4383  9101

مشاوره رایگان

امروزه یکی از مواردی که در زمینه هر کسب و کاری مهم و ضروری است، اعتبار آن و داشتن یک سایت مناسب است . با توجه به آنکه بیشتر کار ها اینترنتی شده و همه در این بستر به دنبال بهترین ها هستند بهترین کار برای رونق کسب و کار داشتن یک وب ساست مناسب است. سالن های زیبایی نیز یکی از مشاغلی است که برای گسترش کسب و کار خود و جذب مشتری به یک وب سایت خوب نیاز دارند. داشتن یک وب سایت کاری مزایای متعددی دارد و تعداد مشتریان را افزایش می دهد.

طراحی سایت سالن زیبایی
طراحی سایت سالن زیبایی

چرا نیاز به طراحی سایت سالن زیبایی داریم؟

برای طراحی سایت سالن زیبایی حرفه ای چند دلیل وجود دارد که در زیر به بررسی آن می پردازیم:

برندسازی شخصی

با برندسازی کسب و کارتان بدون توجه به جایی که در آن مشغول هستید، مشتریان شما را دنبال خواهند کرد. با این کار موفقیت بیشتری در کسب و کار خود به دست خواهید آورد.

نشان دهنده حرفه ای بودن

 با داشتن یک وبسایت خوب به مشتریان حرفه ای بودن و قانونی بودن تجارت خود را نشان خواهید داد. برای جلب توجه دیگران بهترین راه عکس و ویدیو است.

امکان فروش محصولات

 در برخی سالن های آرایشی محصولات آرایشی و بهداشتی به فروش می رسد. می توان محصولات را در وبسایت قرار داد تا از سراسر ایران بتوان مشتریان زیادی را جذب کرد. می توان از این طریق افرادی که دسترسی به سالن شما ندارند، را با خرید محصولات آرایشی مشتری خود کرد.

ایجاد اعتماد

 از دیگر دلایلی که نیاز به طراحی سایت سالن زیبایی حرفه ای داریم؟ ایجاد اعتماد در مشتریان است. افراد زیادی هستند که از وبسایت شما بازدید می کنند و معمولاً این افراد به دنبال اعتبار شما هستند. پس از آن سایت را دنبال کرده و چیزی را که می خواهند پیدا می کنند. معتبر بودن عملیات تجاری شما را بررسی می کنند و پس از تحزیه تحلیل به شما اعتماد می کنند.

قابلیت یافتن سریع

 پیدا کردن سایت شما در زمانی کوتاه و سریع برای مشتری خیلی حیاتی است. با داشتن وبسایت مشتری در هر مکان و زمانی که بخواهد با یک جستجوی ساده می تواند شما را پیدا کند. همچنین اگر محل کار خود را عوض کرده باشید باز هم مشتریان می توانند شما را پیدا کرده و با شما در تماس باشند. در این صورت همیشه مشتریان خود را خواهید داشت و به شما دسترسی دارند؛ همچنین در این صورت همیشه و در تمام ساعات در دسترس مشتری خواهید بود.

قرار گرفتن در معرض دید

وقتی وبسایت داشته باشید، بیشتر در معرض دیده بوده و مشتری های جدید بیشتری پیدا خواهید کرد. افراد از روش های مختلفی مثل رسانه های اجتماعی، موتور های جستجو و ارتباط کلامی می توانند وارد وبسایت شما شوند.

هزینه طراحی سایت سالن زیبایی

قیمت طراحی سایت سالن زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به چند زبانه بودن وبسایت اشاره کرد. وقتی زبان های به کار رفته در سایت بیشتر باشد، در افزایش هزینه ها مؤثر است؛ همچنین امکانات سفارشی مورد نیاز نیز در این امر مؤثر است. حجم مطالب و تعداد صفحات لازم برای وبسایت دیگر پارامتر مؤثر است. از دیگر عوامل مؤثر در قیمت طراحی سایت سالن زیبایی می توان بهینه سازی کد ها را نام برد.

چرا لول آپ بهترین انتخاب برای سفارش طراحی سایت سالن زیبایی است؟

شرکت لول آپ یک تیم کاملاً حرفه ای است که تسلط کافی روی طراحی سایت سالن زیبایی با وردپرس دارد. این برند با تجربه بوده و با مطالعه رزومه و نمونه طراحی سایت سالن زیبایی که انجام داده است، متوجه قوی بودن این تیم در طراحی سایت های مختلف خواهید شد. این شرکت با داشتن ویژگی های زیر بهترین انتخاب در این زمینه است:

طراحی کارپسند و جذاب

 طراحی جذاب و کارپسند یکی از اولین فاکتور هایی است که این تیم برای طراحی سایت رعایت می کند. اگر وبسایت از نظر مخاطب جذاب نباشد، هیچ ارزشی ندارد؛ زیرا مخاطبی نخواهد داشت. این مجموعه حوزه کاری شما و رقبایی که دارید، را بررسی کرده و بهترین  ایده ها را برایتان ارائه می دهد. با بهره مندی از خدمات این شرکت در نهایت یک وبسایت زیبا و کارپسند خواهید داشت که جذابیت بالایی برای مخاطب دارد.

