرده و با اطلاعات کامل آن را انجام داد. بهتر است با یک مشاوره متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت کرده و از خدمات مشاوره کسب و کار بهره مند شوید. با استخدام یک مشاور کسب و کار کارایی و عملکرد مثبتی خواهید داشت.

خدمات مشاوره کسب و کار
خدمات مشاوره کسب و کار

منظور از مشاوره کسب و کار چیست

خدمات مشاوره کسب و کار آن شامل راهنمایی ها، نکات مفید و کارآمدی است که برای داشتن عملکرد مثبت به شخص یا شرکتی ارائه می شود تا در طول مسیر و مواجه با چالش ها بتواند از آن ها به خوبی گذر کند؛ همچنین با راه حل های مناسب و اصولی مسیر پیشرفت و ترقی را هموار سازند. به بیان دیگر، خدمات مشاوره کسب و کار تخصصی است که افراد دار در جهت راه اندازی کسب و کار مناسب مشاوره داده و افق پیش رو را برایشان نمایان می کنند.

 هدف اصلی مشاوره کسب و کار بهبود عملکرد کسب و کار ها، کسب نتیجه بهتر و استفاده بهینه از منابع انسانی و طبیعی است. به کمک مشاوره کسب و کار می توانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید؛ چرا که مشاوره درست در همان ابتدای کار از هزینه های اضافی جلوگیری می کند و همچنین زمان برای امور و اقدامات مهم صرف می شود، نه برای امور متفرقه و غیرضروری که فقط زمانبر هستند. مشاوره کسب و کار می تواند به صورت داخلی انتخاب شود که در شرکت و اداره حضور مستمر داشته باشد و یا خارجی باشد و فقط در زمان نیاز به مشورت در شرکت حضور پیدا کند.

 یک مشاور کسب و کار که دارای تجربه کافی باشد به جای استفاده از کلمه مشکل، از عبارت فرصت افزایش ارزش در یک کار ستفاده می کند. کمک گرفتن از یک مشاور باتجربه کمک شایانی به کسب و کار ها کرده و باعث می شود روز به روز جایگاه اقتصادی و تجاری آن کسب و کار پیشرفت چشمگیری داشته باشد. مشاوره کسب و کار ساعتی نیز وجود دارد که در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد. مجموعه لول آپ بهترین مشاوران را برای کسب و کار در اختیارتان قرار می دهد. مشاوره در خصوص کسب و کار های مختلفی صورت می پذیرد که برخی از مهمترین انواع مشاوره کسب و کار عبارتند از:

مشاوره برندینگ، مشاوره سرمایه گذاری، مشاوره حسابداری، مشاوره بازاریابی، مشاوره مالیاتی، مشاوره مدیریت، مشاوره انبارداری، مشاوره نیروی انسانی و…

از دیگر مواردی که مشاوران کسب و کار می توانند راهگشا باشند، در زمینه مدیریت و راهبرد های آن، در زمینه موضوعات دیجیتالی، در حوزه فرایند تولیدی، در زمینه منابع انسانی و… است. یادآور می شویم که تعرفه مشاوره کسب و کار به ساعت و میزان کاری که انجام می شود، متغیر است.

چرا خدمات مشاوره کسب و کار اینقدر مهم است؟

بعد از توضیحات اولیه راجع به مشاوره کسب و کار ممکن است این سؤال در ذهنتان ایجاد شود که چرا باید از خدمات مشاور کسب و کار استفاده کرد و علت اهمیت آن برای چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و اگر صاحبان کسب و کار نتواند کارشان را با این پیشرفت همگام سازند، دچار آسیب شدیدی خواهند شد. ولی در صورت داشتن مشاور باتجربه می توان با تکنولوژی هم قدم شد. مشاور دیدی کلی و بیرونی به کسب و کار دارد، در نتیجه بهتر می تواند راهنمایی کند و نقاط قوت و ضعف کسب و کار را بیان کند. در ادامه مطالب برخی از علل اهمیت این حوزه را بیان خواهیم کرد:

اول آن که استفاده از تفکر یک فرد با مهارت لازم و ذهنی آگاه باعث می شود قبل از ورود به زمینه های جدید آگاهی لازم را به دست آورید و عرصه های مختلف در کسب و کارتان را طی کنید. یک مشاور می تواند به صورت تمام وقت با پاره وقت در کنار شما باشد. بسته به نیازی که دارید می توانید از مشاوره کسب و کار ساعتی استفاده کنید.

دومین دلیل برای مهم بودن خدمات مشاوره کسب و کار آن است که چنانچه بخواهید کسب و کارتان را دچار تحول و تغییر ناگهانی کنید یا تغییر ناخواسته و ناگهانی در کارتان رخ دهد، مشاور می تواند موج ناشی از این تغییرات را کنترل و به سمت درست هدایت کند تا منجر به مشکلات جبران ناپذیر نشود. از آنجا که مشاوران تخصص کافی در این حوزه را دارند، پس با تسلط و دانش کافی، راهکار های خلاقانه را ارائه داده و باعث دریافت با خود مناسب می شوند.

به عبارتی مشاور با تکیه بر آگاهی های خود، چشم اندازی وسیع از بازار کار، گروه هدف و شرایط کاری شما دارند. با استخدام مشاور کسب و کار آموزش لازم به شما داده می شود. در سیستم کاری شما و کارمندانتان نیاز به آموزش های لازم برای کسب موفقیت دارید که یک مشاور آگاه می تواند چاره ساز باشد و به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند. در پایان باید گفت ممکن است شما به تنهایی و بدون مشاور نیز در کسب و کارتان موفق باشید، ولی درصد خطر و ریسک آن بالا است. چه بسا کسانی که بدون مشاوره و آگاهی لازم کسب و کاری را آغاز کرده و در همان ابتدای امر دچار ورشکستگی و به تبعیت از آن به مشکلات روحی و روانی گرفتار شدند.

مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار

شرح خدمات مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار راه حل هایی را ارائه می دهد که باعث افزایش موفقیت و بیشتر شدن درآمد می شود. راه های افزایش اعتبار برند را شناسایی می کند و کاری می کند که افراد بسیاری برند شما را بشناسند. تعیین استراتژی های لازم از دیگر خدمات مشاور کسب و کار است که در راستای افزایش سهم بازار انجام می دهد؛ همچنین برای بازاریابی روش های مناسبی را تعیین می کند که طبق همان باید جلو رفت تا نتیجه خوبی کسب کنید. دیگر وظیفه این شخص ارائه دادن راه حل های کاربردی است که با اجرای آن بتوان هزینه های اولیه را کم کرد. مشاور کمک می کند نیروهای جدیدی را استخدام کرده و برنامه های تجاری را توسعه دهید.

مهم ترین دلایل داشتن یک مشاوره کسب و کار

دلایل زیادی برای مراجعه به مشاور کسب و کار و استخدام مشاور کسب و کار وجود دارد. مهم ترین و اصلی ترین دلیل برای اثبات این امر آن است که تمام افراد از توانایی و تخصص کافی برای انجام امور برخوردار نیستند؛ بنابراین برای داشتن کسب و کاری موفق استفاده از خدمات مشاوره ای مهم است. پیدا کردن نقاط ضعف و مشکلات کار از دیگر عواملی است که نیاز به مشاور را نمایان می سازد. مشاوران از تخصص و آگاهی لازم برخوردار هستند و به همین دلیل به راحتی قادرند مسائل و مشکلات را شناسایی کرده و آن ها را با راه حل های منطقی از ریشه حل کنند.

 تجربه مشاوران باعث می شود همه چیز به سرعت جلو رفته در نتیجه شاهد پیشرفت واضح و سریع کسب و کارتان باشید. این کار با کمترین هزینه و در اسرع وقت امکان پذیر است؛ چراکه دانش مشاوران مانع از دوباره کاری و صرف زمان زیاد می شود. وجود مشاوران کسب و کار از آنجا که مسائل را به راحتی حل می کنند و به کار سرعت می بخشند، شادابی و سرزندگی را به محیط کار منتقل می کنند. مشاوران شما را در انتخاب کارمندان باتجربه و کارآمد راهنمایی کرده و کارمندان فاقد بازدهی لازم را حذف می کنند، به همین دلیل استفاده از خدمات مساوره کسب و کار رشد کسب و کار شما را به دنبال دارند.

 انتخاب فضای آرام و دلنشین با جغرافیای مناسب در ابتدای کار برای کسب و کار و ارائه  ایده های جدید و خلاقانه توسط مشاور انجام می شود. مشاوران کسب و کار شما را از قوانین آگاه ساخته و باعث می شوند دچار خطای غیرعمد که تبعات قانونی دارند نشوید. برای مثال از سیستم مالیات و عوارض دولتی برایتان می گویند و به طور کامل شما را راهنمایی می کنند تا دچار فرار مالیاتی، ضرر مالی و… نشوید. اگرچه ممکن است به کار گرفتن مشاور باتجربه هزینه بسیاری داشته باشد، ولی استفاده از تجربه کاری او باعث کسب سود چندین برابری خواهد شد. می توان از مشاوره کسب و کار ساعتی استفاده کرد که تعرفه مشاوره کسب و کار متغیر است.

چرا خدمات مشاوره کسب و کار لول آپ؟

تیم لول آپ با توجه به مهارت بالایی که دارد، بهترین مشاوره را برای کسب و کار ارائه می دهند. این تیم همواره سعی می کند تا با ارائه جدید ترین اطلاعات کمک شایانی به کسب و کارها داشته باشد. یکی دیگر از دلایل انتخاب خدمات مشاوره توسط این تیم، تعرفه ‎های مناسب و به صرفه است. برای رشد کسب و کار خود از مشاوره های لاز بهره مند شوید.  

مشاوره کسب و کاری
مشاوره کسب و کاری

خدمات مشاوره کسب و کار با لول آپ

مجموعه لول آپ با توجه به ویژگی هایی که دارد، برای ارائه خدمات مشاوره کسب و کار مناسب است. تعرفه مشاوره کسب و کار این مجموعه مناسب است و قبل از هر کاری اطلاعات کافی در اختیار شما قرار می گیرد. این مجموعه با بهره گیری با کارشناسان و مشاوران متخصص همواره در تلاش است تا خدمات با کیفیتی را در اختیارتان قرار دهد. ضمن آنکه نگرانی بابت تعرفه مشاوره کسب و کار نخواهید داشت؛ زیرا کیفیت بالای کار سبب می شود به درامدی بیشتر از این میزان برسید.