امنیت بالا

 خفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت برای شرکت لول آپ اهمیت زیادی دارد. وبسایت های طراحی شده با ساختار های مشخصی به درجه امنیتی مشخص می رسند.

سرعت بالا

 یکی دیگر از مواردی که باعث شده شرکت لول آپ در طراحی سایت سالن زیبایی بهترین انتخاب باشد، سرعت بالای صفحات فاکتور است. تمام سایت هایی که توسط این مجموعه طراحی می شوند، دارای سورس سئو شده هستند. یعنی قالب و کد صفحات طوری طراحی شده که بهینه سازی شده و در کمتر از چند ثانیه بارگذاری می شود. در این شرایط در اسکریپت ها و چینش کد ها مشکلی وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی و مدیریت سایت

این مجموعه به دلیل آنکه پشتیبانی خوبی دارد، بهترین انتخاب برای طراحی سایت سالن زیبایی محسوب می شود. تیم پشتیبانی این مجموعه برای پشتیبانی از وبسایت ها از یک برنامه کاملاً حرفه ای استفاده کرده و در کوتاه ترین زمان مشکلات را برطرف می کند. این مجموعه طراحی سایت سالن زیبایی با وردپرس را نیز برایتان انجام می دهد.

خدمات طراحی سایت سالن زیبایی
خدمات طراحی سایت سالن زیبایی

یک وب سایت سالن زیبایی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

طراحی سایت سالن زیبایی خوب باید دارای ویژگی هایی باشد که عبارتند از:

رسپانسیو

 هر کسی برای مشاهده وبسایت از دستگاه مختلفی نظیر تبلت، لپ تاب، موبایل و… استفاده می کند. برای اینکه وبسایت در تمام این دستگاه ها دیده شود، باید رسپانسیو باشد؛ در غیر این صورت احتمال دارد اجزای سایت برای مخاطب به درستی مشاهده نشود. به دلیل آنکه دستگاه ها متنوع هستند و صفحه نمایش آن ها در سایز های مختلف موجود است، رسپانسیو اهمیت دارد.

طراحی گرافیکی منحصر به فرد

 اولین چیزی که مشتری می بیند، ظاهر وب سایت شماست. این مورد یکی از ویژگی هایی است که در هنگام طراحی سایت سالن زیبایی حرفه ای باید در وبسایت به کار رود. کارشناسان شرکت لول آپ اصول علمی و روانشناسی را درنظر گرفته اند و برای وب سایت یک ظاهر منحصر به فرو طراحی می کنند. در این صورت مخاطب بدون آنکه نام مجموعه را ببیند، با دیدن تصاویر وب سایت شما را به یاد خواهد آورد. ظاهر جذاب وبسایت نظر مخاطب را به خود جلب می کند.

استفاده از محتوای غنی

 در زمان طراحی سایت یکی از ویژگی هایی که سایت باید داشته باشد، استفاده از محتوای غنی است. تمام آن چیزی که به مخاطب نشان می دهید، محتوا است و تولید محتوا یکی از موارد مهمی مؤثر روی رشد شما است. این محتوا ها شامل تصاویر سالن زیبایی، ویدیو ها و عکس های آموزشی، مقالات آموزشی و… می شود. طراحی سایت سالن زیبایی با وردپرس نیز از این ویژگی برخوردار است.

سئو سایت

 سئو شامل فعالیت های تخصصی است که باعث بهبود جایگاه وبسایت در گوگل می شود. از طریق رعائت سئو می توان در رقابت با رقبا پیروز شده و جذب مشتری بیشتری داشته باشید. اگر نمونه طراحی سایت سالن زیبایی با سئو را ببینید، متوجه این موضوع خواهید شد. با رعایت اصول و استاندارد های سئو وبسایت خود را به خوبی مدیریت کنید.

امکانات سایت سالن زیبایی

سایت سالن زیبایی باید دارای امکانات زیر باشد:

طراحی وب سایت سالن زیبایی
طراحی وب سایت سالن زیبایی

سفارش طراحی سایت سالن زیبایی از لول آپ

اگر قصد طراحی سایت دارید، لول آپ در این راستا بهترین انتخاب است. کارشناسان این مجموعه با توجه به نیاز و هدف شما یک سایت مناسب را برایتان طراحی می کنند. تمامی مراحل طراحی سایت در لول آپ توسط مدیر پروژه بررسی شده و بهترین  ایده ها در صفحات مختلف به کار می رود. با دیدن نمونه طراحی سایت سالن زیبایی می توانید بهتر تصمیم گرفته و راح تتر به تیم ما اطمینان کنید. قیمت طراحی سایت سالن زیبایی با توجه به نیاز شما متغیر است.